از آن زمان به فکر می کنم از بی خانمانی به عنوان یک بهداشت عمومی اورژانس

کتی کرو: پس از یک فرد بی خانمان در تورنتو آزمایش مثبت برای coronavirus دولت نیاز به درک که خود به انزوا ” برای این جمعیت بی رحمانه متضاد

کتی کرو که در زمان خیابان پرستار و مراجعه به پزشک در بخش سیاست در دانشگاه رایرسون.

خانه ضروری است برای حفاظت از COVID-19 در یک بیماری همه گیر. داشتن یکی است. تنها دو روز پیش از آن اعلام شد که یک فرد بی خانمان در تورنتو آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

برای بیش از دو سال سازمان جهانی بهداشت و کارشناسان بهداشت عمومی نه مطلق کلمه بی خانمانی خود را در رسانه ها جلسات. به طور مشابه وضعیت آوارگان از جمله پناهندگان و مهاجران بود و به ندرت توجه داده می شود. هر دو گروه توسط طبیعت از سلامت خود آسیب پذیری و نیاز به جستجو برای پناهگاه و محل آنها را در خطر ابتلا به این ویروس است.

در عین حال طی این سال در کانادا حدود 235,000 مردم (از جمله خانواده ها با فرزندان) بی خانمان خواهد شد. آنها ما آوارگان داخلی. بی خانمانی بی سابقه است اورژانس بصورتی پایدار و محکم تاسیس در اوایل 1990s زمانی که دولت های فدرال خارج از ساختمان مسکن اجتماعی است. مشکل فقط بدتر شده هر سال از سال. در تورنتو به کانون بحران بی خانمانی طرفداران جذاب شده است برای یک وضعیت اضطراری در واکنش به اعلام شده توسط شهردار و شورای شهر پس از سال 2018 است.

بیشتر: ترودو آخرین به روز رسانی در coronavirus در کانادا: متن کامل

در سراسر کشور پناهگاه های کامل به سر می برند و خشونت در برابر زنان و خانواده پناهگاه گزارش لیست انتظار و جدید ردیف از سرپناه اضطراری در قالب فوتبال-مانند گنبد و ساختمان خالی باز شده اند به خانه افراد بی خانمان. در برخی موارد 100 نفر در یک فضا با هیچ جدایی بین تختخواب تاشو. علاوه بر این بیش از 30 سال در تورنتو با تکیه بر ایمان گروه به ارائه بیش از 700 تشک روی زمین در هر هفته است. هر یک کنیسه یا کلیسا باز می شود درهای خود را یک شب در هفته اجرا شده توسط داوطلبان بسیاری از آنها مسن هستند. این بدان معناست که یک فرد بی خانمان ممکن است خواب هفت شب در هفت مکان های مختلف. بحث در مورد خطر انتقال بيماري.

در حالی که کانادا مقامات بهداشت عمومی سزاوار برخی از ستایش برای بهبود سیستم پست SARS و H1N1 آنها به وضوح trickled را به سطح جامعه.

چه کسی در معرض خطر ابتال به کروناویروس? ما شنیده ایم این پیام و بیش از بیش. آن را سالمندان و افراد با سیستم ایمنی بدن و کسانی که با بیماری های مزمن مانند دیابت و بیماری های قلبی و ریه. که توصیف یک درصد از جمعیت بی خانمان. علاوه بر این افراد بی خانمان هستند بیشتر در معرض خطر با توجه به خود کاهش می یابد و تکه تکه دسترسی به مراقبت های بهداشتی.

بیشتر: چرا تخریب encampments نیست, یک راه حل برای بی خانمان ها

بحران بهداشت و درمان مواد مخدر مصرف بیش از حد و بی خانمانی همچنان نادیده گرفته میان یک بیماری همه گیر.

به تاریخ بهداشت عمومی پیام در طول COVID-19 ارائه به عنوان ناآگاهانه و توهین آمیز: “ماندن در خانه تمرین های اجتماعی فاصله, جلوگیری از اجتماعات بزرگ, شستن دست های خود را اغلب.” آنها دقیقا چه افراد بی خانمان نمی تواند انجام دهد.

در 50 – 500 تخت پناهگاه زیادی جمع آوری و من هرگز دیده می شود شش پا بین تختخواب تاشو یا تشک. تصور کنید یک سرفه همسایه و در سطح بالا از بستر تختخواب سفری خود را. اگر یک فرد بی خانمان می کند و عمل اجتماعی دورى و اجتناب از اجتماعات بزرگ با ایجاد یک فضای اردوگاه آنها بیرون کردند. خود انزوا برای جمعیت بی خانمان است که بی رحمانه یک ترکیب متناقض است.

به عنوان هارون Orkin یک پزشک اورژانس در سنت جوزف مرکز بهداشت و رودخانه هامبر بیمارستان گفت: “افراد بی خانمان را به طور چشمگیری افزایش خطر مرگ است.”

اولیه تلاش برای کاهش ازدحام در پناهگاه ارائه غربالگری و تست و اطمینان حاصل شود هر دو جداسازی و قرنطینه برای افراد بی خانمان را شروع کرده اند اما آنها به مراتب از fine-tuned.

خط پایین این است که ما برای منزوی کردن مردم است. هیچ کس امن است تا هر کس اتاق خود. این بدان معناست که با استفاده از قوانین اضطراری به اختیار اتاق. به این معنی فکر کردن خارج از جعبه و ایجاد حالت های سریع ساخت اجتماعی و مسکن حمایتی با واحد های پیش ساخته ،

من شوکه شده که ما در موقعیت مبارزه برای به دست آوردن اصول حاد بحران بهداشتی: ماسک ضد عفونی کننده دست, پنکه و بینی سواب برای تست. این موارد هرگز نباید به جیره بندی بود.

Coronavirus را نشان می دهد ضعف در سیستم مراقبت های بهداشتی از جمله بیمارستان, مراقبت در منزل, مراقبت دراز مدت امکانات پناهگاه و مسکن اجتماعی است. بیشتر از همیشه این هشداری برای تزریق عظیم به برنامه های اجتماعیو که باید شامل مسکن.

اطلاعات بیشتر در مورد بی خانمانی:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de