جو بایدن برنده کارولینای جنوبی اولیه

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن بریده اولین پیروزی 2020 ریاست جمهوری ابتدایی مسابقه شنبه در کارولینای جنوبی به مبارزات انتخاباتی خود را بشدت افزایش مورد نیاز در حرکت او به عنوان سر به مهم سه شنبه مسابقات.

“با تشکر از شما, South Carolina!” بایدن توییتی در مدت کوتاهی پس از نظرسنجی بسته شده در 7 p. m. به عنوان آسوشیتد پرس به سرعت نام این مسابقه را به نفع خود. “به همه کسانی که زدم شمارش و پشت سمت چپ — این است که مبارزات انتخاباتی خود را. با هم ما برنده خواهد شد این نامزدی و ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

او افزود: “تنها چند روز پیش مطبوعات و صاحب نظران اعلام کمپین ما مرده است. اما پس از امشب روشن است ما بسیار زنده است و ما به کمک شما نیاز به حرکت ادامه” با یک تماس برای کمک.

کارولینای جنوبی تحویل داده بایدن اولین پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری سال اولیه. او خارج شد در سال 1988 مسابقه قبل از رای گیری آغاز شد و کاهش از سال 2008 مسابقه پس از از دست دادن در آیووا.

این چرخه بایدن به پایان رسید چهارم در آیووا و پنجم در, New Hampshire. او دوباره کمی با مکان دوم را به پایان برساند در نوادا شنبه گذشته و چراغ این زمینه در میان رای دهندگان سیاه وجود دارد.

کارولینای جنوبی بود در نظر گرفته بایدن را “فایروال” با توجه به حمایت خود را در میان رای دهندگان سیاه. نخل باد بزنی دولت مشخص شده اولین آزمون مهم که آیا نامزدها می تواند درخواست تجدید نظر به یکی از وفادار ترین رای گیری بلوک در حزب دموکرات است.

بایدن روز چهارشنبه برداشت تا با نفوذ حمایت از قدرتمند جناح اکثریت مجلس شلاق جیمز Clyburn D-S. C. که دارای نوسان قابل توجهی در میان دولت سیاه و رای دهندگان. Clyburn بعد از سی ان ان گفت که بایدن این کمپین نیاز به آن را تغییر دهید تا به عنوان 14-وزارت امور خارجه سه شنبه رفت و برگشت و فراتر از آن.

“ما را مجبور به نشستن و گرفتن جدی در مورد چگونه ما مجددا با ابزار تجهیز این کمپین” Clyburn گفت. “شما خواهید دید یک تفاوت عظیم در مبارزات انتخاباتی تلاش است.”

بایدن یکی از تنها دو نفر از نامزدها هنوز در کارولینای جنوبی به عنوان نتیجه در شنبه همراه با کالیفرنیا میلیاردر تام Steyer که سرمایه گذاری قابل توجهی پول و منابع را به دولت است.

به گزارش ایسنا ، الیزابت وارن شروع روز خود را با get-out-the-رای حوادث در کارولینای جنوبی قبل از رفتن به Little Rock, ارک., و هوستون ، سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigieg برگزار مجازی تاون هال در پلمتو دولت قبل از حوادث در نشویل دنیاست. و رالی, N. C. وزیر بهداشت ، ctq رهبری به پورتلند مین. در کنگره ایالات متحده Tulsi Gabbard بود در کالیفرنیا است. سابق شهر نیویورک مایکل بلومبرگ شهردار بود و نه در انتخابات در کارولینای جنوبی که در آن 54 نمایندگان هستند تا برای grabs.

و وزیر بهداشت ، برنی ساندرز پیشتاز آینده از برد در نوادا و نیوهمپشایر و پیروزی در انتخابات در آیووا بود در بوستون ساخت یک بازی برای وارن صفحه اصلی دولت است.

ساندرز اشاره نمی کند کارولینای جنوبی اما گفت: “ایجاد شدن است بسیار عصبی” در مورد موفقیت مبارزات انتخاباتی خود تا کنون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>