جیسون کنی می دهد o’toole, مهر از تصویب. نگاهی که پیتر مککی.

آلبرتا برتر ارائه خود را بسیار پرطرفدار, تایید, ترک شکی نیست که او هیچ فن از اوایل frontrunner

تا نقطه در سال 2016 زمانی که جیسون کنی اعلام کرد که بازگشت خود را به آلبرتا به چالش برای, برتر, کار, آن اجتناب ناپذیر به نظر می رسید به بسیاری از محافظه کاران—خود را گنجانده شده است—که او می خواهم با یکدیگر رقابت به جای استفان هارپر به عنوان محافظه کار فدرال رهبر. به عنوان او مبارزه کرد و برای متحد کردن حق در سراسر آلبرتا کنی تصمیم به ماندن رسما بی طرف در فدرال مسابقه. اما او همچنان عمیقا سرمایه گذاری در امور خود در تیم ملی امیدوار نیست چرخش بیش از حد از خود مدار. شایعات وجود دارد که استفان هارپر بهترین جامعه برگزار شد بی سر و صدا کار بر روی تلفن های همراه و شبکه های لیست به افزایش اندرو Scheer, مناسب ترین محافظه کار اجتماعی در این مسابقه است.

در سال 2020 کنی تصمیم گرفت که بخش خصوصی آماده نیروهای خود را به دنبال نتیجه مورد نظر او آن را قطع نمی کند. با بیش از سه و نیم ماه قبل از محافظه کاران رای برای یک رهبر آلبرتا برتر اعلام حمایت خود را از ارین o’toole, امید عنوان کردن آشکار تاجگذاری پیتر مککی.

دو پرسش: چرا کنی این کار و آن چه را به چه شکل دادن به یک خواب آلود رهبری نژاد ؟ من فرض میکنم برخی از پاسخ به هر, به عنوان بهترین من می توانم در اینجا اما وحدت پاسخ این است: کنی را انجام آنچه او می تواند برای اطمینان از مورد علاقه خود را حزب محافظه کار کانادا را کنترل نیست با پیتر مککی.

مرتبط: ده چیز است که متضمن جدید ک رهبر برنده است

این حمایت را در سطح آن بازگشایی پیر شکاف بین اصلاحات/کانادا داد جناح و مترقی محافظه کاران که از آن کنی و مککی به ترتيب وارد ادغام ک خانواده در سال 2003. اما در حالی که کمتر شناخته شده اوتول نیز یک کامپیوتر قدیمی—او گفت maclean’s هفته گذشته که در آن حزب را نهایی مسابقه رهبری (که مک کی برنده) او تایید اسکات Brison که ماه بعد افتاده به پارلمانی لیبرال به جای لینک دادن اسلحه با داد-y امثال جیسون کنی. هنوز هم با وجود ریشه های مشترک و سیاست اوتول است ضمیمه حق مککی در این مسابقه خشن frontrunner به عنوان “لیبرال lite.” کنی پژواک که در نامه ای به او فرستاده پنج شنبه به محافظه کاران خواستار اوتول یک “true آبی” نامزد “است که اجرا نمی شود به دور از اصول محافظه کار تحت فشار رسانه ها و یا سمت چپ.”

آن را قطعا ضرری ندارد یا که اوتول و کنی باید ظهور با همان سختی در اعتراض به سیاست برای خنثی کردن راه آهن محاصره و دیگر فعال اختلال با اعلام مختلف راهروها و امکانات به “زیرساخت اساسی.” (این ممکن است نشانه ای از خود را داد, علت; خطوط ممکن است تاری.)

وجود دارد به نظر می رسد اما به یک دشمنی عمیق تر بین مککی و کنی یکی که mystifies حتی برخی از مقامات ارشد حزب محافظه کار که من صحبت می کنند ، او می خواهم به جای رفتن با o’toole, یک مرد بود که در کابینه به عنوان وزیر امور ايثارگران برای چند ماه و نه از نه سال بی باک در دادگستری امور خارجه و دفاع. کنی مایل به عموم sideswipe فدرال مسابقه frontrunner به زانو او را در طول همان هفته مککی دارای افتخار است که او در حال حاضر مطرح $1 میلیون دلار مبلغی که اضافه شده به مککی هاله شکست ناپذیری. اگر مک کی برنده او بدون شک به یاد داشته باشید این عمیق تر از خود تضاد و اگر وجود دارد هر جا که بخت و اقبال می تواند ظهور و سقوط با سطح حمایت فدرال رهبر به آنها می دهد آن را به پترو-در استان محافظهکاران انجامید.

مرتبط با: Jason Kenney, برایان ژان و جنگ به تعریف آلبرتا محافظه کاری

مککی به نظر می رسد که ملتهب خود را از تنش در حال حاضر با سخن گفتن در پاییز گذشته که Scheer اجتماعی محافظه کاری آویزان در اطراف پارتی گردن مانند یک “متعفن albatross.” کنی پس از سرسخت ضد سقط جنین فعال و یکی از راست مسیحی است در طول زمان تبدیل به راحت در یک ائتلاف با نرم افزار-انتخاب میانه رو مانند مککی و مطمئنا در حال حاضر پذیرفته است آنها ممکن است تبدیل به یک بخش غالب از حزب خود. در تایید حرف آقای کنی در حمله مککی را ظاهری سرد شانه اجتماعی محافظه کار جناح حزب. “هر محافظه کار خواهد بود خوش آمدید در رهبری حزب ارین” کنی می نویسد. “هیچ کس نمی خواهد خود را عمیقا برگزار اعتقادات را رد کرد و به عنوان” متعفن albatrosses تحت ارین اوتول رهبری است.”

همانطور که برای چه کنی حمایت به ارمغان می آورد به o’toole: در کل خیلی. تنها حامی بیشتر آرزو در این مسابقه خواهد بود هارپر هر چند سیگنال از Rona Ambrose حمایت مارس nab قوی در مکان سوم جای گرفت. آقای کنی با سر اشاره خواهد شد که نوسان قابل توجهی در میان بهره و دلسوز غربی ها اگر چه در یک مسابقه که در آن هر سوارکاری وزن است, به همان اندازه, racking تا آرا در کشور نفت نیست گسترده ارزش. اما در سراسر کشور کنی همچنین می توانید همراه محافظه کاران اجتماعی توسط کلیسا busload; به علاوه, او را حفظ بزرگ پشتیبانی شبکه در میان جوامع مهاجر که او کشت در حومه اطراف تورنتو و مونترال و ونکوور. ارین اوتول قطعا از مزایای این trifecta کنی از اردوگاه اگر آنها می تواند تمام انگیزه برای پیوستن به او و رها مککی که قبلا snaring تاییدیه از چند آلبرتا نمایندگان مجلس سابق نامزدها و سیاستمداران از 905 و دیگر مناطق حومه.

مرتبط با: باور نکردنی چیزهایی که بیرون آمدن از جیسون کنی را ‘اتاق جنگ’

نیز وجود دارد یک تلنگر سمت به آقای کنی تایید شده است که ممکن است کمک به مککی در گوشه خاص. وجود دارد یک دسته از مشترکین به مککی را “متعفن آلباتروس” نظریه در کبک و انتاریو که در حال حاضر ممکن است درک o’toole, به عنوان, بیشتر, تا باهم پسند نامزد حتی اگر نظرات شخصی او نیست خیلی متفاوت از مککی ، محافظه کاران بر این باورند که حزب نیاز دارد واضح تر و معتبر تر رویکرد در تغییر آب و هوا نیز ممکن است بتراشیم در حال حاضر نزدیک به مک کی و به دور از ناگهانی مورد علاقه پسر آلبرتا oilpatch.

می توانید یکی از این حمایت بی پرده بزرگ شروع به سر مککی کردم از نظر پول و دیگر حامیان? انتخابات مرتب کردن بر اساس مسائل از جمله. در هر صورت نتیجه را نشان دهد چقدر نوسان کنی در سراسر کشور پس از چند سال بودن آلبرتا-firster.

 اطلاعات بیشتر در مورد ارین اوتول:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>