به گزارش ایسنا ، Ed Markey و در کنگره ایالات متحده جو Kennedy III تبدیل گرما در سنا نژاد سه شنبه با کنگره و با استفاده از آنها برای اولین بار اصلی بحث به عنوان یک فرصت برای رفتن پس از نشستن سناتور رکورد در تلاش برای حمله به تضاد بین این دو به طور مشابه لیبرال و سیاستمداران است.

قلمه از یکی از امریکا بیشتر طبقه سیاسی خانواده مجبور شد از بالا به مقابله با چرا او را به دنبال سرنگون کردن یک کهنه سیاستمدار.

“این نیست در مورد اینکه آیا یا نه سن. Markey ساخته شده است که سهم مهمی از دوره او است” کندی گفت. اما با استناد به “مسائل مربوط به لحظه” رئیس جمهور تهمت کندی گفت: “ما باید به انجام همه چیز ما می توانیم برای بازگرداندن قدرت به حزب دموکرات در سراسر کشور و تلنگر خانه تلنگر سنا تلنگر ریاست جمهوری و بازگرداندن دادگاه و که — که من فکر می کنم این نوع از رهبری من می تواند به این صندلی است.”

Markey دفاع قانونی خود را ضبط و با استناد به رهبری خود را در همکاری برای نوشتن سبز جدید مقابله با کنگره ایالات متحده اسکندریه Ocasio-کورتز, D-n. y. که او مطمئن ساخته شده به نام رها کردن. او همچنین تا 25 میلیون دلار او به تازگی امن برای خشونت اسلحه پژوهش در مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری و خود را دفاع از تحقیقات آلزایمر.

“من نه تنها منجر شده من تحویل با قانون است که می گذرد” Markey گفت.

اما کندی, که با پشتیبانی از سبز قرارداد جدید را رد کرد و Markey تلاش گفت: “آخرین تحول” محیط زیست لایحه امضا و به قانون بود رئیس جمهور سابق ریچارد نیکسون قانون هوای پاک.

این دو همچنین درهم بیش کمپین مالی — با کندی خواستار Markey به مردم تعهد به محدودیت های شخص ثالث و هزینه های خود را در مسابقه.

Markey که قبلا گرفته مردم تعهد گفت: “ما باید مثبت خوش آمدید, صدای. ما باید به استقبال فاش سهم به طوری که محیط زیست گروه زنان و زايمان و گروه LBGTQ گروه صحبت می کنند در ماساچوست است. این 2020 دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رئيس جمهور است. ما نیاز به یک جدید, مدرن, مردم تعهد است.”

اما Markey بارها و بارها skirted در اطراف سوال در مورد که تصمیم می گیرید که صدای مثبت بودند.

Markey به دنبال بازی کار خود را-کلاس گذشته در سراسر بحث بافی مراجع به خانواده اش ریشه در لارنس و Malden به پاسخ در مورد مسائل زیست محیطی و مهاجرت.

کندی نیست آشکارا بازی تا خانواده اش را میراث در سیاست آمریکا است.

اما او رفتن به Markey تاریخ کوبیدن Markey رای اجازه جنگ عراق و “حاضر” رای رئیس جمهور باراک اوباما در سوریه نیروی قطعنامه.

Markey گفت: دولت بوش ارائه شده “یک ادعای نادرست. من هنوز در مورد عصبانی که دروغ به مردم آمریکا است. این یک اشتباه بود.”

آنها اما متحد در تمایل خود را به رئیس جمهور تهمت از دفتر — هر چند هر دو آنها متوقف کوتاه از او را خواستار ذهنی نا مناسب.

Markey گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن “است ایده های دیوانه” در حالی که کندی گفت: “اقدامات او به تنهایی او را رد صلاحیت از دفتر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de