برونز رو وقت اضافی در ادمونتون پس از بازی خود را در نیویورک در روز یکشنبه و حداقل یک بازیکن بود خوشحال به آن را داشته باشند.

جیک DeBruskمتولد و بزرگ شده در ادمونتون ممکن است یکی از تعداد کمی از مردم به خصوص به کرات برای یک سفر جاده ای به ادمونتون در اواسط فوریه. آنها تا به حال زمان بیشتر از حد معمول در شروع یک مسافت طولانی سفر جاده ای اما که آثار خود را به نفع.

“ما نمی تواند این مقدار از زمان در ادمونتون پس از آن نوع خوب برای گرفتن” DeBrusk به خبرنگاران گفت در روز سه شنبه. “دیدم برخی از دوستان (دوشنبه) …(سه شنبه) است که هم خانواده و آماده برای بازی. بدیهی است که ویژه است اما این یکی از آن چیزهایی است که از نوع فقط می آید و می رود و خیلی سریع آن را به خوبی به برخی از روز در اینجا.”

این مستند DeBrusk رشد یک Oilers فن. پدرش لویی, بازی های برگزار شده در NHL با روی لئامت دادن با روغن صنعتی و در حال حاضر به عنوان مفسر در شب هاکی در کانادا بود و در اتاق قفل صبح روز چهارشنبه پس از برونز skated.

“هر زمان که من می توانم به دیدن پدرم همیشه خوب” گفت: DeBrusk. “این قطعا به ارمغان می آورد که عنصر به آن است. این سومین بار آن را انجام می دهند اما قطعا احساس می کند بسیار شبیه هر بار که ما به ادمونتون. آن را کمی برفی در خارج وجود دارد در این زمان از سال است, اما آن را به خوبی می تواند در ترکیب برای اطمینان حاصل کنید.”

ب وینگر کردم داغ در گذشته خود را تمدید سفر جاده ای که در آن او به ثمر رساند در سه مستقیم بازی ها از جمله در وینیپگ و مینه سوتا اما سرد پس تنها با یک هدف در آخرین پنج بازی آینده در برابر آریزونا 12 روز پیش.

شاید کمی پخت و پز خانه در جاده ها خواهد جرقه 23 ساله که وارد بازی روز چهارشنبه فقط نه اهداف دور از حرفه خود-علامت بالا مجموعه در فصل گذشته.

معاملات در ذهن یا نه

در حالی که شایعات همچنان به ارسال شده و به اشتراک گذاشته شده همه جا می توان آن را یک زمان دشوار برای بازیکنان فقط در تلاش برای تمرکز.

برخی از کسانی که ممکن است در تجارت مکالمات و یا حداقل شایعه به مانند آندرس Bjorkفقط سعی کنید برای فیلتر کردن سر و صدا و نگه داشتن چشم خود را در فقط در بازی هاکی.

“من از شنیدن چیزهایی که من حدس می زنم از طریق مردم,” او گفت:. “اما من وقت ندارم با شما واقعا نمی دانم چه اتفاقی خواهد افتاد تا زمانی که آن اتفاق می افتد بنابراین این چیزی است که من نگران نیست در همه.”

اگر برونز را یک حرکت آن را به احتمال زیاد یک فهرست بازیکن می تواند و اگر آن را به یک جناح مانند شایعه کسی مانند Bjork ممکن است فرد انسان هر چند او نیز در سوم خود را روی لئامت دادن در NHL.

که یک دلیل بزرگ او اعتنا نمیکند و این تغییر از سال گذشته که در آن بیشتر وجود دارد شک به عنوان یک بازیکن. بلوغ بیش از زمان طول می کشد دور برخی از اضطراب و افزایش تمرکز.

“بیشتر وجود دارد نگران باشد با همه چیز” گفت: Bjork. “شما در صف و بیشتر در مورد آن نگران ، معاملات می تواند رخ دهد در هر زمان در واقع. شما فقط باید آن را روز به روز و تمرکز بر روی بازی که مفید است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im