ژانت به پرداخت سران با وجود لغو بهار, ورزش فصل

توسط:
چهار شنبه, مارس 25 سال 2020 | 11:23 AM
این PIAA لغو بهار تمام ورزشی در سراسر کشور اما ژانت مدرسه منطقه هنوز هم پرداخت مقامات برنامه ریزی شده به کار خود در بازی.

این یک ژست گفت: پل Sroka منطقه را مدیریت کسب و کار. مقامات دریافت خواهد کرد $37.50 برای هر جینت بازی در برنامه های خود نیمی از معمولی 75 $در نرخ پرداخت شده توسط مدرسه.

“آن را می گوید مقامات ما می دانم آنچه شما در حال رفتن را از طریق” گفت: Sroka که officiates کالج فوتبال و بسکتبال. “در حالی که یک تن از پول شما نشان می دهد که وجود دارد احترام و یا اذعان آنچه را که آنها از دست داده است.”

عادی اگر یک دبیرستان بازی لغو شده است در پیشبرد مقامات نمی پرداخت می شود. در این مثال, شروع بهار, ورزش فصل به تعویق افتاد دو بار توسط PIAA قبل از همه مسابقات لغو شد ایالت مارس 9 زمانی که رژیم صهیونیستی. تام ولف بسته ساختمان مدرسه برای بقیه سال تحصیلی.

که در سمت چپ مقامات با هیچ بازی به کار می کنند.

کنگره در ماه گذشته به تصویب مراقبت عمل می کنند که نیاز به مدارس دریافت بودجه فدرال به ادامه پرداخت پیمانکاران به “حد عملی” در طول اختلالات ناشی از covid-19 بیماری همه گیر. که آیا این حکم باید شامل ورزش مقامات است “مبهم” گفت: Sroka که مشورت با منطقه خود را وکیل.

بدون در نظر گرفتن Sroka در نظر گرفته و آن را مناسب برای جبران مقامات.

ژانت حامیان دو بهار, ورزش های بیس بال و سافت بال — و تنها در تیم اول دانشگاه یا دانشکده در سطح. هر بازی نیاز به دو مقام. پرداخت هزینه خواهد شد این منطقه در حدود 1500 $از $3,000 آن را به حال بودجه Sroka گفت.

پرداخت خواهد شد در ماه مه.

“ما در حال پرداخت ما مربیان. ما تاوان همه” Sroka گفت. “ما در حال صحبت کردن در مورد یک بسیار ناچیز است ، من می دانم که این بودجه وضعیت در حال رفتن به خسته کننده بود … اما 1500 $در حال رفتن به شکستن بانک و آن را به تاثیر ژانت یک راه یا دیگری.”

او خوش بین مدارس دیگر ممکن است به دنبال جینت منجر شود اما این هزینه بیشتر خواهد بود در ولسوالی های که ارائه اضافی ورزشی. همراه با بیس بال و سافت بال WPIAL بهار ورزشی شامل دو و میدانی دختران و پسران, چوگان سرپهن, پسران تنیس و والیبال پسران.

مناطق دیگر نیز حامی تیم اول دانشگاه یا دانشکده در تاریخ اول و تیم های.

“من می خواهم آنها را به (پرداخت مقامات) اما همه باید به تصمیم خود را” Sroka گفت. “من می دانم که برخی از آنها با من موافق نیست ، … برخی از مدیران کسب و کار را در آن نگاه کنید و می گویند, ” هی, من نه پرداخت آن است. که خوب است. من آن را دریافت کنید. هر کس تفسیر خود را.”

کریس هارلن یک تریبون-نقد و بررسی تحریریه. شما می توانید تماس با کریس از طریق ایمیل در [email protected] و یا از طریق توییتر .

برچسب ها: ژانت

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im