جو Gaziano سران غرب نشانه رایگان عامل قرارداد با شارژر

این روشن نیست که دقیقا چه جو Gaziano پیش بینی, اما او را به وجد آمدیم هنوز هم وجود دارد یک فرصت برای او برای زندگی خود NFL رویا.

این سکیتوات بومی و 6-پا-4, 275 پوند دفاعی پایان از شمال غربی هرگز شنیده می شود نام خود را به نام در سومین و آخرین روز از پیش نویس NFL شنبه اما Gaziano هنوز هم در بر داشت یک خانه وقتی که او امضا کرده به عنوان عامل رایگان undrafted با لس آنجلس شارژر.

“کمی از ناامیدی. من امیدوار بودم برای تحقق یک پیش نویس هیئت مدیره در برخی از نقطه” Gaziano گفت. “در پایان روز, من یک فرصت برای بیرون رفتن وجود دارد و انتقال از دانشگاه به NFL و در یک اردوگاه و بازی حرفه ای فوتبال است که یک فرصت فوق العاده است که تعداد بسیار کمی از مردم دریافت کنید. من قصد ندارم به آن را برای اعطا شده است.”

Gaziano بود که پیش بینی می شود در اواخر دور, انتخاب, شروع به تغییر توجه خود را به سمت رایگان آژانس و احساس خود را در بازار آغاز ششمین دور.

این شارژر که برخی از تماس با Gaziano در دوران قبل از پیش نویس فرایند ربوده سابق Xaverian standout در مدت کوتاهی پس از نتیجه گیری نهایی انتخاب و Gaziano احساس می کند او را متناسب با حق رای دادن است که در حال حرکت به یک ورزشگاه جدید برای فصل آینده.

“این یک روز طولانی است. خیره شدن به تلویزیون و واقعا برای یک مدت زمان طولانی” Gaziano گفت. “شما نمی تواند کمک کند اما مقایسه خودتان را به بچه ها می بینید پرواز کردن هیئت مدیره. در پایان روز, من هم خوشحال میشم با یک سازمان بزرگ در یک شهر بزرگ با یک خانه جدید است.”

این شارژر تا حد زیادی متمرکز بر بهبود جرم خود را در پیش نویس با چهار نفر از آنها شش انتخاب از جمله شماره 6 به طور کلی انتخاب در اورگان کارفرمایی جاستین هربرت اومده که طرف توپ. L. A. انتخاب دو بازیکن دفاعی اما هیچ یک از آن بازی در خط دفاعی است.

Gaziano ستاره دار به عنوان مخل پایان دفاعی در دانشگاه به پایان رسید و کار خود را به عنوان شمال غربی تمام زمان گونی رهبر با 30 همراه با این برنامه حرفه ای و رهبر با 10 مجبور گیر میکنه. این پاییز گذشته به عنوان یک اشتباه ارشد با Wildcats, Gaziano به دست آورده همه بزرگ ده کنفرانس اول تیم افتخارات ثبت نام نه کیسه.

Gaziano امید به مقداری از آن را تولید و با او به جوانب مثبت در حالی که گرفتن یک فرصت برای یادگیری از دو از برتر دفاعی به پایان می رسد در لیگ در جوی Bosa و ملوین Ingram.

“فرصت بسیار خوبی در این زمینه وجود دارد” Gaziano گفت. “جوی Bosa یکی از بهترین دفاعی lineman در لیگ, پس از آن شما بود خوب بود و در همان اتاق به عنوان او و یادگیری از بهترین امیدوارم به بیرون بروید و تاثیر در این زمینه است.”

در حالی که Gaziano نمی توانید پیش نویس مثل او امیدوار بود او هنوز هم به پایان رسید تا با آنچه که او در نهایت می خواستم که او شروع به پیش نویس روند و فقط یک شانس برای اثبات او تعلق دارد.

“من بسیار هیجان زده هستم به یک شات و فرصتی که در اردوگاه من یک کلاه و برخی از شانه پد” Gaziano گفت: “و بازی بازی است که من دوست دارم و ادامه سفر خود را با بازی فوتبال است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im