J. Crew فایل برای فصل 11 به عنوان همه گیر چوک بخش خرده فروشی

توسط ANNE D’INNOCENZIO

نیویورک (AP) — صاحب J. Crew تشکیل پرونده برای ورشکستگی حفاظت از عمده فروش و خرده فروش به انجام این کار پس از همه گیر مجبور اکثر فروشگاه ها در ایالات متحده ،

بیشتر خرده فروشی ورشکستگی انتظار می رود در هفته های آینده با هزاران نفر از فروشگاه ها هنوز هم توقیف هر چند متحده آغاز کرده اند مبهوت راه اندازی مجدد اقتصاد خود را.

مارس فروش در فروشگاه ها و رستوران ها به حال خود شدید ترین شیرجه رفتن در سوابق قدمت آن به سال 1992. لباس فروش کاهش یافت و بیش از 50 درصد است که ماه و در جدول زمانی از یک بیماری همه گیر آن شده اند ممکن است در این روز خوب است.

وزارت تجارت ایالات متحده گزارش خرده فروشی ارقام مارس در هفته آینده. که گزارش را نشان می دهد فشار کامل از این بیماری همه گیر به دلیل آغاز ماه درهای تقریبا در هر خرده فروش شده بود دستور داد بسته است.

از بسته شدن ناگهانی از فروشگاه ها را تهدید می کند سلامت کلی ایالات متحده آمریکا با مصرف کنندگان رانندگی 70 ٪ از تمام فعالیت های اقتصادی در کشور است. صدها نفر از هزاران نفر از خرده فروشی کارگران شده اند furloughed به این معنی که آنها به احتمال زیاد شرکت کننده در اقتصاد به هیچ وجه قابل.

بخش هایی از بخش خرده فروشی در حال حاضر تحت فشار قبل از ورود COVID-19 دلیل تغییرات لرزه ای در چه در خرید و چه. آسیب پذیر باید به سرعت از دست داده و توانایی پرداخت صورتحساب و مانند J. Crew, به دنبال رهایی از طلبکاران.

J. Crew روز دوشنبه گفت که وام دهندگان به توافق تبدیل $1.65 میلیارد دلار از بدهی ها به حقوق صاحبان سهام. آن را نیز تضمین تعهدات برای تامین مالی از 400 میلیون دلار از موجود دهندگان لنگرگاه سرمایه Group, L. L. C., GSO سرمایه همکاران و دیویدسون Kempner مدیریت سرمایه LP, در میان دیگران.

J. Crew, مانند تعدادی از خرده فروشان عمده در حال حاضر در مشکل قبل از همه گیر شد و لادن با بدهی.

این شرکت ریشه در تاریخ به سال 1947 زمانی که Mitchell Cinader و Saul چارلز تاسیس محبوب کالا وارز. که به فروش می رسد قیمت پایین لباس. آن را تغییر نام داد J. Crew در سال 1983 و retooled به عنوان یک preppy فروشگاه به رقابت با کسانی منتشر شده توسط Lands’ End و L. L Bean.

آن را تبدیل به یک مد اصلی توسط 1990s و فروشگاه جدید ظهور در سراسر کشور است. میکی درکسلر که رهبری فاصله را با مواد منفجره به گسترش پیوست و در سال 2002 به عنوان رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل و پرتاب J. Crew به بالا-لایه بازیکن.

بانوی اول سابق میشل اوباما بالا با نام تجاری و حتی بیشتر در طول هشت سال در کاخ سفید علاقه های گاه به گاه قطعات مانند J. خدمه ژاکت کش باف پشمی و دامن باریک. در سال 2011, J. Crew شد اولین جرم مد نام تجاری خود را برای نشان دادن طرح در هفته مد نیویورک.

در برخی از نقطه, اما, J. Crew را انتخاب مد شروع به زمین با یک clunk در رقابتی بسیار خرده فروشی لباس بخش. درکسلر شدت پایین به عنوان مدیر عامل در سال 2017 و قطع آخرین روابط با شرکت دو سال بعد.

تحلیلگران صنعت در حال شک و تردید در مورد دوم عمل می کنند.

نیل ساندرز مدیر عامل GlobalData, خرده فروشی نام شرکت 1.7 میلیارد دلاری در دراز مدت بدهی های “فلج کننده.”

“قبل از فصل 11, J Crew شد و آهسته مارس را به تباهی” ساندرز گفت. “این فرایند می دهد این شرکت یک شانس برای زنده ماندن. که بقا است و نه فقط وابسته به کاهش بدهی; آن نیاز به اختراع مجدد از J خدمه تجاری”.

Saudners به نام J. Crew مد “samey” و معتقد است که مردم نمی پرداخت قیمت کامل برای “خسته کننده” ،

این شرکت روز دوشنبه گفت که این پیش بینی های خود را دوباره باز زمانی که آن را بی خطر به انجام این کار.

در آخرین سال کامل از عملیات J. Crew تولید $2.5 میلیارد دلار در فروش 2% افزایش از سال قبل است.

J. Crew در حال برنامه ریزی برای چرخش آن موفق Madewell بخش به عنوان یک شرکت عمومی و استفاده از درآمد حاصل را به پرداخت بدهی های آن است. این شرکت روز دوشنبه گفت که Madewell باقی خواهد ماند و بخشی از J. Crew Group Inc.

وجود دارد 193 J. Crew, فروشگاه 172 J. Crew رسانه های کارخانه و 132 Madewell مکان به عنوان Feb. 1.

______

به دنبال آن د’Innocenzio: http://twitter.com/ADInnocenzio

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de