جیسون کنی نیاز به طبل اعتبار جدید برای بخش نفت و گاز

برای کسی که به نظر می رسد رشد در جنگ تصمیم Teck منابع به جلو و پلاگین در آن مرزی نفت ماسه پروژه مطمئنا باید وسوسه انگیز برای جیسون کنی. او smorgasbord واقعی از اهداف بالقوه برای ضربه زدن به, از جاستین ترودو و دولت فدرال به سلف خود در آلبرتا و ضد خط لوله معترضان در سراسر کشور است. اما Frontier, روغن, شن و ماسه و معدن مورد نیاز است که قیمت نفت قابل ملاحظه ای بالاتر از جایی که آنها امروز به منظور ارائه بازگشت قابل قبول است دیروز نبرد — هر دو به معنای واقعی کلمه و ظاهرا. اگر کنی واقعا می خواهد یک مبارزه او باید آماده شدن برای یکی که در واقع ارائه یک تهدید به آلبرتا: سرمایه گذاری جنبش است.

که جنبش که به دنبال فشار مدیران صندوق به کاهش یا از بین بردن دارایی های خود را از سوخت های فسیلی شرکت به نظر می رسد بیشتر توانمند ، هفته گذشته دانشگاه جورج تاون (نه دقیقا یک سنگر و استحکامات از بیدار لیبرالیسم) اعلام کرد یک سیاست جدید است که دیدن آن را فروش سهام خود از عموم معامله شرکت های نفت و گاز در پنج سال آینده و محروم از آن خصوصی موجود سرمایه گذاری بیش از ده سال آینده.

دانشگاه ییل و دانشگاه هاروارد ممکن است در آینده با توجه به اینکه دانش آموزان وجود دارد و در ادامه به سطح شیب دار تا تلاش ها (از جمله قطع سالانه بازی فوتبال بین دو مدرسه در ماه نوامبر) برای فشار آوردن به دولت های خود را به پیوستن به کاهش فشار. تمام گفته ها بیش از 1 ، 000 موسسات در سراسر جهان به نمایندگی از میلیاردها دلار سرمایه خود را متعهد به سیم پیچ را در دارایی های خود را از سوخت های فسیلی شرکت.

بیشتر: روی تک مرزی معدن: سکندری در تغییر ماسه

حتی CNBC Jim Cramer تصمیم گرفته است برای پیوستن به حزب. بله او شده است اشتباه در مورد بسیاری از چیزهایی که در طول این دوره از کار خود را (از جمله بدنام مشاوره در ماه مارس سال 2008 که استرنز سهام بود “خوب” و پنج روز قبل از سقوط آن به انتظار آغوش مورگان استنلی در 97 درصد تخفیف به جایی که آن را به حال شده است در معاملات یک هفته قبل از آن) اما اخیر خود و تماس های مکرر به فروش سهام بخش انرژی نمی خواهید برای کمک به. “شما در حال دیدن واگذاری توسط بسیاری از وجوه مختلف او گفت:” در فوریه. 3 نشان می دهد. “این رفتن به یک رژه.”

همین دلیل است که کسب و کار به عنوان معمول است و دیگر یک گزینه است. به عنوان AIMCo مدیر عامل شرکت کوین Uebelein گفت: در جلسه اخیر آلبرتا میراث پس انداز صندوق ایستاده کمیته “من فکر نمی کنم هر چیزی در ESG [محیط زیست, اجتماعی و حکومت نیز شناخته شده به عنوان پایدار سرمایه گذاری] یک مد زودگذر. من فکر می کنم اینها پایدار عوامل خطر که در دراز مدت سرمایه گذاران باید با در نظر گرفتن.” او نه تنها یکی است ، مارک کارنی سابق بانک مرکزی کانادا است که منجر به یک فشار که موسسات مالی و بانک ها افزایش افشای کربن شدت از سرمایه گذاری های خود را و او را هشدار داد که نیمی از توسعه ذخایر نفت در جهان خواهد نیاز به رشته شود به منظور اجتناب از بدترین اثرات تغییر آب و هوا.

به جای تلاش برای رد منطق سرمایه گذاری و یا اخراج نصب نگرانی هایی است که اطلاع رسانی آن آلبرتا بخش انرژی نیاز به تغییر مسیر آن به سمت مناسب تر اهداف. این به این معنا نیست جلب توجه به رژیم مانند ایران و عربستان سعودی است که یک مشترک رفلکس در بسیاری از بخش های صنعت نفت و گاز در کانادا. پس از همه صندوق های بازنشستگی متوسطه اوقاف و بزرگ دیگر استخرهای نهادی سرمایه در غرب نیست (و اغلب نمی تواند) سرمایه گذاری زیادی وجود دارد.

بیشتر: واقعی خیانت به بهره? Lifer سیاستمداران که نمی خواهد آنها را به حقیقت.

به جای آلبرتا بخش انرژی نیاز به برجسته محیط زیست ضعف در دیگر بازار گرا نفت و گاز مناطق. مهمترین تگزاس که در آن مقررات در اطراف گاز شعله ور و مدیریت آب به مراتب سهل انگار بیشتر از در آلبرتا. از همه مهمتر, آنها نیاز به سرمایه گذاران یادآوری می کنند که آنها را به یک مالیات بر کربن در جای چیزی که وجود ندارد در ایالات متحده است. با تعطیل از آلبرتا شرکت نفت و گاز سرمایه گذاران موثر خواهد بود مجازات یک منطقه است که در آغوش یک طرفدار سیاست آب و هوا و پاداش آنهایی که نمی. آیا آنها به جای استفاده از سرمایه خود را به درایو را تغییر دهید به جای کاهش آن ؟

این است که آن را به عنوان اتفاق می افتد این رویکرد که AIMCo ترجیح می—چیزی در آن مدیر عامل شرکت تماس “صدای بیش خروج.” به عنوان Uebelein گفت آلبرتا قانونگذاران “به این معنی است که ما فکر می کنم ما می تواند تاثیر بیشتری روی ما سرمایه گذاری شرکت ها و ما می توانید پول بیشتری را از مشتریان ما با داشتن گفت و گو با ما سرمایه گذاری شرکت ها در مورد تغییر [به عنوان] مخالف با برخورد به درب خروج و فروش سهام ما یا blackballing هر گونه مسائل و یا صنایع.” که زمین آلبرتا که باید به کسانی که به دنبال محروم از آن ، به جای هدف قرار دادن خروجی آنها باید هدایت سرمایه خود را به شرکت های ساخت بزرگترین کاهش تولید گازهای گلخانه ای و به هر دو آنها ظرفیت و انگیزه به درایو آنها را حتی بیشتر.

این رویکردی است که شرکت هایی مانند Suncor و Cenovus که پشتیبانی چیزهایی مانند کربن مالیات بیشتر از اکثر مردم متوجه باید بود به خصوص پذیرای نسبت به. اما اگر آنها در حال رفتن به واقعا آن را در آغوش آنها نیاز به ایجاد فاصله بیشتر بین خود و صنعت سازمان است که ظاهرا منافع خود را و همچنان به مخالفت با سیاست آب و هوا. آنها نیاز به سرمایه گذاری بیشتر در مارک های خود را و موقعیت خود را بیشتر به شدت به رفتن به انتخاب برای سرمایه گذاران به دنبال کاهش کربن و انرژی قرار گرفتن در معرض. و آنها نیاز به علنا اذعان به این واقعیت است که سرمایه گذاری در اینجا به ماندن است حتی اگر برخی از همسالان خود حاضر به قبول آن است.

مبارزه کورکورانه و به عنوان اتاق جنگ نشان داده است در وقت و زمان دوباره نیست یک استراتژی موثر. اما با کمی تمرین از شهرت جودو و هدایت سرمایه گذاری جنبش رو به رشد قدرت نسبت مناسب تر هدف قرار دادن بخش انرژی و متحدان آن می توانید پیدا کردن یک راه برای زنده ماندن. اگر هیچ چیز دیگری آن را موثر تر از تلاش برای مبارزه با جنگ است که در حال حاضر از دست داده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im