پشت در زیرزمین جو. آن را امن نیست به بیرون می آیند.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن مبتنی توسط coronavirus است که در حال حاضر در مواجهه با پرسش های جدید در مورد نقش خود در “Obamagate” رسوایی است که می تواند او را توقیف دور تمام تابستان.

بایدن گزارش شده است که یکی از چندین دولت اوباما مقامات که خواسته به “برس” هویت سابق مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور امنیت ملی, مایکل فلین در اواخر سال 2016 و اوایل سال 2017, زمانی که تهمت بود در مورد به دست گرفتن قدرت است.

این لیست همچنین شامل سپس FBI مدیر James Comey سپس جمهوریخواه و سپس مدیر اطلاعات ملی جیمز کف زننده و اوباما رئیس ستاد دنیس مک دونا با توجه به یک سند محرمانه توسط سرپرست مدیر اطلاعات ملی ریچارد Grenell.

Grenell منتشر شده در این سند به توافق سنسور. چاک Grassley و ران جانسون بر اساس گزارش فاکس نیوز.

بایدن در حال حاضر مطمئن شوید که به خواسته می شود در مورد این گزارش بعد از زمان او می آید از غار خود را برای یک مصاحبه از شما می خواهم فکر می کنم به هر حال.

وزارت دادگستری تصمیم به رد اتهامات علیه فلین از دروغ گفتن به مقامات فدرال است و بازیگران مورد بازگشت به 2020 انتخابات مقدم با تهمت و دیگران ادعا فلین بود railroaded سابق دولت اوباما مقامات.

افشای نام مقامات از جمله بایدن که درخواست “دریدن” فلین کشید و به اعتراض از جمهوری خواهان که می گویند آن را ثابت می کند وجود یک توطئه برای لکه دار کردن فلین و تضعیف رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

“ما در حال حاضر می دانم که برای یک واقعیت است که معاون رئیس جمهور بایدن درگیر شد,” کنتاکی ایالت رند پل گفت. “و او نیاز به سوال در این است.”

Grassley و جانسون منتشر شد بیانیه مشترک در مورد دریدن سند و گفت: این کمک خواهد کرد که “به پایین” از آنچه دولت اوباما را با روسیه بررسی برابر فلین و مغلوب ساختن پیشی جستن.

“امروز ما با دریافت یک لیست از افرادی که درخواست دریدن از سرهنگ ژنرال مایکل فلین و دیگران که دسترسی به آن اطلاعات” بیانیه ای گفت:. “مقامات ذکر شده باید تایید کند که آیا آنها بررسی این اطلاعات … چرا آنها آن را خواسته و آنچه را که آنها با آن و پاسخ به بسیاری از سوالات دیگر که مطرح شده اخیر وحی.”

بایدن مانده است در ویلمینگتون صفحه اصلی سراسر coronovirus بحران ساخته شده است و استودیو تلویزیون در زیرزمین خانه خود را برای انجام مصاحبه. اما او نه در سفر و یا فعالیت یک واقعیت است که حتی برخی از دموکرات ها گله مند هستند در مورد.

این آیات در مورد افشای فلین نام ممکن است نگه دارید بایدن در زیرزمین بسیاری دیگر. او هرگز در پاسخ دادن به پرسش های ناراحت کننده — در واقع هر گونه سوال می توانید سفر او را.

توصیه من به جو: ماندن در خانه و ماندن هست. اجازه تهمت بود این داستان در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im