جیسون کنی و ماسه نفت: نگاه کنید که امارگر در حال حاضر

جیسون کنی تحویل برخی از کلاسیک jasonkenneyan خطوط مورد دخالت دولت در بخش خصوصی زمانی که او صحبت می کرد روز سه شنبه به ادمونتون, کسب و کار کوچک ، و کلاسیک منظورم hearkening به گاهی اوقات در هفته گذشته قبل از آلبرتا نخست وزیر سابق کانادا مالیات دهندگان فدراسیون سر کشف شده بود تند و تیزی به سپرده خود دولت در بودجه به طور مستقیم به صنعت نفت است.

وجود دارد دو راه اقتصادی تنوع کنی توضیح داد: از این تریبون. مورد نظر خود را در راه است که به همه کسب و کار بهره مندی از معافیت های مالیاتی و مقررات کمتر. دیگر او گفت: “برای سیاستمداران و بوروکرات وانمود کند که آنها می دانند-آن-alls به دلار مالیات خود را و پس از آن به شروط آنها را از طریق دسترسی به انتخاب دست برداشت برندگان و بازندگان. و متاسفانه چشم انداز اقتصادی از آلبرتا بسیاری از سنگ قبرها از کسب و کار است که انبوه یارانه و شکست خورده است. است که یک مسیر پایدار برای تنوع.”

این است که آقای کنی محافظه کار boilerplate; اکو از نخست وزیر سابق رالف کلاین رویکرد در 1990s. پس از آن NDP چپی در Rachel Notley دولت صرف میلیاردها دلار به کشتی محصور در خشکی خام توسط راه آهن کنی شتافت برای بازگشت کسانی که قطار به بخش خصوصی که در آن او احساس آنها تعلق دارد. اما آقای کنی کارکنان باید نوشته اند که بخشی از این سخنرانی قبل از یکشنبه که تک منابع خود کناره پیشنهاد برای Frontier نفت ماسه معدن megaproject به جای خطر فدرال کابینه ساخت آن شهید در تغییرات آب و هوایی نبرد.

مرتبط: در تک مرزی معدن: سکندری در تغییر ماسه

پس از بیان رویکرد گرفته است به نوبه خود—اگر نه به سمت تنوع فراتر از نفت و گاز پس قطعا به چسبیده به shirttails از آلبرتا ثروت باد اورده-آوردن بخش. در مواجهه با اتاوا را آشکار بی تفاوتی نسبت به افق های بی پایان نفت از ماسه های رشد و سرمایه گذاری جهانی جامعه گريزى از آن پر هزینه و ادم تنومند و بدقواره کربن-footprinted منطقه کنی می خواهد دولت خود را به—شما آن را حدس زده—انتخاب برندگان و بازندگان.

بعد در همان ادمونتون کسب و کار سخنرانی او صحبت های خود را متحد دولت محافظه کار به تازگی اهتزاز پلک به سمت سرمایه گذاری مستقیم و یا از شرکت کنندگان در روغن شن و ماسه. “ما نمی خواهد تسلیم. ما نمی خواهد منفعل. ما را به انجام آنچه لازم است” کنی گفت. هیچ اشاره ای به برندگان و بازندگان در این گذشت.

او شفافی در این روز سه شنبه در اوایل کنفرانس مطبوعاتی. او با اشاره به آنچه که دیگر نخست وزیر سابق پیتر Lougheed را در 1970s. در اوج نفت اوپک بحران زمانی که قیمت ها شدیدا بالا (کاملا بر خلاف امروز) Lougheed ایجاد آلبرتا شرکت انرژی برای کمک به توسعه گاز و Syncrude دوم بزرگ نفت ماسه معدن. عمده سرمایه گذاران با احتیاط از آن نوپای “شنهای روان” ترک آن را به دولت (از جمله کسانی که معروف آلبرتا نفرت از پرشهای در اتاوا) به آن پا.

“در زمان ما نمی تواند به اندازه کافی دسترسی به سرمایه برای توسعه سومین ذخایر نفت در زمین دولت آلبرتا نقش مهمی را تا زمانی که دیگر لازم بود” در زمان نخست وزیر گفت. “به خوبی ممکن است لازم باشد دوباره.” کنی نیز گفت: به گوش باشید برای آلبرتا “به دنبال در یک مالی نقش اصلی و ضروری برای یک پروژه.

مرتبط با: 338Canada: Jason Kenney هنوز هم دارای یک فرمانده سرب در آلبرتا

امروز که نزدیک به نیم قرن پیش, بودجه و سرمایه گذاران خجالتی در مورد غرق شدن زیادی پول به نفت ماسه پهن زمانی که ارزان تر تحولات در دسترس هستند در جای دیگر در جهان است. تفاوت این نسل: پول داده است آلبرتا بروید و تصمیم به عقب نشینی. بازدید یک بار به عنوان برنده نفت ماسه در حال حاضر به طور گسترده ای به عنوان یک سرمایه گذاری بازنده است. تحلیلگران نسبت “صفر ارزش” به مرز معدن به دلیل چگونه بعید است آن را برای همیشه ادامه Globe and Mail‘s Niall McGee اشاره کرد این هفته است. تغییر آب و هوا می افزاید: یک بعد کاملا جدید از خطرات است که هرگز وجود نداشته بازگشت هنگامی که کانادایی ها می دود در اتاق انتظار بیمارستان.

برخی از تازه ملی کردن منابع بخش خواهد, البته دنبال ترودو دولت خرید ترانس کوه گسترش است. این پروژه شده است به طور گسترده ای به عنوان عملی و اقتصادی حتی در آن جدید $12.6 میلیارد دلار برچسب قیمت به دلیل وجود مقید کردن تقاضا برای خط لوله ظرفیت های موجود در قیر توسعه است. در حالی که برتر نیست اشاره در چه نوپای نفت پروژه های خود در استان می تواند دریافت سهام عدالت در او شناور ایده backstopping آلبرتا نخست سازمان سرمایه گذاری به تک, معدن, اما این زمانی بود که آن زنده بود—او می تواند قمار در دور ریسک بلند مدت سرمایه گذاری از ترانس کوه است که گفته بسیاری با توجه به خطر لادن گذشته از این پروژه است.

به عنوان یک مؤمن واقعی کنی در محافظه کارانه علت آن اجتماعی و مالی شاخه او را به تکامل را به یک پترو-لیگ برتر اولین و مهمترین. اگر این بدان معناست که گرفتن بهره به تجمع در اطراف مفهوم سرمایه گذاری در منبع خود را رفاه در زمانی که هیچ کس دیگری می خواهد به آن باشد. سلام این کار برای Lougheed (در طولانی مدت قیمت نفت رونق) نمی آن ؟

مربوط به: واقعی خیانت به بهره? Lifer سیاستمداران که نمی خواهد آنها را به حقیقت.

در همان روز کنی در آغوش سنگین دست از مداخله دولت او نیز دست تکان دادند محافظه کارانه تر و دوستانه سنگین دست: “نظم و قانون” انواع. دولت او مطرح قانون به عنوان یک تحریک آمیز پاسخ به راه آهن محاصره در همبستگی با مرطوب’suwet’en ارثی ستاد’ خط لوله تظاهرات: جریمه اعم از $1000 به $25,000 ایجاد مزاحمت برای آسیب رساندن و یا حتی خاطی در “زیرساخت اساسی” مانند راه آهن و بزرگراه ها و خطوط لوله نفت و پروژه های. آن طول می کشد با الهام از قوانین مشابه در تگزاس و لوئیزیانا و داکوتای جنوبی که در نظر گرفته شده برای جلوگیری از تظاهرات مانند 2016 ایستاده سنگ ضد خط لوله جنبش است.

در اکثریت طرفدار توسعه آلبرتا وجود دارد خطر بسیار پایین تر از این فعالیت نسبت به جاهای دیگر اما آقای کنی به امید ارائه یک مدل برای دیگر رهبران محافظه کار. فدرال مدعی ارین اوتول در حال حاضر پیشنهاد چیزی مشابه در مقیاس ملی است.

در یک روز Jason Kenney نشان داد تمایل به فوق العاده محافظه کار با حقوقی مجازات و سخاوتمندانه سوسیالیستی با سرمایه گذاری های عمومی به بخش خصوصی است. در این سرویس از یک محاصره بخش نفتی این نخست وزیر می خواهد انعطاف پذیر است.

بیشتر توسط JASON MARKUSOFF:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>