کاهش شغل را به آینده خدمه پرواز ممکن است تبدیل به کادر پزشکی

شیوع کروناویروس است برخورد یک شوک به اقتصاد جهانی با سرعت بی سابقه ای. عبارتند از تحولات روز دوشنبه مرتبط با اقتصاد جهانی محل کار و گسترش ویروس.

_______

AIR CARE: بریتانیا خدمات سلامت است که به درخواست شرکت هواپیمایی کابین خدمه که گذاشته شده برای رفتن به محل کار موقت جدید بیمارستان های ساخته شده برای درمان COVID-19 بيمار. خدمات بهداشت ملی می گوید easyJet و ویرجین آتلانتیک در حال نوشتن به هزاران نفر از کارکنان به خصوص کسانی که با آموزش کمک های اولیه – درخواست از آنها برای کار در بیمارستان های ساخته شده در داخل مراکز کنوانسیون در لندن و بیرمنگام و منچستر. کسانی که ثبت نام انجام خواهد شد نقش پشتیبانی تحت نظارت پزشکان و پرستاران.

بودجه اروپا شرکت هواپیمایی easyJet است که پایه همه از آن 344 هواپیما, دلیل سقوط در تقاضا. آن وجود دارد گفت: “هیچ یقین از تاریخ برای راه اندازی مجدد پروازهای تجاری است.” حامل در حال حاضر لغو بسیاری از پروازها و توافق با اتحادیه های کارگری کردند ترتیبات خود را برای خدمه کابین.

شورای اروپا می گوید کشورهای عضو اتحادیه اروپا را به حالت تعلیق در فرودگاه حافظه مورد نیاز تا اکتبر. 24 برای کمک به کاهش تاثیر شیوع کروناویروس در صنعت حمل و نقل هوایی. تحت مقررات اتحادیه اروپا هواپیمایی به موضوع “استفاده از آن و یا از دست دادن آن حکومت” و نیاز به عمل 80% خود اختصاص داده اسلات در سمت راست هواپیما را خاموش و یا زمین در یک متراکم فرودگاه در یک زمان خاص از روز است. اگر آنها نمی, با رعایت این قانون آنها در صورت از دست دادن حق خود را به حافظه.

شغل ناپدید: اجاره باند تایید کرد که آن را گذاشته شدن آن در کل خرده فروشی کارکنان و مطمئن نیست که آیا فروشگاه دوباره باز خواهد شد. اخراج شد و اعلام کرد از طریق ویدئو کنفرانس در روز جمعه ، کارگران را قطع و دو ماه از بیمه درمانی. اجاره باند, تاسیس در سال 2008 اعلام کرده بود در مارس 16 که آن را به طور موقت تعطیل پنج مکان های خرده فروشی در شهرستانها مانند منهتن و شیکاگو است. آن ناشناخته چگونه بسیاری از کارکنان تحت تاثیر قرار خواهد شد. شرکت آنلاین سرویس اشتراک همچنان ادامه دارد. این کاهش شغل اول شد به گزارش اخبار آنلاین سایت Verge.

بانک مرکزی و دولت: کره جنوبی ارائه خواهد شد تا حد 1 میلیون برنده ($817) در گواهی های هدیه و یا الکترونیکی کوپن به همه اما ثروتمندترین 30 درصد از خانواده ها. کشور صرف خواهد شد در اطراف 9.1 تریلیون وون ($7.4 میلیارد دلار) در یک زمان جالب است که به 14 میلیون خانوار.

کره جنوبی با استفاده از ابزارهای مختلف مالی برای حمایت از اقتصاد خود را در طول بهداشت جهانی بحران از جمله برش آن پایه نرخ بهره به پایین ترین سطح خود, گسترش, وام های کوتاه مدت برای موسسات مالی و معرفی یک بسته نجات برای شرکت بالغ بر 100 تریلیون وون ($81.7 میلیارد دلار).

فوق العاده: Facebook سرمایه گذاری اضافی $100 میلیون دلار در محلی نگاری به پشتیبانی گزارش در این بیماری همه گیر. اورژانس اعطای کمک های مالی از 25 میلیون دلار به اخبار محلی از طریق Facebook روزنامه نگاری پروژه و یکی دیگر از $75 میلیون خواهد شد اختصاص داده شده به بازاریابی رسانه های. Facebook که rocky ارتباط با صنعت رسانه در حال حاضر متعهد 300 میلیون دلار به سازمان های روزنامه نگاری.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im