“این مانند در حال توسعه احساسات برای یک ویدیو از کسی که به جای شخص حقیقی’: دوستیابی در طول coronavirus

شاون روزن: این بیماری همه گیر است که تقریبا مانند یک همیشگی سوم چرخ مانع خرما در حرکت از افلاطونی به عاشقانه

من 29 و تنها فرد مجرد در گروه از دوستان. این بدان معناست که من همیشه چرخ سوم یا پنجم یا نهم. زمانی که تورنتو رفت و به مستند دوستان من قرنطینه با شرکای خود در حالی که من در خود من در یک اتاق خواب و محل سکونت در شمال نیویورک, Ont. اگر آن را برای سگ من به یاد که من به تصویب رسید در آغاز ماه مارس آن خواهد بود ، حتی پس از قرنطینه شد تنها: من آرزو بود که کسی روی نیمکت کنار من تماشای فیلم; پخت و پز وعده های غذایی کمتر هیجان انگیز زمانی که من تنها یکی از آنها را با بهره گیری; و من آرزو می کنم من تا به حال کسی را به انجام پازل و یا بازی boardgames با.

من آرام به عقب گذاشته, فرد, بنابراین حتی قبل از اینکه ما دستور داده شد به ماندن در خانه من مورخ آنلاین به جای پرسیدن از افراد در فرد است. من آخرین رابطه به پایان رسید و در ماه ژوئن 2019 چون من می خواستم به ازدواج و خانواده شروع شود اما من شریک نیست. در این ماه است که به دنبال من در لولا, Bumble, JSwipe و آتش زنه تقریبا هر روز.

من می دانستم که آنچه که من می خواستم از آشنایی قبل از همه گیر—من به دنبال چیزی گاه به گاه. من به دنبال یک رابطه, کسی که من می توانید با ساخت یک زندگی و یک خانواده با. در همان زمان, آن را سخت تر برای دیدار با مردم و سپس سعی کنید و ایجاد یک رابطه, در حالی که ایمن ماندن. اگر هر چیزی COVID-19 تاخیر در جستجوی من برای عشق.

بیشتر: همسایه حسرت یک بیماری همه گیر-عصر scolding: “من برای نگاه شما, اما شما می خواهم از بین رفت’

من به یاد داشته باشید احساس امیدوار پس از یک تاریخ برای اولین بار در اوایل ماه مارس. من در ارتباط با یک زن 29 ساله به نام سبزه *الکس در لولا. او واقعا زیبا و مشخصات خود را ساخته شده است به نظر می رسد به زمین و relatable. ما توافق کردند که ملاقات برای نوشیدن همان روز ما همسان, اما زمانی که من کردم به این رستوران یک سرور به من اطلاع داد که آن را بسته بود با توجه به کوروناویروس. تاریخ ما تا به حال به سختی آغاز شده و در حال حاضر چیزهایی که قرار بود با توجه به طرح. من خجالت می کشم اما الکس به نظر نمی رسد به ذهن ما تغییر مکان به یک دسر نقطه در این نزدیکی هست.

پس از ما دستور داد چند برش از کیک ما داشتند حرف زدند در مورد ماجراهای سفر در مقایسه دوستیابی آنلاین داستان و شخصی مشترک آرمان های حرفه ای. من تعجب به یاد بگیرند که او تنها شده بود تنها چند ماه پس از پایان دادن به یک رابطه دراز مدت. من آن را در زمان بسیار طولانی برای بازیابی پس از آخرین فروپاشی است. زمانی که من در نهایت شروع آشنایی دوباره تاریخ اول اغلب سقوط تخت. گاهی اوقات من فقط نیست به آن را—آن را مانند بدن من وجود دارد اما ذهن من بود و در جایی دیگر. بار دیگر آن را احساس مانند یک مصاحبه. حتی اگر من رفتن مقدار زیادی از تاریخ اول آنها به ندرت منجر به یک تاریخ دوم.

با Alex آن احساس متفاوت است. در زمان او را به نام مادر برای بررسی در آن بود حدود ساعت 1 صبح بود و ما نشسته است و صحبت کردن به مدت چهار ساعت. زمان تا به حال فقط پرواز توسط.

بیشتر: یک راهنمای به همه گیر پیک نیک قوانین و مقررات

من سمت چپ که تاریخ را با یک لبخند بزرگ بر روی صورت من احساس مانند این در واقع ممکن است منجر جایی. برای ما تاریخ دوم ما رفت و در یک ساعت پیاده روی در نومرکت و فراتر از نمونه اول سوالات تاریخ. من یاد گرفتم بیشتر در مورد خانواده اش و ما صحبت در مورد چیزهای احمقانه مانند آنچه ما انجام می دهد اگر ما برنده قرعه کشی (او می خواهم برای کمک به حمایت از او را مادر). حتی اگر COVID-19 تمام شد بیش از سرفصل من به یاد داشته باشید بحث در مورد آن.

در پایان ما تاریخ ما نشستن در ماشین من و من blabbed—من به الکس می خواست به او بوسه. او لبخند زد اما به من گفت که او می خواست به همه چیز آهسته که با من خوب بود. من نمیفهمد ما تا به حال مقدار زیادی از زمان.

اما در پایان ماه مارس این بیماری همه گیر محدودیت های سخت تر و احتمال سوم تاریخ پیچیده تر شد اگر نه غیر ممکن است. به عنوان یک مراقبت های بهداشتی کارگر الکس راحت نیست ملاقات های اجتماعی-فاصله خرما و من خراب چیزهایی که با فشار دادن این مسئله است. دومین و آخرین بار من از او پرسیدم من فورا از آن پشیمان.

بنابراین من بازگشت به آنلاین دوستیابی عمدتا لولا و JSwipe این دو برنامه که در آن من در بر داشت مردم قرار داده و بیشترین تلاش را در پروفایل خود. در نزدیکی زمان شروع این بیماری همه گیر رفتم اجتماعی-فاصله تاریخ به یک پارک که در آن ما به اشتراک گذاشته شده برخی از نوشیدنی در یک gazebo. به عنوان مستند رو سخت تر من روشن به تماس های تلفنی و یا چت ویدیویی است.

در تئوری داشتن یک نوشیدنی با کسی که در یک نوار می تواند شبیه به داشتن یک نوشیدنی با کسی در حالی که تصویری چت. شما هنوز هم رو در روی یکدیگر پرسیدن سوال در مورد این فرد و رسیدن به آنها را می دانیم. در همان زمان آن را کاملا متفاوت از جو است. به جای اینکه در یک رستوران, احاطه شده توسط افراد دیگر اما با تمرکز بر هر یک از دیگر تصویری تاریخ اغلب خانه خود را به عنوان یک پس زمینه شما می پوشند لباس های گاه به گاه و آن را احساس بیشتر شبیه به یک مصاحبه.

اولین بار از تاریخ من با الکس در ماه مارس تا به حال لاسی لمس یک دست بر روی شانه و یا طولانی در آغوش بگیرید. آن را تأیید کرد که ما هر دو به آن بود که جاذبه متقابل. که انرژی را سخت تر به عنوان خوانده شده از طریق یک صفحه نمایش. در حال حاضر آن را تا به حال احساسات برای یک ویدیو از کسی که به جای شخص واقعی است.

محدودیت های را آغاز کرده اند به سهولت و من رفته ام در چند تاریخ اجتماعی-دور خرما—اغلب به پارک سگ. هر وقت ما نمی ماسک می پوشند اما ما ماند دور از هم. بهتر است از تصویری خرما, اما هنوز هم همان است که قبل از.

این بیماری همه گیر است که تقریبا مانند یک همیشگی سوم چرخ مانع خرما در حرکت از افلاطونی به عاشقانه. من به تازگی به حال چند خرما جایی که من می خواستم به در آغوش گرفتن و یا حتی یک بوسه, اما من می دانم که امن نیست. هنوز همه گیر است که سوخت و پرکن-انگیزه من برای پیدا کردن یک شریک است. در همان زمان آن را در حال حاضر احساس می کند مانند من باید متعهد به بودن در یک رابطه با کسی که قبل از اولین بوسه ما.

–همانطور که به Ishani Nath

*نام و نام خانوادگی تغییر یافته است, دلایل حفظ حریم خصوصی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de