جو بایدن مدعی می شود کوتاهی از رسانه ها و نخبگان

هر دو استاد دانشگاه کریستین Blasey فورد و سابق مجلس سنا مشاور تارا Reade متهم مردان قدرتمند از تجاوز جنسی. هر دو مردان, دیوان عدالت برت Kavanaugh و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن به ترتیب نام این اتهامات نادرست است.

اما در حالی که یکی از شاکی دریافت کرده ابراز حمایت و خشم از, سیاسی رسانه ها و هالیوود بازیکنان دیگر ادعا با دانش سطحی از تشویق در میان دریایی از سکوت.

که این اختلاف کشیده شده است در امتداد خط حزب کاملا شرم آور است.

زمانی که فورد ادعا در سپتامبر 2018 که پس از آن-ایالات متحده آمریکا دیوان عالی کشور نامزد Kavanaugh sexually assaulted خود را زمانی که آنها بچه های پاسخ سریع بود و صالح. #WeBelieveSurvivors, #CancelKavanaugh و #BelieveChristine به زودی trended در رسانه های اجتماعی. زمانی که فورد شهادت در مورد اتهامات او را در طول یک جلسه کمیته قضایی مجلس سنا در Kavanaugh را نامزدی بعد که ماه خواهری همبستگی قوی بود.

Ellen DeGeneres در توئیتر خود نوشت: “دکتر فورد, من در ترس از خود شجاعت است.”

از Alyssa Milano: “من اعتقاد دارم که دکتر کریستین Blasey فورد است.”

یک زن مارس برگزار شده در مقابل دیوان عالی کشور در حمایت از فورد باعث سناتور. Tammy Duckworth, D-بیمار به صدای جیر جیر: “Maile و من فقط گفت با تشکر از شما به زنان, حامیان&بازماندگان که به DC امروز برای نشان دادن حمایت برای #DrBlaseyFord است که خیلی شجاع با آمدن به جلو برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را. من به آنها گفتم “این است که خانه خود را. مردم در سراسر جهان در حال تماشای شما در حال ساخت یک تفاوت!”

رهبران #MeToo جنبش نوشت, نامه ای سرگشاده به فورد تماس او یک قهرمان است.

تفاوت بین پذیرش فورد و Reade نمی تواند بیشتر استارک.

با وجود این واقعیت است که بایدن در حال اجرا است برای بالاترین مقام در این سرزمین وجود داشته است هیچ همبستگی راهپیمایی بدون ستایش از #MeToo رهبران, هیچ, هالیوود, تماس با “باور همه شاکیان” در Reade طرف.

.که در آن است Reade ارتش از عدالت اجتماعی warriors?

بازیگر Rose McGowan که متهم Harvey Weinstein از تجاوز به عنف با اشاره به اختلاف: “کجا هستند #SilenceBreakers? که در آن است ماهور برک? که در آن #MeToo?”

بازیگر میلان سرسخت فورد حامی توضیح داد سکوت او در بایدن به اندی کوهن در مصاحبه با “من فقط احساس نمی راحت دور انداختن یک مرد شایسته است که من شناخته شده برای 15 سال در این زمان از هرج و مرج کامل بدون وجود یک تحقیق کامل.”

بسیار برای زنان مؤمن.

Reade گفته فاکس نیوز “من می خواهم تاریخچه من با بایدن به بررسی وقار راه است که نه نقطه با تعصب سیاسی و یا sensationalized. من می خواهم عمیق تر گفتگو در مورد این واقعیت است که آزار و اذیت جنسی و تجاوز جنسی لازم نیست که یک حزب سیاسی در دستور کار.”

در حالی که برخی در هالیوود صحبت کرده تا در حمایت از Reade مانند سوزان ساراندون و John Cusack آنها در اقلیت هستند.

Reade گفته فاکس نیوز “من در واقع تا به حال هیچ اساسی حمایت از زنان در نظر گرفته است که لیبرال یا دموکراتیک است. من تا به حال هیچ پشتیبانی از هر نامزد حزب دموکرات اگر چه من رسیده. و من دو نقطه گزارش که به پایان رسید تا در حال صحبت کردن امتیاز برای بایدن انتخاباتی و یا سکوت از رسانه های جریان اصلی. به طوری که من مشاجره و نگرانی است.”

باید آن را نگرانی همگان است. زنان اغلب مردد به گزارش آزار و اذیت جنسی و یا تجاوز از ترس آنها نمی تواند معتقد به خصوص اگر مردان آنها را متهم قدرتمند هستند. این #MeToo جنبش قرار بود برای ترویج زنان مصرف دوباره قدرت خود را.

چه پیام آن را ارسال به زنان جوان که حمایت مشروط بر وابستگی سیاسی?

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de