جو بایدن است نان سفید, نان تست, نان اما نان تست, با این حال.

تا کره او را در حالی که هنوز هم وجود دارد زمان. او در حال رفتن به اطراف بسیار طولانی اجازه دهید به تنهایی تبدیل شدن به رئیس جمهور است.

که رهبری یک ستون نوشتیم که زد ژوئیه گذشته. آن است که صحت امروز بیش از آن در آن زمان. آن است که یک ماده از اگر اما زمانی که.

از آن پس همه چیز را تنها به بدتر. هنگامی که مورد علاقه از میانه و استقرار دموکرات بایدن در زندگی سیاسی و پشتیبانی پس از داشتن شده است به شدت مورد ضرب و شتم در آیووا انجمن و تحقیر در روز سه شنبه, نیوهمشایر, اولیه, جایی که او در پنجم رسید.

با وجود آینده نوادا حزبی Feb. 22 و کارولینای جنوبی اولیه Feb. 29 جایی که معاون سابق رئیس جمهور است که انتظار می رود برای انجام بهتر وجود دارد اما راه را برای بایدن.

و بحث در مورد بایدن احیای مبارزات انتخاباتی خود در آن دو کشور به سادگی عبارت از “دروغ گفتن سگ رو تسویه حساب سربازان” به قول بایدن که ظاهرا به نقل از یک خط از یک John Wayne غربی فیلم که هیچ کس نمی تواند پیدا کردن.

به دنبال یک ارتباط بایدن می شده اند بهتر است در یک نقطه تنگ به نقل از رابرت فراست که حداقل در زندگی, New Hampshire. آن چیزی است که جک کندی استفاده می شود به انجام زمانی که در یک تعمیر. او می خواهم نقل قول:

جنگل دوست داشتنی هستند تاریک و عمیق است.

اما من به وعده نگه دارید.

و مایل به رفتن من قبل از خواب.

و مایل به رفتن من قبل از خواب.

و سپس JFK خواهد آن را ضرب و شتم از درب عقب.

جو بایدن مادام العمر سیاستمدار و معاون رئیس جمهور تحت باراک اوباما است پیری NFL پشتیبان و کارفرمایی به مقصد هرگز پر کردن شروع ، او ممکن است تبدیل به یک رئیس جمهور چیزی یک روز اما نه از ایالات متحده است.

او تصادفا در آیووا و خرابکاری در نیوهمشایر پایان پانچ پایین شهردار پیت Buttigieg که می خواهد به نوبه خود کشور را به South Bend, Ind.

چه یک دولت! به جای خندیدن به او “دروغ گفتن سگ رو اسب سرباز” شوخی با زن جوان پرسیدن یک سوال مردم خندید و در او.

این جای تعجب نیست که بایدن نمی تواند از نیوهمپشایر به اندازه کافی سریع. او بد تعبیر کردن NH پلاک شعار به عنوان خوانده شده “بیایید فرار و یا می میرند.” بنابراین او گریخت و دولت برای, کارولینای جنوبی, حتی قبل از اینکه بسیاری از مردم حتی رای دادند.

حتی جان کری و بایدن و کمپین مشاور نمی تواند او را نجات دهد در نیوهمپشایر دولت اوباما برنده در سال 2004 از حزب دموکرات به ریاست جمهوری اولیه و در انتخابات ماه نوامبر تنها به از دست دادن به جورج دبلیو بوش است.

در حال حاضر با بایدن از دست دادن جان کری را در آرزوی تبدیل شدن به وزیر امور خارجه و دوباره معکوس مغلوب ساختن پیشی جستن برگشت از ایران و پاریس آب و هوا تغییر رایحه در حال نقش برآب. این همچنین بدان معنی است که هیچ بیشتر از حلق آویز با دوستان خود جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران

تنها یک نفر وجود دارد که می تواند به نجات بایدن. است که باراک اوباما مقدس رئیس جمهور بایدن خدمت زیر هشت سال. اما اوباما را تایید نمی بایدن و یا هر کس دیگری. و نه او را تایید بایدن به خصوص در حال حاضر که بایدن فزاینده رو به پایین است. حتی پرستاران دارای محدودیت است.

واقعا چه باید خرد بایدن بود که تلویزیون تبلیغ یکی از ناگفته هزار نفر — که مایکل بلومبرگ میلیاردر راه اندازی در نیوهمپشایر اولیه کمپین او حتی در اجرا.

یک آگهی که هنوز هم در حال اجرا باعث می شود آن را به نظر می رسد که اوباما تایید کرده است رادیو فردا برای رئیس جمهور که اوباما نیست. بلومبرگ میلیاردر در حال حاضر صرف 300 میلیون دلار از پول خود را در تلویزیون به دنبال خرید دموکرات نامزدی.

در حالی که او نه رقابت در آیووا یا نیوهمشایر بلومبرگ افزایش یافته است در انتخابات به عنوان یک نتیجه سنگین خود را در تلویزیون هزینه های که در آن او به طور عمده از حمله مغلوب ساختن پیشی جستن. او قول داده است به صرف 2 میلیارد دلار به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن.

در اوباما آگهی می رود که به یک رویداد 2012 که در آن رئیس جمهور اوباما معرفی شده و سپس نیویورک شهردار بلومبرگ اوباما می گوید بلومبرگ “در زمانی که واشنگتن تقسیم شده است در جنگ ایدئولوژیک او به ما نشان می دهد چه چیزی را می توان به دست آورد که ما مردم را هم به دنبال راه حل های عملی.”

در حالی که اوباما در حمایت از بلومبرگ آن مطمئن به نظر می رسد و برای تلفن های موبایل مانند یک به میانگین بیننده تلویزیون. چگونه است که باید نیش زده بایدن!

پس از اوباما نه تایید و مهر — یا بایدن — چه بایدن باید به انجام اگر او هنوز هم در اطراف گرفتن بلومبرگ یقه و او را متهم بودن “دروغ گفتن سگ رو اسب سرباز.”

که باید آن را انجام دهد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im