آیوی لیگ تعلیق سقوط برنامه های ورزشی در حرکت است که می تواند ملی مفاهیم

آیوی لیگ تصمیم روز چهارشنبه به انصراف از سقوط برنامه های ورزشی در پاسخ به جهانی COVID-19 همه گیر می تواند یک اثر دومینو از بقیه کالج ورزشی.

در بیانیه ای که در وب سایت خود آیوی لیگ شورا از رئیس جمهور ذکر مسائل ایمنی و بهداشت برای تصمیم گیری آن تاثیر می گذارد که تمام فعالیت های دانشگاه نه فقط دو و میدانی.

آیوی لیگ بود جلوتر از بقیه کشور در ماه مارس زمانی که همه گیر شد و فقط شروع به طنین در دولت کسب و کار و دانشگاه. همه آیوی لیگ موسسات واقع در شمال شرق متحده که ناودان در اوایل بیماری همه گیر.

باستان هشت بود که اولین کنفرانس در کشور به جلو و پلاگین در آن مردان و زنان مسابقات بسکتبال. لیگ رفت و تاریکی در مارس 10 با آن حلقه های مسابقات برنامه ریزی شده بود انجام شده در دانشگاه هاروارد Lavietes غرفه.

آیوی لیگ شد متنبه در آن زمان برای زیاده اما بقیه کالج ورزشی shutdown یک هفته بعد و حرفه ای ورزش لیگ نیست ،

در حالی که این تصمیم تحت تاثیر قرار همه, ورزش, بزرگترین تاثیر را در فوتبال به صورت محلی در دانشگاه هاروارد و احتمالا در سراسر کشور است. قدرت همایش مانند SEC و ACC در حال حاضر بازگشایی برای بازیکنان فوتبال به قطار برای سال 2020 فصل است.

حاکم ACC قهرمان Clemson تا به حال 37 بازیکنان تست مثبت از این تیم و بازگشت به دانشگاه در اواخر ماه ژوئن. کالج بوستون که در همان بخش به عنوان کلمسون یکی بود.

برای بار دوم در سن coronavirus آیوی لیگ اول بود برای شکستن صفوف و دیگر کنفرانس ها مطمئن هستید که به دنبال آن منجر شود.

به عنوان COVID مورد خونتان در سراسر جنوب و غرب که در آن بسیاری از فوتبال کالج را در زمان تولید درآمد برنامه ها قرار دارد تیک تاک ساعت است را در سال 2020 شود.

آیوی لیگ است که در یک موقعیت امن تر برای ایجاد چنین یک حرکت جسورانه از آنجا که مدارس خود هستند به سودآور تلویزیون قرارداد. قدرت 5 کنفرانس های خود را درآمد-تولید شبکه های که صندوق را از دیگر برنامه های ورزشی. آنها تبدیل شده اند به طور فزاینده ای متکی به کسانی که جریان درآمد که مکمل فروش بلیط و جیب اهدا کنندگان و بوستر.

لیگ آیوی شورای اسلامی از رئیس جمهور زیر را ارائه بیانیه مشترک:

“به عنوان یک گروه رهبری ما باید مسئولیت را به تصمیم گیری است که در بهترین منافع از دانش آموزانی که حضور ما موسسات و همچنین اعضای هیات علمی و کارکنان است که در مدارس ما. این تصمیم گیری بسیار دشوار است, به ویژه هنگامی که آنها تاثیر معنی دار دانش آموز ورزشکار تجربه است که بسیاری از ارزش و گرامی.

“با اطلاعات در دسترس ما امروز در مورد ادامه گسترش Coronavirus ما به سادگی نمی معتقدم که ما می تواند ایجاد و حفظ محیط زیست و برای دو و میدانی بین دانشکده رقابت که مطابق با نیازهای ما برای ایمنی و سطح قابل قبول ریسک مطابق با سیاست هایی که هر یک از مدارس ما است اتخاذ به عنوان بخشی از بازگشایی قصد دارد در پاییز.”

این گمان وجود دارد قبل از شورای روسای جمهور ملاقات کرد که فوتبال فصل را می توان در بهار با فقط هشت آیوی لیگ مدارس شرکت کننده. حکم در صورتی وجود خواهد داشت بهار فوتبال و زمانی که زمستان تیم های ورزشی می توانید شروع به تمرین و بازی ساخته خواهد شد در تاریخ بعد.

آیوی لیگ تصمیم برای از بین بردن آن سقوط فوتبال فصل به طور مستقیم تاثیر می گذارد هاروارد سه غیر لیگ FCS مخالفان از پاتریوت لیگ. دانشگاه هاروارد شد برنامه ریزی برای باز کردن فصل در خانه در برابر جورج تاون با دو بازی در ماه اکتبر در برابر لافایت و صلیب مقدس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de