همه چیز در حال سقوط را به محل.

آن بزرگ می شود Donald J. Trump صبح امروز — در حال حاضر در مورد به خوبی به عنوان آن را به حال شده است از آنجا که او رئیس جمهور شد سه سال پیش.

آخرین استیضاح جعل خواهد بود بیش از این بعد از ظهر را تصویب رتبه بندی در تمام زمان بالا دولت از آدرس اتحادیه در می و از همه مهمتر خود را از حزب دموکرات به مخالفان پس از جان گذشته است که آنها کاهش می یابد به سرقت خود را intramural انتخابات از یک دیگر.

جو بایدن کاهش یافته است و او نمی تواند دریافت کنید. این مهم نیست که آنها کشته نهایی نظرسنجی قبل از قفقاز, چرا که او در حال حاضر در حال سقوط آزاد است. ملی دموکرات ها ساخته شده است آن را حتی بدتر برای او هنگامی که آنها مرتب برنامه از استیضاح “محاکمه” در مجلس سنا به طوری که بایدن تنها عمده نامزد در Hawkeye دولت برای روز قبل از دوشنبه شب قفقاز.

بیشتر بایدن به حال آیووا به خود سریع تر او در پای صندوقهای رای است. هر شب یک اشتباه-a-palooza در تلویزیون. در سوپر باول آخر هفته آنها به پرواز در تقویت از جمله Rep. استیو لینچ D-جنوب بوستون.

بدون توجه به آنچه آنها متوجه هک نمی تواند آن را بیرون بکشد برای عمو جو که مانند اصلی عمو جو در Petticoat Junction است movin’ نیمه آهسته در محل اتصال. اجازه دهید به این ویدئو.

جو سکندری در سراسر مرحله در سدار رپیدس به ما بپیوندید بحران در حال پیشرفت:

“من شده اند انجام این کار, من نفرت را به آن اذعان … چگونه شما doin’ مرد؟”

او کشف کرده است که کسی یا چیزی – لینچ ، یا شاید فقط یک توهم?

“برای دیدن تو … این یکی از یک رهبران در توده legis– واقعا واقعا واقعا واقعا خوب مرد … .”

او فقط نمی تواند فکر می کنم از آنچه-را-نام و نام. اما آیا او اعتبار اضافی برای به خاطر سپردن آنچه دولت لینچ را تحسین کرد ؟

“به هر حال…. اوه… با تشکر bein’ در اینجا.”

هر جا که در اینجا است. در هر قرن بایدن فکر می کند که او در این لحظه خاص است.

“Speakin’ از وفاداری speakin’ وفاداری… خدا عشق تو… با تشکر از شما… اما هر رای آه واقعیت این است که آه ام… من را فراموش کرده چه جهنم من میخوام گویند… ببخشید من زبان است.”

بنابراین حزب دموکرات آیوا در نهایت منتشر شد برخی از انجمن “نتایج” اواخر روز سه شنبه بعد از ظهر نمایش شهردار پیت Buttigieg چسبیده به جزئی منجر شود. می شود که رهبری در این خبر حداقل برای یک ساعت یا دو تا دولت از آدرس اتحادیه و سپس این بعد از ظهر تبرئه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در سنا است.

زمانی که دیگر 38 درصد از آیووا نتایج قطره ای در, شاید, بیایید می گویند احتمالا برنی برنده است. اما می توان آن را بیش از حد دیر است. اخبار چرخه خواهد شد نقل مکان کرد.

در هر صورت برنده شدن یا از دست دادن برنی می شود نه “mo” به نیوهمپشایر اولیه در هفته آینده.

ماموریت انجام شد!

که راه ملی حزب دموکرات به نظر می رسد در آن من حدس می زنم. آنها می خواهند برای جلوگیری از بروکلین بلشویک برنی به هر قیمتی از جمله تمسخر و خشم خود را شیرین کاری موجب دیروز.

اما به چه منظور است ؟ است شهردار پیت جواب میده ؟ شب گذشته در لکوونیا او در دوم شرقی منطقه زمان پیروزی گفتار او تقلید از الگوهای سخنرانی اوباما – من نگه داشته و در انتظار او می گویند او در انتخابات به معنای پایان دادن به افزایش از سطح دریا و یا “اگر دوست دارید شما می توانید نگه دارید با دکتر خود.”

سیاه پوستان مهم نیست چقدر برای شهردار پیت. ما می دانیم که برنی وارنر از او متنفرم. بزرگ بیایید همه در Buttigieg ارابه موسیقی. به احتمال زیاد بیشتر کارفرمایان تنها در تلاش برای خرید خود را برخی از زمان تا زمانی که آنها می توانید شکل خود را گام بعدی برای جلوگیری از برنی.

دیگر چیزی که آنها تا به حال به انجام رساندن با قفقاز بود به نگه داشتن بایدن بالای 15% بنابراین او می تواند چند نمایندگان و در نتیجه همچنان به حداقل می رسد به یک نامزد قابل دوام.

بیش از تحت به نمایندگان 15 درصد بود و در تعداد بایدن به حال 15.6 درصد. از آن فکر می کنم این راه: حزب کارفرمایان در زمان بیش از و آنها فقط آن را – حداقل تا زمانی که باقی مانده از “نتایج” قطره ای در.

گفت: من ترجیح می دهم خوش شانس تر از خوب است. آیا شما فکر می کنم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را تا کنون شنیده ام که یکی است ؟

برنی یا Buttigieg یا بایدن یا جعلی هندی – می توانید هر یک از این افراد شکست مغلوب ساختن پیشی جستن? وجود دارد یکی دیگر از پیر گفت: شما نمی توانید ضرب و شتم کسی با هیچ کس.

همه چیز در حال سقوط را به محل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de