Jenner عجیب و غریب در نقش ویروس یخ

این COVID-19-عصر جهان است دیدن برخی از چیزهای عجیب و غریب محل مصرف مانند کاغذ توالت جنگ خالی میله – و ما جراح عمومی درخواست Kylie Jenner به او بگویید که طرفداران به خانه بروم.

به عنوان جهانی بهداشت مقامات همچنان به اصرار افراد جوان به coronavirus به طور جدی جراح عمومی جروم Adams با توسل به دعوت “اثرگذارندهها” به ایفای نقش در نگه داشتن جامعه امن است.

US media personality Kylie Jenner. Picture: AFP
media_cameraما رسانه های شخصیت Kylie Jenner. عکس: AFP

“من یک 15 و 14 سال و بیشتر به من بگویید که آنها را به انجام چیزی بیشتر آنها می خواهند به انجام آن” دکتر آدامز گفت.

“چیزی که من واقعا فکر می کنم ما نیاز به انجام گرفتن ما اثرگذارندهها – کوین دورانت Donavan Mitchell, ما نیاز به Kylie Jenner و اثرگذارندهها رسانه های اجتماعی وجود دارد خارج وجود دارد در کمک به مردمی درک: این جدی است – مردم در حال مرگ وجود دارد” دکتر آدامز گفت.

Kylie Jenner has 166 million Instagram followers. Picture: Getty
media_cameraکایلی Jenner دارای 166 میلیون Instagram followers. عکس: گتی

او گفت كه در ادامه به بیرون بروید و حزب قرار داده و خود و دیگران را در معرض خطر پس از, تصاویر از کودکان و نوجوانان در رخصتی بهار, مهمانی, ساحل تاسف بسیاری از آمریکایی ها که خود منزوی در خانه های خود.

دکتر آدامز گفت: نه تنها می تواند در افراد جوان انتقال بیماری به مردم مانند پدربزرگ و مادربزرگ خود را, اما شواهد جدید پیشنهاد آنها می تواند تبدیل به بسیار بد خود را.

“ما باید داده های در حال ظهور از ایتالیا نشان می دهد که افراد جوان ممکن است در معرض خطر بالاتر از ما قبلا فکر می کردم. اما فکر می کنم در مورد پدر بزرگ خود را, این واقعیت شما گسترش بیماری که در نهایت می تواند آنچه آنها را می کشد,” او گفت:.

Jenner شده است خود quarantining به مدت هشت روز و در حال حاضر به دادگاه تجدید نظر به او 166 میلیون Instagram followers به انجام همان ، باید تعداد بی شماری از چهره های عمومی و مشهور است.

او آپلود یک Instagram داستان با هشدار داد: “یکی دیگر از یادآوری روزانه به این, اجتماعی, فاصله جدی خود شده است.”

Kevin Durant. Picture: AP watches during the second half of the team's NBA basketball game against the Los Angeles Lak
media_cameraکوین دورنت. عکس: AP ساعت طول نیمه دوم این تیم NBA بسکتبال بازی برابر لس آنجلس Lak

بروکلین نتز بسکتبال ستاره Kevin Durant دارای آزمایش مثبت برای این ویروس همراه با سه تن از هم تیمی های خود به عنوان یوتا جاز بازیکن داناون میچل.

با وجود آنها بارها و بارها گفتن طرفداران خود را به ماندن در خانه و اجتماعی فاصله خود هزاران نفر هنوز هم بیرون رفتن.

در فلوریدا, بهار قطع کرده بود توسط پلیس این هفته است.

در اصل منتشر Jenner عجیب و غریب در نقش ویروس یخ

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im