جو بایدن اردک مغلوب ساختن پیشی جستن Obamagate بازدید: ‘من نمی خواهم برای دریافت در گل

واشنگتن — جو بایدن منحرف سوالات سهشنبه در مورد اتهام رفتار نامناسب در طول دولت اوباما تحت فشار قرار دادند توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را بالا متحدان و گفت: “من نمی خواهید برای دریافت کردن در گل و لای با این بچه ها.”

صحبت در یاهو, اخبار, مجازی, شهرداری, بایدن این, presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد ادعا مغلوب ساختن پیشی جستن است در تلاش برای منحرف کردن اذهان رای دهندگان از او پاسخ ناکافی به بیماری همه گیر کوروناویروس که به کشته شدن بیش از 90,000 آمریکایی است.

در رشد رسوایی لقب “Obamagate,” مغلوب ساختن پیشی جستن است با اشاره به پرونده های حقوقی سابق خود, مشاور امنیت ملی, مایکل فلین نشان می دهد که “دریدن” فلین به نام top اوباما مقامات به عنوان بخشی از حقوقی نظارت ایالات متحده خارجی اهداف جنایی بود و با سیاست های حزبی.

مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان می گویند بالا اوباما مقامات کمک FBI و اطلاعات ستاد بودند به تضعیف مغلوب ساختن پیشی جستن از شروع. خود رئيس جمهور است و نام آن را “بزرگترین جرم سیاسی و رسوایی در تاریخ ایالات متحده آمریکا.” در حالی که تا حد زیادی نادیده گرفته و یا با توجه به کوتاهی توسط رسانه ها و برخی از منتقدان آن را نسبت به واترگیت.

“این است که الگوی خود را. انحراف, انحراف, انحراف, انحراف” بایدن روز سه شنبه گفت. “بزرگترین جرم است ؟ منظورم این است پروردگار من.”

این فقط آخرین رسوایی هدف بایدن.

روز چهارشنبه در یک کمیته مجلس سنا به رهبری جمهوری خواه ویسکانسین Ron Johnson رای خواهد داد در مورد اینکه آیا برای صدور حکم به عنوان بخشی از تحقیقات مربوط به اتهام فساد مربوط بایدن پسر شکارچی و کار خود را برای اوکراین گاز شرکت یک رسوایی است که شامل اتهامات فشار آورده توسط معاون رئیس جمهور در دولت اوکراین.

“مردم از من می دانید. خبر خوب این است که اخبار بد ، آنها از من می دانید. آنها می دانند که من گناهان آنها می دانند که من استعداد می شود.”

با اشاره به دهه خود را در سنا و هشت سال به عنوان معاون رئیس جمهور او ادامه داد: “این سخت است برای ذخیره کردن بر من برخی از چیزهایی که فقط در مجموع از همگام سازی با هر چیزی در تمام زندگی من است که هر کسی تا به حال گفت: در مورد من.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im