جو بایدن: “برای کسانی که شده اند زدم شمارش از سمت چپ در پشت این است که مبارزات انتخاباتی خود را’

Jaime Weinman در سه شنبه: بایدن برنده ویرجینیا که در آن او تا به حال یک زمینه ، او برنده, اوکلاهما, جایی که او هرگز به نظر می رسد در یک تجمع. او برنده ماساچوست هرگز خرید یک TV ad.

جو بایدن برنده حداقل 9 نفر از 14 خارجه مقدماتی در سه شنبه. تا چند روز پیش که غیر قابل تصور به نظر می رسید. این را در نظر بگیرید: بایدن اولین بار بود برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری در سال 1988. او دوباره در سال 2008. هنگامی که او برنده کارولینای جنوبی اولیه در فوریه 29, 2020, این اولین بار او تا کنون برنده انتخابات ریاست جمهوری سال اولیه زندگی خود را. جای تعجب نیست که مردم آهسته به این باور است که او در واقع حزب سوسیالیست برای نامزدی با وجود ماه از رای گیری گفت که او دقیقا همان است که. به غیر از دو نفر قبلی شکست خورده مبارزات او نامنسجم و اشتباه مستعد حتی زمانی که جوانتر; را لمس کرد و بوسید افرادی مانند او 1970s بازی میزبان نمایش; bragged در مورد کار با segregationists. جای تعجب نیست که برنی ساندرز کمپین گرفتار کردن گارد در چند روز گذشته زمانی که کل حزب دموکرات استقرار شروع به بسته شدن صفوف اطراف بایدن در یک کوره تلاش به او را بیش از این بالا در سه شنبه. هر کس تا به حال مرتب کردن بر اساس فرض بر این است که حمایت خود را از یک سراب بود بر اساس به رسمیت شناختن نام او به دست آورده بودند در هشت سال به عنوان باراک اوباما و معاون رئیس جمهور.

اما بدون آن واقعی بود. بایدن برنده حدود دو سوم از کشورهای برگزاری مقدماتی روز سه شنبه به عنوان رای دهندگان به خانه آمد به جو: در تگزاس ساندرز بود به طور خلاصه در سرب ماه گذشته هنگامی که آن را به نظر می رسید بر اساس عملکرد ضعیف او در آیووا و نیوهمشایر به عنوان هر چند بایدن ممکن است یک نامزد مناسب. به عنوان به زودی به عنوان کارولینای جنوبی نشان داد زنده ساندرز منجر تبخیر و بایدن در زمان دولت است. گاهی اوقات بایدن موفق به برنده شدن بدون هر یک از کمپین زیرساخت ها و سازماندهی است که ما می شنویم بی وقفه در مورد. بایدن برنده ویرجینیا که در آن او تا به حال یک زمینه ، او برنده, اوکلاهما, جایی که او هرگز به نظر می رسد در یک تجمع و که در آن کل هزینه های کمپین به مبلغ $60,000. با وجود خرید هر گونه تبلیغات تلویزیون در ماساچوست او برنده است که دولت بیش از حد در حال حاضر نمایندگی در مجلس سنا توسط الیزابت وارن. وارن به یاد داشته باشید یک بار دیده می شود به عنوان حزب سوسیالیست که بالای پای صندوق های رای یک بار بایدن حمایت فرو ریخت. “برای کسانی که شده اند زدم شمارش از سمت چپ در پشت این است که مبارزات انتخاباتی خود را” بایدن گفت: جمعیت شب گذشته. “فقط چند روز پیش مطبوعات و صاحب نظران اعلام کمپین مرده!”

او اشتباه است. بایدن نمی کشیدن ساندرز خارج از مسابقه به دلیل کالیفرنیا برگزار اولیه آن در روز سه شنبه این هفته (آن را نمی در سال 2016). در حالی که این گزارش در زمان یک مدت طولانی ساندرز موفق بسیار جامد پیروزی در آن بزرگ دولت با تشکر در بخش قوی لاتینی, حمایت از او برای ساخت تا پس از آخرین مبارزات انتخاباتی. کالیفرنیا شد تا کنون دولت با اکثر نمایندگان به ارائه بنابراین بایدن زخم تا پیش از ساندرز در نمایندگان اما نه جلوتر. نتیجه این است که تقریبا آنچه در آن بود در سال 2016: استقرار دموکرات در سرب و ساندرز فاصله قابل توجه است. هنوز هم قبل از کارولینای جنوبی مثل این بود که قرار بود به شب ساندرز شد توقف و در حال حاضر او را به عقب به عنوان یک شورشی نامزد شده است.

بدیهی است که بایدن شب اتفاق نمی افتد فقط به این دلیل که حزب انداخت و وزن خود را پشت سر او (هر چند در آخرین لحظه حمایت از مینه سوتا سناتور ctq بدون شک کمک بایدن برنده است که وزارت امور خارجه). آنها انداخت وزن خود را پشت سر او چون خود را در کارولینای جنوبی پیروزی ثابت کرد که او نیرومند تر نامزد از آنها متوجه شدم. چه کارولینای جنوبی ثابت کرد بیشتر از همه تایید شد سه شنبه نتایج: بایدن بسیاری از آمریکایی های آفریقایی تبار پشتیبانی می کند. ساندرز می کند بیش از حد — که چرا او هنوز هم در این مسابقه بر خلاف الیزابت وارن — اما او همیشه می کند بهتر است با رای دهندگان; او نمی تواند نزدیک به بایدن در ایالت های جنوبی با تعداد زیادی از رای دهندگان سیاه. از آنجا که بسیاری از این کشورها در شرق مناطق مختلفی از آنها به نام برای بایدن درست بعد از انتخابات بسته: آلاباما, North Carolina, حتی, ویرجینیا که در آن ساندرز در حال صرف مقدار زیادی از زمان و تلاش است و تا به حال یک بار به رهبری پای صندوقهای رای است. در تنسی با توجه به سفر گابریل از نیویورک تایمز, 26 درصد از دموکرات اولیه رای دهندگان آمریکایی آفریقایی تبار بودند و آنها شکست 3 به 1 برای بایدن.

یک واقعیت کلیدی درباره, مدرن, حزب دموکرات است که دموکرات ها به طور فزاینده ای لیبرال در حالی که این حزب غیر سفید پایه بسیار بیشتر سیاسی متنوع — اگر فقط به این دلیل سفید محافظه کاران عمدتا تبدیل به جمهوری خواهان در حالی که محافظه کار آمریکایی های آفریقایی تبار و لاتین احساس نمی کند و حزب جمهوری خواه در مورد آنها مراقبت. آن را آسان به نگاه قریب به اتفاق آمریکایی آفریقایی برای حمایت از حزب دموکرات به عنوان حمایت مترقی سیاست ها و چشم پوشی بسیاری از میانه های محافظه کاران و پراگماتیست.

یکی از چیزهایی که کمک کرد بایدن پس از آن است که مردم complacently فرض بر این است که سیاه و سفید خود را پشتیبانی خواهد خشک تا یک بار دیگر رای دهندگان در مورد گذشته خود موقعیت. به طور خاص آنها امیدوار به جلب توجه به بایدن را نگارش جرم لایحه در 1990s که شده است از متهم به مشارکت در جرم حبس از آمریکایی های آفریقایی تبار و حمایت خود را از به اصطلاح “رابطه جنسی خشن در جرم” سیاست به طور کلی. اما این نادیده گرفته شده این واقعیت است که جرم و جنایت لایحه به صورت قابل توجهی سیاه, پشتیبانی از هر دو در کنگره و خارج (از جمله دموکرات ها’ زمان اکثریت شلاق جیم Clyburn که حمایت کمک کرد بایدن پیروزی در کارولینای جنوبی). افرادی که در نظر گرفته آن را رد صلاحیت احتمالا نمی خواهید به رای بایدن به هر حال بسیاری از بایدن رای دهندگان احتمالا در نظر گرفته و آن را اشتباه صادقانه در بدترین حالت. بارها و بارها ما شاهد مخالفان در تلاش برای گرفتن بایدن با آشکار است که او را مترقی اما آنها موفق به این دلیل که در واقع بسیاری از دموکرات ها نیست مترقی است.

بسیاری از مردم نیز اشاره کرد که بایدن در حال اجرا است به عنوان مرمت نامزدی که می خواهد به پشت ساعت به روزهای خوب سال 2009: نه تنها او بر اساس بسیاری از مبارزات انتخاباتی خود در اطراف این واقعیت است که او با استفاده از به کار اوباما او را بارها و بارها اصرار داشت که پس از مغلوب ساختن پیشی جستن از بین رفته است او قادر خواهید بود به قطع معاملات با جمهوری خواهان دوباره. این دوباره احتمالا جذاب تر به دموکرات ها از آنهایی که جوان تر هستند به احتمال زیاد به فکر می کنم که امریکا نیاز به تعمیر جدی کار می کنند. بسیاری از مردم فقط خسته از شنیدن در مورد رئیس جمهور هر روز در هر کانال و هر روزنامه صفحه اول. بایدن عدم جاذبه و نداشتن یک روایت منسجم برای مبارزات انتخاباتی خود — چیزهایی که غرق در مبارزات انتخاباتی خود را در سال 1988 و 2008 — ممکن است کمک به او در حال حاضر با مهم و بسیار گسترده جمعیتی: افرادی که رای نمی لذت بردن از شنیدن و یا فکر کردن در مورد سیاست در همه زمان ها.

در حال حاضر که این غیر قابل انکار است دو فرد مسابقه با ساندرز بیشتر جذاب به افراد جوان و بایدن به افرادی که برنده ممکن است بستگی دارد که در آن یکی می تواند با موفقیت در رسیدن به شخص دیگر هسته گروه سنی است. بایدن ممکن است شروع با یک مزیت آشکار: افراد معمولا outvote افراد جوان پس از آن ممکن است سخت برای ساندرز را به نفع خود اگر او نمی کند موفق به دریافت بیشتر پیر حامیان و سریع است. ساندرز به احتمال زیاد می دانست که او که قرار بود به اجرا در برابر استقرار نامزدی که سعی خواهد کرد برای متحد کردن رای دهندگان مسن تر به یک ضد ساندرز ضد سوسیالیسم ائتلاف. او ممکن است شده اند که برای آماده سازی نامزد به وارن یا هریس یا Cory Booker یا ctq و یا حتی پیت Buttigieg یا مایکل بلومبرگ. اما بایدن?

Rوجد آمدیم: جو بایدن هیچ دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن—و در Steeltown که با این نسخهها کار برای او

مرتبط با: جو بایدن: امید بدون تغییر

مرتبط: یک طرف این جاده جمهوریخواه دیگر دموکرات. در حال حاضر آن را یک نبرد خط.

اطلاعات بیشتر در مورد 2020 آمریکا:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>