فورت مایرز — یک محل باشگاه وانجمن همراه در رفت و کاهش یافته است Toronto Blue Jays کیسه در مقابل خالی locker.

به زودی پس از کوین ستون دنبال کرد.

Red Sox هنوز به حرکت رسمی اما ستون به زودی تبدیل شدن به ساکس’ چهارم outfielder به عنوان او موافقت کرد به یک سال $4.25 میلیون قرارداد با این تیم با توجه به گزارش های متعدد.

31-مرکز صحرا نورد در حال آمدن است یک حرفه ای سال که او در آن آمار .264 با 37 دونفره, 21 homers و 14 پایگاه های دزدیده شده برای غول های, درآمد او یک رای برای لیگ ملی MVP.

ستون 6 فوت قد و 210 پوند با ریش که مایک ناپولی افتخار. او انتظار می رود به ارائه back-up وظایف به جکی Bradley جونیور در مرکز میدان اما با توجه به سابقه بازی فوق العاده دفاع از او می تواند بیشتر زمان بازی از نمونه چهارم outfielder.

“بدیهی است که با سه چپ دست, این امر می تواند خوب به right-hander,” مدیر موقت ران Roenicke روز چهارشنبه گفت:.

برادلی اندرو Benintendi و الکس Verdugo همه ضربه چپ دست. Verdugo انتظار می رود که دست به شروع فصل با مصدومیت های جهان گزارش شده در روز پنج شنبه.

که باید در نتیجه بیشتر زمان بازی برای ستون های دیرین Blue Jays مرکز fielder که آمار .281 با .766 عملیات علیه چپی در طول زندگی حرفه ای او.

“او برای رفتن به قادر به کمک به پیروزی تیم” برادلی گفت. “اگر مدیریت بالا فکر می کردم او می خواهم که قادر به ایجاد تفاوت و سپس او را در. که خوب است.”

برادلی یک عامل آزاد پس از این فصل گفت که او نگران از دست دادن در خفاش ها به ستون در مرکز میدان است.

“من قصد دارم به تمرکز بر روی آنچه من می توانم کنترل و بازی من توپ” برادلی گفت. “من احترام او را به عنوان یک بازیکن. من فکر می کنم هر کسی در این سطح است که می توانید این بازی را در سطح بالا بسیار با استعداد است و می تواند کمک به یک ballclub در دو طرف توپ. پس نهایت احترام را برای او.”

ستون بود که مهمترین آنها به حالت تعلیق برای دو بازی با آبی جیز در سال 2017 برای استفاده از یک ضد همجنس لکه دار نسبت به سابق بریوز پارچ Jason Motte. او سپس با صدور یک عذرخواهی.

“من واقعا احساس خجالت برای خودم برای خانواده ام برای این سازمان” نظامی “ستون ابر” به خبرنگاران گفت: در آن زمان. “من شرمنده.”

او انتظار می رود معرفی می شود در فورت مایرز در روز شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im