این یک scorcha: خطرناک گرما و رطوبت در سراسر ماساچوست و نیوانگلند

خطرناک گرما را برای منطقه به عنوان سرکوبگر درجه حرارت و رطوبت را به اوج روز دوشنبه — با “احساس واقعی” شاخص انتظار می رود به اوج به 100s.

خدمات ملی آب و هوا صادر کرده است که “بیش از حد حرارت دیده بان” برای دومین موج گرما در عرض 10 روز کشش.

روز دوشنبه دمای بالا 90s خواهد رویکرد بوستون جولای 27 رکورد 98 درجه مجموعه در سال 1882.

“با درجه حرارت بالا و بالا dewpoints آن را احساس می کنم واقعا ناراحت کننده وجود دارد” گفت: خدمات ملی آب و هوا هواشناس ویلیام Leatham.

“چیزی بزرگ ما به مردمی است فقط سعی کنید برای جلوگیری از فعالیت های شدید و برخی از راه برای هیدراته,” او گفت:. “همچنین نزدیک به یک محل به تهویه هوا و خنک به نحوی. که چیز بزرگ برای چند روز آینده به سه شنبه.”

شهردار مارتین والش اعلام گرما اضطراری در شهرستان از طریق پنج شنبه.

“این @CityOfBoston خنک کننده مراکز و توصیه های خود را به مطمئن شوید که همه ما ساکنان ماندن سالم و امن” والش توییتی در روز یکشنبه.

به عنوان از 1 p. m. روز شنبه, 15 نفر بازدید خنک کننده مراکز در شهرستان.

همچنین والش در هفته گذشته افتتاح شد تا دو استخر شنا در میان بیماری همه گیر کوروناویروس — بوستون مراکز برای جوانان و خانواده ها Clougherty استخر در چارلستون و Mirabella استخر در انتهای شمالی. این استخر در 40 درصد ظرفیت و مردم باید برای ثبت نام از قبل به صورت یک شکاف زمان.

روز یکشنبه تمام سه جلسه برای هر یک استخر در فضای باز بودند رزرو شده است. این نقاط در سایت پر شد سریع برای روز دوشنبه scorcher.

“با گرما اضطراری در نظر گرفتن محل از یکشنبه-سه شنبه از آن است که زمان مناسب برای @CityOfBoston ساکنان سر به استخر” والش توییتی.

شهردار بوستون و عمومی کمیسیون بهداشت خاطر نشان کرد مردم را به پوشیدن ماسک حتی در گرما.

“اگر شما در حال رفتن به ساحل, استخر, پارک یا دریاچه به خنک ماندن, پوشیدن صورت خود را در پوشش” این کمیسیون است. “بله آن خواهد بود. اما شما نیاز به آن را می پوشند مگر اینکه شما در آب است. اگر شما شروع به بیش از حد گرم و یا می شود آن را سخت برای نفس کشیدن پیدا کردن یک منطقه سایهدار و دور از دیگران و گرفتن صورت پوشش است.”

پس از یک روز گرم دیگر در 90s در روز سه شنبه دمای هوا باید با اندکی افت به 80s در روز چهارشنبه.

“هنوز هم نمی خواهید به احساس راحت اما بهتر است در مقايسه نسبت به آنچه که ما در حال حاضر احساس,” Leatham گفت. “این dewpoints سقوط خواهد کرد پس از آن خواهد شد کمی بیشتر طراوت در مقایسه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر