جین گودال مذاکرات coronavirus تاثیر, Nat Geo, مستند,

20 دقیقه پیش

حتی اگر این سیاره رسید مزایای یک محیط پاک از جامعه تعطیل در طول coronavirus شیوع جین گودال نگرانی در مورد رفتار انسان رجعت به “کسب و کار به طور معمول” طرز فکر پس از همه گیر شده است.

مشهور primatologist می خواهد مردم را به رشد و عاقلانه و زندگی می کنند یک زندگی لذت بخش و بدون آسیب رساندن به محیط زیست و حیوانات است که زنده در درون آن.

“ما باید به یاد بگیرند که چگونه به مقابله با کمتر” گفت: گودال که او شروع به ستایش حرفه ای به عنوان یک پیشگام محقق از شامپانزه در آفریقا بیش از 50 سال پیش است. او کار می کرد برای چند دهه در حفاظت از رفاه حیوانات و مسائل زیست محیطی.

گودال است تشویق افراد جوان از سال 1991 برای تبدیل شدن به استوارت در جوامع خود را از طریق ریشه های خود را & شاخه های برنامه که در عمل در 60 کشور جهان است. او به طور معمول سفر 300 روز در سال برای حمایت از تلاش خود را, اما این روزها او شده است ماندن مشغول داخل خانه خانواده اش در بورنموث, انگلستان به عمل اجتماعی فاصله. او خواستار آن بیشتر “خسته از سفر.”

در مصاحبه اخیر 86-year-old گودال مشترک افکار خود را در coronavirus حیوانات وحشی شکار غیر قانونی و مستند “جین گودال: امید” که برای اولین بار در روز زمین در جغرافیای ملی و Nat Geo WILD و جریان در دیزنی پلاس و Hulu. دو ساعته مستند بر او ستایش حرفه ای تبدیل حوزه محیط زیست.

AP: چگونه شما می خواهم برای جهان به واکنش نشان می دهند هنگامی که این بیماری همه گیر است ؟

گودال: امیدوارم ما باید ظهور عاقلانه تر است. من فکر می کنم وجود خواهد داشت بیشتر و آگاهی از چگونه ما به ارمغان آورد این بیماری همه گیر در خودمان و مردم تغییر خواهد کرد. من امیدوارم که وجود دارد ناگهانی به اندازه کافی میلیون ها نفر از افرادی که هرگز قبل از تنفس هوای پاک در شهرها که هرگز قادر به نگاه کردن در شب و روشن آسمان با ستاره های چشمک زن. من امیدوارم که وجود خواهد داشت به اندازه کافی از آنها در نهایت نیروی کسب و کار بزرگ و سیاستمداران به. … جلوگیری از حمل با کسب و کار به عنوان معمول است. اما ترس است که بسیاری از رهبران در حال حاضر در سراسر جهان به نظر نمی رسد به مراقبت در مورد نسل های آینده به نظر نمی رسد به مراقبت در مورد سلامت این سیاره است.

^

AP: راه حل چیست ؟

گودال: ما نیاز به یک راه متفاوت از فکر کردن در مورد همه چیز. ما نیاز به درک که نامحدود, توسعه اقتصادی در جهان با منابع طبیعی محدود و رشد جمعیت بشر نمی تواند کار کند. در حال حاضر در برخی از موارد ما با استفاده از منابع طبیعی قبل از طبیعت می تواند دوباره پر کردن آنها. بنابراین ما می توانیم انتظار برای زنده ماندن بسیار دور به آینده مگر اینکه ما برخی از تغییرات. … ما باید یاد بگیرند که برای انجام با کمتر ثروتمند بخش از جامعه است. بسیاری از ما به مراتب بیشتر از ما در واقع نیاز است.

^

AP: چگونه شکار غیر قانونی حیوانات هنوز هم یک مسئله در این بیماری همه گیر?

گودال: این حیوانات قاچاق که خیلی بد است. تیراندازی مادر به نوزاد می شود و به فروش می رسد به حیوانات خانگی و آموزش دیده برای سرگرمی. برخی از رفتن به باغ وحش. این حیوانات قاچاق که ارزش بسیاری از میلیاردها دلار در سال است. این یکی از بزرگترین مشکلات ما در حال رفتن را از طریق با این بیماری همه گیر. به عنوان گردشگری متوقف می شود در بخش های مختلف از آفریقا و کشورهای دیگر شکار می رود تا حدودی به دلیل مردم از دست داده اند شغل خود را و آنها تکیه بر حیات وحش برای مواد غذایی است. تورهای به آنها اضافه شده حمایت می کند. این یک نگرانی است.

^

AP: آیا شما انتظار می رود این مسیر حرفه ای?

گودال: زمانی که من شروع رویای من از سن 10 سالگی بود که برای رفتن به آفریقا زندگی با حیوانات وحشی و نوشتن کتاب در مورد آنها. من تا به حال هیچ فکر بودن یک دانشمند. هیچ کس وجود دارد در زمینه تماشای حیوانات. من می خواستم به طبیعت. از همان آغاز این بود هدف من برای رفتن و مطالعه شامپانزه ها و دریافت دکترای من همیشه می خواستم برای کمک به حیوانات همه زندگی من است. و سپس به طور طبیعی که منجر به ‘اگر شما می خواهید برای صرفه جویی در حیوانات وحشی شما باید برای کار با مردم محلی پیدا کردن راه برای آنها را به زندگی بدون آسیب رساندن به محیط زیست و سپس نگران شدن در مورد کودکان و چه در آینده می تواند آنها را اگر ما به عنوان کسب و کار به عنوان معمول است.’

^

AP: شما چه می خواهید مردم را به دور از خود را مستند ؟

گودال: من امیدوارم که آنها را دور یک احساس است که زندگی خود مهم هستند. که آن را بسیار مهم به فکر می کنم در مورد سلامت این سیاره آن را به عنوان مربوط به نسل های آینده است. بالاتر از همه به درک که هر روز با آنها زندگی می کنند آنها می تواند تاثیر و فکر می کنم در مورد عواقب ناشی از انتخاب آنها را مانند آنچه ما خرید ؟ کجا آمده است ؟ چگونه آن را ساخته شده است ؟ آن را از آسیب زدن به محیط زیست ؟ آن را بی رحمانه به حیوانات ؟ آن را ارزان به دلیل کودک کار برده?’ ما باید به انتخاب های اخلاقی و در نظر گرفتن نحوه تعامل ما با مردم و طبیعت است.

دسته بندی:
AandE | فیلم/تلویزیون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de