جسیکا نایت قدرت اسقف اعظم Williams girls گذشته در نورول Div. 3

نورول — Top-کشت نورول تلاش برای مقاومت در برابر نیروی عظیم منهدم کننده ویلیامز اسقف اعظم به ندرت دیده می شود در طول سال در اوایل دور از مسابقات دولت.

شماره 8 اسقف به حال ایده های دیگر.

ارشد مرکز جسیکا نایت تبدیل شده است در غالب عملکرد tallying یک بازی 32 امتیاز و 13 ریباند و شش بلوک به عنوان اسقف اعظم ویلیامز فرار با یک 58-37 جاده پیروزی جمعه در یک بخش 3 جنوب چهارم.

“من می دانستم که در آینده نورول خواهد بود دشوار است, به خصوص در خانه”, گفت: اسقف اعظم ویلیامز مربی مت ماهانی به عنوان اسقف پیشبرد به روز یکشنبه نیمه نهایی در برابر Ursuline. “ما می دانستیم که ما در یک نبرد است. … دختران در آمد اعتماد به نفس ،

برای اسقف اعظم ویلیامز (15-7) آن بود که خود را 29th متوالی برنده شدن در مقطعی — 24 از آن پیروزی آمده اند توسط دو رقمی — به عنوان هفت بار از Div. 3 جنوبی قهرمان به پایان رسید نورول فصل در حال حاضر چهار بار طی هشت سال.

“شما هنوز هم باید برای رفتن از طریق Archies و مدارس خصوصی استفاده و آن را به سختی برای همه ما مدارس دولتی را به انجام آن گفت:” نورول مربی مت Marani.

نایت حال کمک از آریانا یونجه (11 امتیاز) همراه با فضل Cuddy و مگ مارسل برای ساخت یک 41-24 منجر میدوی را از طریق سه ماهه سوم.

نورول (19-3) جنگیدند به عنوان یک 3-اشاره گر از Ellie فیلیپس بسته به فاصله نه با دو دقیقه مانده در بند اما پس از آن 6-پا-2 شوالیه گرفت بارها و نمی تواند موجود پایین پایین با وجود رو ثابت دو و سه-تیم است.

شوالیه به ثمر رساند اسقف’ نهایی هفت امتیاز از سه ماهه سوم و پس از یک سطل از یونجه برای شروع نهایی قاب نایت تکمیل شده سوم سنتی 3-نقطه بازی مسابقه و افزود: یکی دیگر از سبد در رنگ برای قرار دادن بازی خارج از دسترس است.

“ما واقعا برداشت ما از بازی” شوالیه گفت. “ما در حال بازی با یکدیگر به عنوان یک تیم است. ما همه کار سخت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im