جو کندی خارج می آفریند Ed Markey در سه ماهه اول سر گرفته خواهد شد سنای آمریکا در طول مبارزات انتخاباتی coronavirus

در کنگره ایالات متحده جوزف کندی سوم مطرح شده نزدیک به 2 میلیون دلار در این سه ماهه دوباره پیشی رقیب به گزارش ایسنا ، ادوارد Markey حتی به عنوان کنگره متوقف شد به طور فعال به جمع آوری کمک های مردمی در دو هفته گذشته با توجه به کوروناویروس.

کندی به ارمغان آورده است در $1.95 میلیون دلار پس از ژانویه مبارزات انتخاباتی خود مدیر نیک Clemons گفت: در یک ایمیل به حامیان چهارشنبه. Markey مطرح $1.2 میلیون مدیر کمپین جان والش در بیانیه ای گفت به هرالد.

آن را در سه ماهه دوم در یک ردیف کندی اتحاد خارج مطرح شده وقت سناتور در اولیه خود را نبرد. اما کندی سقوط کوتاه از 2.4 میلیون دلار او مطرح شده در سه ماهه آخر سال 2019. و Markey به پایان رسید پشت 1.4 میلیون دلار او به ارمغان آورد و در پایان سال گذشته — کاهش-آف آینده به عنوان COVID-19 زمین اقتصاد و آمریکا مسابقه — نزدیک به توقف.

“ما افتخار می کنیم از این تعداد با توجه به این که ما به طور فعال fundraised از مارس 18,” Clemons نوشت. “اکثریت قریب به اتفاق ما بودجه مطرح شد در ماه های ژانویه و فوریه قبل از دولت اضطراری است.”

کندی نیز بیشتر پول نقد در دست از سناتور او به دنبال سرنگون کردن — شروع فصل جدید با 6.2 میلیون دلار پول نقد در دست به Markey را $4.4 میلیون نفر است.

Markey تصمیم به تعلیق فعالیت به عنوان coronavirus ramped تا در ماه مارس — اگر مبارزات انتخاباتی خود رفته مجازی و کارکنان خود را در حال کار از خانه. تیم خود را به طور فعال به دنبال کمک های مالی پیش از روز سه شنبه کمیسیون انتخابات فدرال مهلت.

“با توجه به شرایط بی سابقه ای مواجه شده این سه ماهه از جمله Ed Markey وظیفه در طول استیضاح دادگاه در ماه ژانویه و اخیرا شیوع کروناویروس ما سپاسگزار برای ما هواداران که در ادامه به ارائه منابع لازم برای اجرای قوی مردمی کمپین” والش گفت.

کندی شده است و با استفاده از مبارزات انتخاباتی خود را در حساب های رسانه های اجتماعی برای حفظ حامیان آگاهانه در مبارزه با COVID-19 آوردن در اتاق اورژانس پزشکان و اقتصاددانان به بحث در مورد این ویروس تاثیر طول دوره 29 livestreams از مارس 13. او همچنین شنود گذاشته خود را ایمیل لیست به افزایش در حدود $40,000 برای امداد رسانی به سازمان ها و 15.000 دلار برای تجهیزات حفاظت فردی برای کارگران خط مقدم در سراسر کشور.

Clemons به نام حرکت به دیجیتال جدید “عادی” به عنوان coronavirus می پوشد و انتظار دارد که این کمپین به منعکس کننده که تغییر آن را به عنوان ری بوت. او گفت: داوطلبان خواهد بود بسیج به بررسی بر روی ساکنان در سراسر کشور و این که این کمپین را راه اندازی یک سری از منطقه ای شهر مجازی سالن.

“ما می دانیم که ما نیاز به رزومه اساسی برخی از فعالیت های انتخاباتی در هفته های پیش رو, اما ما در حال قرار دادن مقدار زیادی از زمان و فکر به ما چگونه انجام این کار در راه است که منعکس کننده جو عمیق باور است که کمی دیگر مسائل در حال حاضر به جز نگه داشتن مردم ما عاشق امن” Clemons گفت.

Clemons همچنین خطاب به دولت حزب دموکراتیک تصمیم به لغو آن ممکن است کنوانسیون بیش از coronavirus نگرانی.

“ما شناخته شده از زمان شروع این کمپین که سناتور. Markey خواهد ظهور در بالا در کنوانسیون با توجه به شدت این روند به نفع امتیازهای. همانطور که ما علنا گفت از روز اول هدف ما این بود برای به دست آوردن 15 درصد از نمایندگان مورد نیاز برای واجد شرایط برای رای گیری و پس از آن حرکت فراتر از این خودی بازی به رای دهندگان ایالت توسعه” Clemons گفت. “ما مفتخریم که جو موفق به شکستن این هدف تامین امنیت حدود 35% از انتخاب نمایندگان.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im