از آن زمان به اجازه شخص سوم خارج از Camilla و چارلز ازدواج

در مارس 9, چارلز و Camilla جشن 15 سال از ازدواج. آنها در خانه خود در ملکه Balmoral و مستغلات در اسکاتلند که در آن شاهزاده ولز بود فقط بهبود از coronavirus. با احزاب و تجمعات خانواده از سوال این زوج مشخص سالگرد با انتشار رسمی عکس نشان دادن آنها به دنبال آرامش و محتوای نشسته درب خانه خود را, برگزاری والا را, سگ, Bluebell و بث.

و مهم تر از نقطه عطف می آید یک ماه بعد در مارس 10. این زمانی است که طول پرنس چارلز ازدواج به Camilla تجاوز خواهد شد که از ازدواج خود را به Diana, Princess of Wales. و مطمئنا که باید علامت نقطه اوج لحظه ای به بحث ما کمتر در مورد حماسه تراژدی چارلز و دی و تمرکز بیشتر در حماسه داستان عشق چارلز و والا.

شادی خود را با هم شده است آشکار است. آنها شوخی راه خود را از طریق بسیاری از درگیری هایی که در سال 2015 زمانی که والا نمی تواند متوقف خنده به عنوان یک زنبور عسل ساخته شده راه خود را تا شوهرش ژاکت کت و شلوار در یک تور در نیوزیلند. در طول سفر خود به کانادا در سال 2017 زن و شوهر به نام به عقب و جلو به یکدیگر برای دیدن این کشاورز دانه و یا به نمونه که پخته ارائه در حالی که تور بازار کشاورزان در انتاریو پرنس ادوارد شهرستان. و یک تصویر از یک پوزخند چارلز گرفتن همسر خود را برای چرخش در یک میلی گرم در طول تاریخی اولین رویال سفر خود به کوبا شد خود را کارت کریسمس عکس سال گذشته است.

خوانده شده: ‘fairy-tale wedding’ پرنس چارلز و دیانا اسپنسر

وجود دارد خیلی بیشتر به دوشس کورنوال از بسیاری از مردم می دانند. او می تواند یک برش کیک تولد با نمایی از یک آشپز شیرینی و کشیدن یک پاینت مانند یک جانباز متصدی بار. وجود دارد تعداد حیرت انگیز از فیلم از رقص او در این کار اغلب با سالمندان. او می خندند خودش: در یک رویداد برای ترویج یک موسسه خیریه در سال 2009 او معروف مطرح شده برای تصاویر برگزاری یک خرید قابل استفاده مجدد کیسه های مزین با شعار “من یک کیسه از Deptford.” که او نیز ساخته شده است یک فن از امانوئل Theophilus 10 که گفت: “او درخشان بود. او به چالش کشیده من به یک بازی [پینگ پنگ] و او قطعا آن را قبل از.”

او نه یکی برای بوتاکس یا, کامل, افراد مشهور, دندان است. او خط خنده و شکل خور 72 ساله که می توانید ساعت ها با او پنج نوه در خصوصی کشور عقب نشینی ری آسیاب و همچنین با اطمینان پوشیدن قوی تاج یا کلاه و الماس-festooned گردنبند برای یک شب امر است. محبوبیت او ممکن است نه مطابقت با کسانی که از دیگر زنان سلطنتی اما بعد از آن دوباره او را در آن فشار نسل جوان نیستم و به اندازه کافی به یک نماد مد مانند کیت و مگان اما نه به اندازه کافی به عنوان یک ملت یاد مادربزرگ, مانند ملکه الیزابت دوم است.

وظیفه همیشه می آید برای اولین بار در کاخ ویندزور و این یک پیام است که Camilla گرفته به قلب است. در سال گذشته او را به عهده گرفت 226 درگیری بیش از این برگه بسیار جوانتر سلطنتی از جمله ویلیام (216) کیت (122) هری (160) و مگان (68). در طول این سه روز 2017, سفر به کانادا, او در بر داشت زمان برای دیدار با اعضای ملکه خود تفنگ کانادا و خانواده خود را (والا هنگ را سرهنگ-in-chief). “من نمی توانستم به اینجا می آیند و بدون مراجعه به” او به آنها گفت. من وجود دارد در انتساب آن روز و به تماشای راه او در گفتگو با مردم و یاد خود نام و چهره از جمله یک افسر حکم که او می خواهم ملاقات در جونو ساحل در سال 2014. او یک دختر گل روز با پرتاب بازوی خود را در اطراف شانه او برای یک عکس. یک ساعت و یک فنجان چای بعد با او ملاقات چارلز به شلوغی به رویداد بعدی.

جزئیات: بازسازی پرنس چارلز شهرت

آن است که به طور گسترده ای شناخته شده است که چارلز و Camilla عشق داستان نشده است صاف. آنها در اوایل 20s زمانی که آنها برای اولین بار ملاقات در چوگان بازی 50 سال پیش. آنها بیش از حد جوان و چارلز آینده بیش از حد بزرگ—برای یک تعهد دائمی. به زودی, Camilla رفت خود جاده ازدواج اندرو پارکر بولز. او philandered راه خود را از طریق ازدواج و والا در نهایت بازگشت به چارلز. آن را نمی تواند آخرین. در زمان چارلز ضربه خود را 30s او نیاز به نکاح; در آن دوران یک زن مطلقه بود یک گزینه نیست. وارد Lady Diana Spencer. آنها ازدواج کرده بودند در 29 جولای سال 1981 توسط اسقف اعظم کانتربری که خود را به نام ازدواج “مسائل از افسانه است.”

آنها ناسازگار است. او جدی و ثابت در راه خود را. خود را بی شمار enthusiasms—محیط زیست, نقاشی, معماری, فلسفه,—خسته شدم ، او جوان بود و تا به حال گردیده گرما اما او نیز پر از ناامنی به ویژه در مورد چارلز احساسات نسبت به Camilla.

ازدواج خود را فرو ریخت و در سال 1986 و آنها تصادفا از طریق چندین سال بدبختی و رسوایی و تهمت متقابل. آنها از هم جدا شده در سال 1992 پس از دیانا گفت: او در کنار داستان در اندرو مورتون را دیانا: او داستان واقعی. دو سال بعد در فیلمهای ITV برنامه چارلز بستری او زنا کرد و گفت که او می شده است “وفادار و محترم” در طول ازدواج “تا زمانی که آن را به طور غیر قابل برگشتی شکسته, آمریکا هر دو پس از تلاش.”

سال آینده Camilla در برجسته ترین نمادین تبادل دیانا مصاحبه با مارتین بشیر برای بزرگ سیاه و سفید دیک , پانوراما نشان می دهد:

بشیر: “آیا شما فکر می کنم خانم پارکر بولز بود که یک عامل در شکست ازدواج خود را?”

دیانا: “خب سه نفر وجود دارد از ما در این ازدواج پس از آن کمی شلوغ است.”

ذهن هرگز که دیانا همچنین تایید کرد که او می خواهم بی وفا با افسر سواره نظام جیمز هویت: “بله من ستایش او. بله من در عشق با او.” مرگ شد بازیگران: Camilla بود “زن دیگر” کسی که شکست معروف ترین در جهان ازدواج و کسی که جایگزین یک شاهزاده خانم مورد علاقه در قلب شوهرش.

برای سال بعد از آن, Camilla شد eviscerated در مطبوعات حتی مارک “روت ویلر” (یک نام مورد ابداع شده توسط دیانا). او منفور در بریتانیا با شور و شوق است که هنوز هم می سوزد در دیانا طرفداران بیش از دو دهه پس از دیانا مرگ در پاریس سقوط خودرو در سال 1997. آنها چسبیده به treacly خاطرات از زن نخست وزیر انگلیس تونی بلر معروف به نام “مردم را به شاهزاده خانم.”

از طریق آن همه Camilla سکوت دست و آن دست کردن با اعتماد خانواده و دوستان و در نهایت با دادن اگاهی از آنچه او را از طریق رفت در سال 2017 مصاحبه: “آن عمیقا ناخوشایند زمان و من نمی خواهم برای قرار دادن بدترین دشمن من را از طریق آن.” از آن زمان دو سال از زمان دیانا مرگ چارلز و Camilla دیده می شود علنا با هم ترک یک جشن تولد برای والا خواهر آنابل در ریتز. به آرامی تعهد خود را به یکدیگر تغییر به اندازه کافی ذهن—هر دو در میان عموم مردم و در خانواده سلطنتی—برای آنها را به نکاح در سال 2005. که نیویورک تایمز آن را به نام “یک افسانه برای رشد یو پی اس.”

والا نمی سلطنتی نیروگاه مانند او sister-in-law, شاهزاده خانم آن, اما او به آرامی و با متد های گرفته شده در بالاتر-پروفایل وظایف. تا حدودی به این دلیل است که او همسر آینده پادشاه است که نیاز به مقیاس مسئولیت خود را برای جبران یک مادر است که در حال حاضر 94. احتمال این که او را در حال حاضر راحت تر در نقش. مثل همه سلطنتی او با تمرکز بر موسسات خیریه و سازمان های که با توجه به استعدادها و منافع از جمله سواد رفاه حیوانات (سگ او را در حال تصویب) و مشکلات اجتماعی از جمله خشونت علیه زنان است. در آوریل 28, Camilla به عنوان معاون حامی Royal Academy of Dance نشان داد که او و “یک گروه از باستان دوستان” تا به حال خود را آغاز کلاس رقص از طریق راد نقره قوها برنامه گفت: “اگر ما نمی خواهیم فقط دست گرفتن و ما نمی قادر خواهد بود به خارج شدن از رختخواب در صبح است.”

مهمتر او ساخته شده صلح با رسانه ها. امروز او گپ با خبرنگاران و مطمئن شوید که آنها دریافت داستان و تصاویر آنها نیاز دارید. جانباز عکاس سلطنتی آرتور ادواردز از خورشید تلخیص به طور منظم تماس او را “دوست داشتنی Camilla” در رسانه های اجتماعی اشاره کرد که او “هرگز دیده می شود او را در خلق و خوی بد.” در پایان آن کارائیب تور در سال گذشته روزانه اکسپرس سلطنتی خبرنگار ریچارد پالمر توییتی “ارزش آن را دارد گفت: دوباره چه بسیاری از ما در رویال مطبوعات بسته love پوشش تورهای خود را. زن و شوهر و کارکنان خود را سرگرم کننده برای کار با است.”

و او تبدیل کرده چارلز از “بسیار عبوس و افسرده مرد” او در پایان ازدواج خود را به دیانا به عنوان سلطنتی شرح حال پنی Junor گفت: این باربه یک مرد است که “اساسا مبارک. او آرام است. او خود را حس شوخ طبعی است.” چارلز اذعان کرد که نفوذ خود را از “درخشان” در 2015 سی ان ان مصاحبه: “این همیشه خوب است که کسی را در کنار خود. او زیادی پشتیبانی می کند . . . او قطعا pokes سرگرم کننده اگر من بیش از حد جدی در مورد همه چیز. و تمام است که کمک می کند.”

به عنوان ویلیام گلدمن نوشت که در مدرن ترین داستان پری کلاسیک شاهزاده خانم عروس: “من واقعا فکر می کنم که بهترین چیز در جهان است . . . اما من هم باید بگویم برای umpty-umpth زمان که زندگی عادلانه نیست. آن را فقط عادلانه تر از مرگ است. و مالش وجود دارد: دیانا هرگز برای یافتن عشق ماندگار پس از رابطه او با چارلز درون منفجر. آنها از هم جدا شده در نوامبر 1992 و ازدواج خود را در نهایت به پایان رسید و در آن 5,509 روز هفتم اوت. 28 سال 1996. یک سال بعد دیانا در پاریس درگذشت.

اما او همچنان گرفتار در مثلث او خیلی معروف اظهار تاسف کرد. حتی در حال حاضر به ندرت یک روز می رود هنگامی که او را نام نیست ذکر شده در کنار آن چارلز و والا. و نه آن را به نظر می رسد می تواند Camilla خود را روز به عنوان شاهزاده خانم. لباس یا جواهرات پوشیده شده توسط کیت و مگان به “افتخار” دیانا در حالی که هر سالگرد—و هر آهسته بعد در رویال اخبار—مشخص شده است توسط rehashed دیانا داستان. او برای همیشه لطفا برای جوان و زیبا. که هرگز تغییر خواهد کرد.

در ضمن چارلز و Camilla ساخته شده است یک زندگی است که واقعا خود را به عنوان به خوبی به عنوان یکی که با خانواده های خود تصویب. در سال 2012 ملکه الیزابت دوم به او daughter-in-law عمومی نشانه ای از پذیرش: رتبه dame صلیب بزرگ رویال ویکتوریا سفارش یک جایزه شخصا توسط ملکه “برای ارائه خدمات به حاکمیت.”

مطمئنا در حال حاضر از آن زمان برای مردم به صحبت در مورد موفقیت های چارلز و والا و اجازه دیانا بس به یک سوم در خود ازدواج.


این مقاله به نظر می رسد در چاپ در ماه ژوئن 2020 موضوع maclean’s مجله با تیتر “رشد تا مردم را به شاهزاده خانم.” اشتراک ماهانه چاپ مجله در اینجا.

اطلاعات بیشتر در مورد خانواده سلطنتی:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im