جو بایدن زمین به برنی رای دهندگان

ایالات متحده سیاست خودی برای مارس 11: ضد هیلاری رای دهندگان رها ساندرز و گسترش coronavirus شروع به نشان می دهد برخی از اثرات اولیه کمپین

خوش آمدید به دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن از maclean’s سیاست خودی عضویت در خبرنامه. ثبت نام برای دریافت آن را تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را.

بایدن طول می کشد, میشیگان, Missouri, می سی سی پی: در سال 2016 برنی ساندرز برنده میشیگان دموکراتیک اولیه reigniting مبارزات انتخاباتی خود در برابر استقرار frontrunner. تاریخچه هیچوقت تکرار در سال 2020 به عنوان جو بایدن برنده دو رقمی در یکی از ایالات غرب میانه که بدبختانه به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2016 (و دموکرات ها نیاز به تلنگر به پیروزی در ماه نوامبر). بایدن همچنین برنده در یک کوچکتر میانه ایالت میسوریو فوران چاه نفت در جنوب ایالت می سی سی پی. ساندرز بهتر بود در ایالت واشنگتنبه دلیل آن که یک رای-با-پست الکترونیکی دولت: بسیاری از آرا ریخته شد قبل از تغییرات سریع در مبارزات انتخاباتی در چند هفته گذشته با تعدادی از رای رفتن به الیزابت وارن و مایکل بلومبرگ.

جو زمین به برنی رای دهندگان: هر چند او نیست برنده نامزدی در عین حال در روز سه شنبه شب جو بایدن در حال حاضر pivoting به مرحله بعد از آشتی با برنی ساندرز — نه به ذکر است افرادی که به او رای دادند. صحبت پس از آن مشخص شد که او می خواهم برنده میشیگان بایدن تشکر ساندرز و هواداران خود را برای “خود خستگی ناپذیر انرژی و شور و شوق خود را. ما به اشتراک گذاشتن یک هدف مشترک و با هم خواهیم شکست دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.” او همچنین گفت که او کسی “که نه تنها می داند که چگونه به مبارزه اما می داند که چگونه به درمان” وجود دارد و ممکن است مقدار زیادی از شفا را انجام دهد.

ضد هیلاری رای دهندگان رها ساندرز: جدا از معمول خود قدرت با رای دهندگان آفریقایی-آمریکایی بایدن برنده رای از بسیاری از افرادی که رفت و برای ساندرز در سال 2016 — از جمله یک بهبود بزرگ با مردان سفید پوست بودند که تمایلی به رای دادن برای هیلاری کلینتون. در سال 2016 ساندرز ضرب و شتم کلینتون 25 درصد در میان مردان سفید پوست در میشیگان و 23 درصد در میسوریدر حالی که اتحادیه اروپا سه شنبه شب نشان داد که بایدن و ساندرز در عرض چند امتیاز از هر یک از دیگر در آن جمعیتی است. این می تواند باشد که بسیاری از کسانی که رای دادند برای ساندرز چهار سال پیش به سادگی دوست نداشتند کلینتون (که زخم از دست دادن دولت به ناروا) به جای داشتن هر گونه خاص میل برای ساندرز: “برنی ساندرز نمی برد میشیگان در سال 2016;” یک خبرنگار گفت: “هیلاری کلینتون آن را از دست داد.”

نامزد coronavirus لغو: میزان مشارکت بالا بود در ایالات میشیگان با وجود coronavirus همه گیر اما گسترش این بیماری شروع به نشان می دهد برخی از اثرات اولیه کمپین در روز سه شنبه. هر دو بایدن و ساندرز شد برنامه ریزی شده به صرف سه شنبه شب در کلیولندبرگزاری تجمعات انتخاباتی در پیش از اوهایو اولیه در 17 مارس است. و هر دو نامزد اعلام کرد به طور جداگانه است که آنها لغو تظاهرات به عنوان ایالتی اوهایو مقامات هشدار داده بود در برابر برگزاری زیادی کرد. که همان روز دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که در ادامه به برگزاری عمومی و تظاهرات شروع با یک “کاتولیک برای مغلوب ساختن پیشی جستن” رویداد در میلواکی در هفته آینده.

بایدن را نفرین-پر بحث در اسلحه: در حالی که مبارزات انتخاباتی در یک خودرو-مونتاژ plaint در دیترویت در روز میشیگان اولیه جو بایدن نزدیک شد یک کارگر که به او گفت “شما به طور فعال در تلاش برای پایان دادن به متمم دوم حق و از بین بردن اسلحه ما.” بایدن فوری پاسخ این بود: “شما پر از sh**.” یک “مبادله گرم” به دنبال بیش از اینکه آیا یا نه بایدن می خواهد به مردم اسلحه با خود گفت: او می خواهم آن را شنیده در “ویروسی” و بایدن گفت: چنین تصویری خواهد بود “به سادگی یک دروغ است.”

“این نیست خوب بسیار خوب ؟” مرد گفت که بایدن گفت: “به من نگویید که, pal, یا من قصد دارم به رفتن به خارج با شما است.”
“شما در حال کار برای من مرد!” کارگر گفت.
“من برای شما کار نمی کند می شود.” “نمی تواند مانند یک اسب باشد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de