Jaroslav Halak احساس می کند در خانه خود با برونز

در یک دنیای کامل, شاید — فقط شاید — Jaroslav Halak را مورد استفاده خود را خوب دو سال رزومه با برونز و حداقل دیده می شود آنچه که ممکن است در دسترس به او را در بازار باز او برنامه ریزی شده بود به آمار قبل از امضای یک سال $2.25 میلیون دلار (به علاوه $1.25 میلیون پاداش) تمدید قرارداد با برونز در روز جمعه.

اما ما در حال زندگی در یک دنیای کامل, الان, البته, و وجود دارد هیچ گفتن که ما به برخی از صورت ظاهر از حالت عادی. بنابراین با همه چیز در نظر گرفته, در ما coronavuris-shutdown, محیط زیست, دروازه بان نگاه لیست طولانی از مثبت آمد که با امضای مجدد با برونز و تصمیم گرفت از آن یک قرارداد بسیار خوب است.

“شما همیشه می خواهید به فکر می کنم در مورد گرفتن بهترین گزینه ممکن است نه تنها برای خود بلکه گرفتن و داشتن بچه ها شما همیشه باید به فکر خانواده خود نیز گفت:” Halak در زوم تماس با خبرنگاران در روز شنبه. “شاد بودن در بوستون, این یکی از دلایلی است که چرا ما می خواستیم به ماندن در اینجا. نه تنها من بلکه هر کسی که می خواهید برای دیدن چه نوع از گزینه های شما می خواهم که در بازار آزاد است. اما من فکر می کنم این تصمیم بر اساس این تیم بزرگ است که ما داریم و این تیمی که ما داریم. همه ما همراه شده است و یک گروه ویژه پس از من پیوست و من نمی توانم بیشتر خوشحال می شود.”

اما دوباره با امضای بوستون نبود به طور کامل بر اساس عدم قطعیت در محیط فعلی است. به عنوان مدیر کل همین Sweeney اشاره کرد که دو طرف در حال بحث شده است که امکان تمدید پس زودتر در این فصل است.

Halak که گفت: این تیم تا به برخی از “کسب و کار ناتمام” باقی مانده و نمی داند چه او قصد دارد برای انجام پس از این 2020-21 فصل است. او بیشتر متمرکز بر اهداف فعلی.

“در حال حاضر من آن را روز به روز. ما یک معامله و من خوشحال می شود در سال آینده و سپس خواهیم دید چه اتفاقی می افتد گفت:” Halak که شما 35 on May 13. “من می خواهم را به بهترین من هر شب. من از آنها بدم میاید از دست دادن. من از آن متنفر بودم از آنجایی که من بچه بودم. با این تیم ما یک شانس برای برنده شدن در هر شب. که بزرگترین دلیل که چرا شما می خواهید به بازی بازی های ورزشی. شما می خواهید را به نفع خود. من فکر می کنم برنده شدن و برنده جام استنلی است که هدف نهایی در این تیم و طرفداران این سازمان ما همه چیز را ما می توانیم برای به انجام رساندن آن است.”

در حالی که Tuukka Rask واز لبه در زمان پخش به عنوان شما انتظار می رود Halak بیشتر دیده می شود یخ از چه چیزی استفاده می شود در یک پشتیبان گیری سنتی در بشقاب. و دو ارسال داشته اند بسیار شبیه اعداد به عنوان آنها به تاسیس خود را به عنوان بهترین پشت سر هم در لیگ.

Rask ثبت شده 53-21-11 رکورد دو سال گذشته با 2.31 اهداف برابر میانگین و .920 صرفه جویی در صد در 87 بازی. Halak یک 40-17-8 رکورد با 2.36 GAA و .921 صرفه جویی در صد در 71 بازی برای B است.

دو توسعه روابط کاری قوی.

“پس از من آمد و قبل از این که شما ببینید که در طول سال که (Rask) ثابت شده است که او یکی از goalies در لیگ و او رقابت در هر بازی هر تمرین و او می خواهد به نفع خود گفت:” چک netminder که باقی مانده است در بوستون در طول خاموش کردن. “که هدف نهایی. به عنوان goalies او می خواهد به بازی و من همچنین می خواهم به بازی اما در همان زمان ما به عنوان یک تیم و ما می خواهید را به نفع خود به عنوان یک تیم. اگر آن را با او و یا من در خالص آن واقعا مهم نیست که چه خوب تیم را در حال حاضر با استفاده از آنها تقریبا هر کسی که در این فهرست و آنها باید آن را هر شب.”

Sweeney گفت: آن زمان در حالی که برای پیدا کردن برخی از زمینه های مشترک با Halak و نماینده او الان والش بود اما سپاسگزار از دروازه بان این اردوگاه در حال حاضر به کمی خلاق با معامله. پاداش که می تواند خود را پرداخت تا 3.5 میلیون دلار و او را مناسب و معقول افزایش بیش از 2.75 میلیون دلار او در حال حاضر بسیار قابل دسترسی یکی. این ضربات در هنگام Halak پخش 10 بازی.

این معامله همچنین اجازه می دهد تا این باشگاه برای دادن زمان بیشتر به آن دروازه بان چشم انداز – دانیل Vladar و کایل Keyser که در حال حاضر در سیستم و جرمی Swayman که فقط پس از امضا برجسته نجومی در دانشگاه مین است. داشتن تجربه دوم دروازه بان نیز می تواند کلید با لیگ به احتمال زیاد بازی فشرده برنامه فصل آینده را در هر زمان که شروع می شود.

“ما شده است در یک موقعیت چند سال گذشته که در آن Rask شده است به خوبی استراحت شده است و قادر به رفتن در اجرا می شود اما ما تکیه بر پشتیبان goaltender چند سال گذشته گفت:” سوئینی. “آنتون Khudobin انجام یک کار خوب به عنوان به خوبی زمانی که او در اینجا بود. اما من فکر می کنم در چند سال گذشته Jaro واقعا خودش را به عنوان یک به مرد در هر وضعیت. Rask تا به حال یک زن و شوهر از صدمات در زمان های مختلف و جارو شده است قادر به گام رو به جلو و به تعادل خوب به ما هاکی باشگاه. (مربی بروس کسیدی) بسیار راحت احساس می کند مهم نیست که چه کسی شروع, جاده, خانه, حریف. پس از آن فقط به ما می دهد خیلی بیشتر و انعطاف پذیری. و آن را با این نسخهها کار در رابطه با جوان ما goalies که ما در حال تلاش برای توسعه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im