‘وحشتناک’: امریکا لرزاند جرم حمله با تیراندازی در آبجوسازی

چند نفر کشته شده اند در یک “وحشتناک” جرم تیراندازی در مقر اصلی آبجو با نام تجاری در آمریکا, خارجه ویسکانسین.

یک انسان معتقد به یک کارمند سابق که اخراج شد پیش از آن در روز راه می رفت به یک ساختمان در وسیع شرکت Molson Coors دم در میلواکی و باز آتش در 2pm به وقت محلی (7 صبح تا AEST).

شهردار این شهرستان تام برت به خبرنگاران گفت که “چند” نفر کشته شدند در حمله و تایید کرد که فرد مسلح نیز کشته شدند.

“این وحشتناک روز برای کارکنان در اینجا” آقای برت گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی. “این بسیار خشن بعد برای هر کسی که به این وضعیت است.”

CBS Chicago ذکر منابع پلیس عنوان کرد و گفت: فرد مسلح بود را رد کرد و پیش از آن در روز و “سرقت نام برچسب” از یک همکار به منظور به دست آوردن ورود به یک بسته بندی انبار گسترده در مرکز.

منابع پلیس گفت: خروجی است که او پس از آن آتش باز با یک اسلحه مجهز به صدا خفه کن.

یک مقام رسمی تلفات نشده است منتشر شده اما ایالات متحده امروز گزارش داد که این می تواند به عنوان بالا به عنوان شش. که آن را بدترین جرم تیراندازی در ویسکانسین تاریخ است.

با توجه به گزارش های تیراندازی صورت گرفت در طول یک تغییر شیفت از آبجوسازی کارگران است.

مردم محلی بودند خواست به دور ماندن از منطقه در حالی که به شدت مسلح پلیس جاروب در نزدیکی خیابان “به مطمئن شوید که هیچ چیز وجود دارد بیشتر است که رخ می دهد” آقای برت گفت.

در لحظات اول از کوره در تماس با مقامات وجود دارد حضور پلیس در این منطقه همراه با کامیون های آتش نشانی و آمبولانس.

Molson Coors ستاد ماموت مجتمع از جمله ترکیبی از دفاتر شرکت های بزرگ و دم امکانات.

حداقل 600 نفر در این مجموعه است که معمولا شناخته شده در منطقه میلواکی به عنوان “میلر دره” – اشاره به میلر دم شرکت که در حال حاضر بخشی از Molson Coors.

“ننگین و شنیع خشونت مرگبار که مرتکب شد در آبجوسازی پیچیده امروز هیچ جایی در جامعه ما و باعث می شود هیچ حس” محلی سیاستمدار راسل Stamper در بیانیه ای گفت.

“سرد و بی توجهی به جان انسان ها و عدم ارزش برای زندگی انسان است که نشان داده شد باید قاطعانه محکوم سراسر میلواکی در ویسکانسین و در سراسر کشور.”

تصویری زنده نشان داد یک افسر در بدن زره گرفتن تفنگ حمله از یک ماشین. خدمه اورژانس شد و در ادامه به ورود در صحنه تقریبا دو ساعت پس از تماس اولیه به پلیس.

دفتر تحقیقات فدرال و اداره الکل و تنباکو و سلاح گرم و مواد منفجره بودند در میان سازمان های پاسخ.

میلواکی پلیس خواسته است که مردم روشن ماندن منطقه و که هیچ هلیکوپتر و یا هواپیماهای بدون سرنشین پرواز بر روی سایت برای “افسر ایمنی اهداف”.

جیمز Boyles گفت: Milwaukee Journal Sentinel که همسرش Lasonya Ragdales این نسخهها کار میکند در Molson Coors در ادعای گروه.

او ارسال پیامک از داخل ساختمان و شوهر به او گفت که یک تیرانداز فعال بود و او در یک اتاق قفل شده با تعدادی از همکاران روزنامه گزارش شده است.

“میلر دره” ویژگی های یک 160 سال آبجوسازی با بسته بندی مرکز که پر هزار قوطی و بطری در هر دقیقه و یک مرکز توزیع اندازه پنج زمین فوتبال.

این تاسیسات نیز در خانه به, شرکت خدمات مالی و منابع انسانی و مهندسی.

تورهای مردم را به غارهای زیرزمینی که در آن آبجو بود یک بار ذخیره شده در یک سالن با پیچیده چوب یک استین سالن با پنجره های شیشه ای رنگی یک شامپاین اتاق جلسه سالن با شیشه سربی, ویندوز, و, هوای آزاد, باغ آبجو است که می تواند نگه دارید و 300 نفر است.

– با سیم

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de