Jayson تاتوم مربی: ‘زمان بعدی شما او را در دادگاه او را تازه و آماده برای رفتن’

درو Hanlen مربی به 15 بازیکن از NBA ستارههای است که شامل Jayson Tatum, Joel Embiid, Bradley Beal, Zach LaVine و R. J. Barrett است میزبانی برخی از پر جنب و جوش گروه چت به تازگی.

با NBA در مستند و برخی مانند تاتوم در لیگ موظف قرنطینه به دلیل coronavirus این نوشته را تبدیل به اتصال اصلی برای بسیاری از به هم تیمی ها و دوستان که همه در انتظار کلمه ای در زمانی که و یا اگر فصل راه اندازی مجدد خواهد شد.

“ما تمام شد با خنده گفت: که شده است وجود دارد هرگز یک زمان مهم تر برای گروه متن پیام به فعال نگه داشتن که تیم شیمی زنده از اکنون” گفت: Hanlen. “بسیاری از تیم ها هنوز در گیر کردن خود به گروه پیام متنی.”

همچنین کمک می کند تا برای کشتن به خصوص عصبی ناشناخته زمان برای این کشور اجازه دهید به تنهایی لیگ.

اما خاموش است در حال حاضر بهره مند Tatum. آن را مجبور اولین بار همه ستاره به استراحت در یک نقطه محوری در یک فصل زمانی که او اتحاد پیوست NBA elite. Hanlen با اعتماد به نفس است که هر زمان که بازی رزومه خود مشتری خواهد بود و در اوج فرم.

“او قفل شده است تا در انزوا و گذراندن وقت با خانواده خود را. او احساس می کند واقعا خوب است” گفت: Hanlen. “او نیاز به یک بازی یا دو شکست و او را به گرفتن راه بیشتر از آن در حال حاضر. دفعه بعد شما او را در دادگاه او را تازه و آماده برای رفتن.”

قبل از رفتن به قرنطینه با بقیه هم تیمی های خود Tatum تا به حال از دست رفته نسبی smidgeon زمان — پنج 64 بازی — به یک تیره و تار کشاله ران (سه) زانو درد (یک) و بیماری (یک). او در این تیم در دقیقه (2,043) است و در بیشتر بازی ها از هر عضو دیگر سلتیکز هسته ای پنج.

تاتوم در حال حاضر قرار داده قابل توجهی بر مسافت پیموده شده در 22 سال سن از دست رفته تنها دو فصل به طور منظم بازی به عنوان یک تازه کار و سه فصل گذشته است. او در حال حاضر در 28 بازی حذفی — همه شروع می شود و وارد 978 postseason دقیقه است.

بله قرنطینه و خارج از زمان است که به شرح زیر خواهد بود به خصوص مفید برای جوان سلتیکز ،

“Jayson را ایفا تن دقیقه در این فصل او شده است بازی در هر دو به پایان می رسد دادگاه پس بدن او نیاز به یک استراحت به هر حال” گفت: Hanlen. “او را گرفته و چند هفته خاموش و او را مانند بسیاری از بچه های دیگر در حال انتظار برای یک تاریخ قطعی بنابراین او می تواند شروع به قرار دادن با هم یک برنامه برای استفاده از این دوره و بهبود در طول این دوره است. شما نیز نمی خواهید به سطح شیب دار تا خیلی زود به جایی که شما در حال سوزانده اگر این چیزی که می رود بیش از حد انتظار است.”

سلتیکز هم بهره مند خواهد شد تا حد زیادی از این زمان بهبود. Kemba واکر با balky زانو Jaylen قهوه ای, با بد همسترینگ گوردون هیوارد با طولانی پای مسائل و آرایه ای از شکافهای در Marcus هوشمند که دارای آزمایش مثبت برای COVID-19 — همه نیاز به استراحت.

اما Hanlen می بیند این دوره به عنوان یک برکت و رحمت مخلوط برای این تیم است.

“بله و نه. من فکر می کنم مزایای یک تیم مانند سلتیکز به همه سالم است. همه امیدوارم مراقبت از خود آزار دهنده آسیب,” او گفت:. “منفی برای یک تیم مانند سلتیکز است که آنها در حال بازی بسکتبال خیلی خوب و در حال توسعه از جمله تیم خوب شیمی است که شما تقریبا مجبور به راه اندازی مجدد آن پس از مدت زمان کامل می شود.”

Hanlen نیز شمارش Tacko پاییز و نیمه Ojeleye به عنوان مشتریان و معتقد است که در مورد سابق را لغو باقی مانده از NBAGL فصل در واقع ممکن است پرداخت سود.

سقوط او دلایل آمار یک مرحله که در خود بهبود و بدنسازی با مربی است که به عنوان مهم به عنوان تجربه بازی او به عنوان یک مین قرمز پنجه.

پاییز در حال توسعه قلاب شات کاملا سلاح اگر 7-پا-5 rookie قادر به کامل آن — خواهد بود تمرکز اصلی در حال حرکت رو به جلو است.

“من در این مورد صحبت های زیادی با جی Larranaga,” Hanlen گفت: از سلتیکز دستیار مربی است. “G-لیگ عالی بود برای Tacko برای به دست آوردن تجربه بازی اما Tacko فقط نیاز به قفل کردن در مهارت های خود را توسعه قلاب خود را به ضرب گلوله توسعه توانایی های خود را به دریبل در تعادل به طوری که او نمی توانید تعادل زمانی که مدافعان سعی کنید تکنیک های مختلف و در زیر او. من فکر می کنم این خواهد بود که یک دوره از زمان Tacko می توانید به کار بر روی خود بازی کنید و سعی کنید به رشد در دسته بندی های مختلف.”

به طور کلی آن را برای تلفن های موبایل مانند Hanlen مشتریان با بهره گیری از خود را به استراحت و تمدد اعصاب. NBA مستند آمد و در یک نقطه زمانی که برنامه را روز سگ گرفته بود نگه دارید.

“بسیاری از بچه ها — وجود یک شوک بود که در آن دوره به مدت یک هفته آنها شوکه شده بودند و نمی دانم که چگونه به پاسخ,” او گفت:. “اما بسیاری از آنها حل و فصل و با بهره گیری از برخی از چیزهایی که آنها لذت بردن از خارج از بسکتبال.

“در مدرسه بچه ها را وادار به لذت بردن از شکستن بهار. این است که تقریبا مانند یک بهار جدید برای NBA بچه ها گفت:” Hanlen. “من می دانم که آنها فقط برگشتم کردن همه ستاره اما تعداد زیادی از بچه ها مشغول بودند در طول همه ستاره. آن را فقط به ارمغان می آورد بسیار منظر من فکر می کنم برای بسیاری از بازیکنان. آن را خوب است. آن را به آنها می دهد یک نگاه اجمالی از آنچه زندگی است مانند پس از بازی بسکتبال هنگامی که وجود دارد هیچ چیز برای انجام و تمام جهان را به خود گرفته است از شما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im