کاهش شغل شمع فورد به هواکش در کارخانه قطعات

شیوع کروناویروس است برخورد یک شوک به اقتصاد جهانی با سرعت بی سابقه ای. عبارتند از تحولات روز دوشنبه مرتبط با اقتصاد جهانی محل کار و گسترش ویروس.

_______

AIR CARE: بریتانیا خدمات سلامت است که به درخواست شرکت هواپیمایی کابین خدمه که گذاشته شده برای رفتن به محل کار موقت جدید بیمارستان های ساخته شده برای درمان COVID-19 بيمار. خدمات بهداشت ملی می گوید easyJet و ویرجین آتلانتیک در حال نوشتن به هزاران نفر از کارکنان به خصوص کسانی که با آموزش کمک های اولیه – درخواست از آنها برای کار در بیمارستان های ساخته شده در داخل مراکز کنوانسیون در لندن و بیرمنگام و منچستر. کسانی که ثبت نام انجام خواهد شد نقش پشتیبانی تحت نظارت پزشکان و پرستاران.

بودجه اروپا شرکت هواپیمایی easyJet است که پایه همه از آن 344 هواپیما, دلیل سقوط در تقاضا. آن وجود دارد گفت: “هیچ یقین از تاریخ برای راه اندازی مجدد پروازهای تجاری است.”

لوفت هانزا قرار دادن 27,000 از آن 35,000 کارکنان در ساعت کوتاه تحت حمایت دولت برنامه ای است که اطمینان حاصل شود آنها از بسیاری از حقوق خود را در حالی که شیوع ویروس کاهش ترافیک هوایی. این شرکت هواپیمایی همچنین گفت که مدیران ارشد و اعضای هیئت مدیره خواهد چشم پوشی از بخشی از حقوق خود را برای حداقل شش ماه.

هوایی کانادا به طور موقت اخراج بیش از 15000 اتحادیه کارگران آغاز این هفته به عنوان شرکت هواپیمایی مبارزات با خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر.

شغل ناپدید پرداخت قطع: میسی متوقف خواهد شد پرداخت دهها هزار نفر از کارکنان که پرتاب شد از کار زمانی که بسته های زنجیره ای فروشگاه های خود در پاسخ به سقوط فروش در طول بیماری همه گیر. که اکثریت آن را 130,000 کارکنان از جمله سهام مردم و کارمندان فروش را هنوز جمع آوری مزایای بهداشت و درمان, اما این شرکت اعلام کرد که آن را در حال انتقال به یک “حداقل مطلق نیروی کار” مورد نیاز برای حفظ عملیات اساسی.

اجاره باند تایید کرد که آن را گذاشته شدن آن در کل خرده فروشی کارکنان و مطمئن نیست که آیا فروشگاه دوباره باز خواهد شد. اخراج شد و اعلام کرد از طریق ویدئو کنفرانس در روز جمعه ، کارگران را قطع و دو ماه از بیمه درمانی. آن ناشناخته چگونه بسیاری از کارکنان تحت تاثیر قرار خواهد شد. شرکت آنلاین سرویس اشتراک همچنان ادامه دارد. این کاهش شغل اول شد به گزارش اخبار آنلاین سایت Verge.

گانت کشور بزرگترین روزنامه ناشر برش پرداخت و ساعت newsroom کارکنان با 25 درصد در مه و ژوئن به دلیل تبلیغات کاهش می یابد. مدیران در حال گرفتن یک برش پرداخت 25٪.

رزرو رستوران در ایالات متحده رستوران فروش کاهش یافته است 36 درصد در هفته پایان مارس 22 با توجه به شرکت مشاوره ای گروه NPD با حدود 94% از رستوران های عامل تحت برخی از محدودیت ها که در هفته.

ناهار خوردن در رستوران ها مانند باغ زیتون و Applebee گزارش فروش کاهش 71 ٪ در مقایسه با همان آخرین دوره سال است. فست فود کاهش فروش 34%.

به منظور جلب بیشتر مشتریان رستوران مارک های بین المللی — شرکت مادر Burger King, Popeyes و Tim Hortons — گفت: آن را گسترش تحویل در ایالات متحده و کانادا و اضافه کردن منظقه وانت به خود نرم افزار تلفن همراه برای کامیونداران و یا پیاده روی تا مشتریان که نمی توانید با استفاده از این درایو از طریق ویندوز. تورنتو-بر اساس شرکت نیز گفت: این پستی 15,000 دماسنج به آن رستوران تا کارکنان را می توان قبل از آنها شروع تغییرات خود را.

در ضمن OpenTable — یک برنامه است که به طور معمول اجازه می دهد تا شام رزرو در 60 ، 000 رستوران در سراسر جهان — به مواد غذایی کسب و کار. با شروع این هفته OpenTable خواهد مردم اجازه رزرو یک بار به فروشگاه در کالیفرنیا مواد غذایی از جمله Belcampo گوشت Co. OpenTable می گوید آن را ساخت فن آوری های در دسترس به صورت رایگان برای مواد غذایی و دیگر خرده فروشان.

فورد هواکش: فورد است repurposing قطعات خودرو کارخانه غرب دیترویت شروع به ساختمان ساده هواکش برای درمان coronavirus بیماران.

این خودروساز می گوید که با شروع این هفته از آوریل 20, از آن انتظار تولید 50,000 هواکش در 100 روز. این گیاه در میشیگان Township, Michigan, توانایی برای ساخت 30,000 هر ماه پس از آن.

فورد همچنین در حال کار با GE Healthcare به سرعت دو برابر تولید پیچیده تر ونتيلاتور در کارخانه ای در ویسکانسین.

این فن ساخته شده در میشیگان هستند طراحی شده توسط Airon شرکت فورد می گوید آنها در فشار هوا نه برق و می تواند نیاز اکثر COVID-19 بيمار.

مهمان ها رفته: هتل فرح بخش, برای عظیم کاهش در درآمد این سال است. خ گردشگری و اقتصاد — دو اطلاعات شرکت — پیش بینی درآمد کاهش از 51 درصد در دسترس اتاق هتل.

درآمد به ازای هر اتاق در دسترس است یک صنعت کلیدی آمار; آن هم برای 10 سال متوالی قبل از رسیدن به یک رکورد از $86.76 در سال 2019.

آمریکا هتل و محل سکونت ارتباط تخمین می زند حدود 8 درصد از ایالات متحده هتل ها — نمایندگی حدود 400000 اتاق — در حال حاضر بسته شده است. این انجمن تخمین 1.6 میلیون هتل مشاغل از دست رفته خواهد شد در طول چند هفته آینده.

ماریوت بین المللی — جهان بزرگترین هتل های زنجیره ای — دارای furloughed حدود دو سوم از آن 4,000 شرکت کارکنان. هیلتون برنامه furloughs یا کاهش ساعت برای بسیاری از شرکت های بزرگ کارکنان با شروع هفته آینده.

VIRUS : Johnson & Johnson انتظار برای شروع انسانی و مطالعات بالینی آن “منجر کانديد واکسن” بعد از ماه سپتامبر است. این شرکت گفت: اولین دسته از COVID-19 واکسن می تواند در دسترس برای استفاده در اوایل 2021.

سهام Abbott Laboratories, شروع به پریدن کرد بیش از 6% روز دوشنبه در اولین روز معاملات پس از اعلام کرد که سازمان غذا و داروی آمریکا مورد تایید بود آن تست برای تشخیص رمان coronavirus. ابوت portable ID در حال حاضر پلت فرم می تواند مثبت نتایج آزمون در عنوان کمی تا پنج دقیقه و نتایج منفی در دقیقه 13. آزمون در حال انتظار برای در دسترس خواهد بود در هفته آینده و این شرکت می گوید آن را تا سطح شیب دار تولید برای ارائه 50,000 هر روز.

بازارهای سهام: فشار بالاتر در وال استریت رهبری دستاوردهای بزرگ برای مراقبت های بهداشتی شرکت اعلام تحولات است که می تواند کمک در شیوع کروناویروس. روز دوشنبه تجمع یش بیشتر بر روی دستاوردهای اخیر شکوفایی برای بازار است که در آینده بهترین هفته برای S&P 500 پس از ضربه پایین پس از بحران مالی است. آن یک داستان متفاوت در بازارهای انرژی که در آن یک بشکه خام ایالات متحده سقوط به زیر 20 دلار در هر بشکه رسید.

فوق العاده: Facebook سرمایه گذاری اضافی $100 میلیون دلار در محلی نگاری به پشتیبانی گزارش در این بیماری همه گیر. اورژانس اعطای کمک های مالی از 25 میلیون دلار به اخبار محلی از طریق Facebook روزنامه نگاری پروژه و یکی دیگر از $75 میلیون خواهد شد اختصاص داده شده به بازاریابی رسانه های. Facebook که rocky ارتباط با صنعت رسانه در حال حاضر متعهد 300 میلیون دلار به سازمان های روزنامه نگاری.

یکی از فلوریدا بزرگترین روزنامه در همین حال روز دوشنبه اعلام کرد که این امر به طور موقت تغییر آن را چاپ فرکانس به دو روز در هفته است. خلیج تمپا بار است که در سن پترزبورگ گفت: آن را تحویل روزنامه ها به خانه ها در روزهای چهارشنبه و یکشنبه کاغذ بزرگترین گردش روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de