در کنگره ایالات متحده Joseph P. Kennedy III است که به طور ناگهانی رو به تاریخی مخمصه — تلاش برای جلوگیری از تبدیل شدن به اولین کندی تا کنون در ماساچوست به از دست دادن انتخابات.

در حالی که هیچ شواهد مستقل است که کندی در سنا در برابر چالش دموکرات Ed Markey متزلزل است آن را ایمن می گویند که او نمی نورد بیش از Markey راه برخی از کارشناسان فکر می کردم او خواهد بود. و وجود دارد مقدار زیادی از فشار بر 39 ساله نوه RFK آمده از طریق برای خود یک بار خانواده قدرتمند سیاسی سلسله.

حتی کندی داخلی خود رای گیری نشان می دهد که نیوتن دموکرات پیشرو فقط 6 تا 10 نقطه حاشیه — نه به اندازه کافی به احساس بیش از حد خوش بینانه در مورد نتیجه.

Markey امن حمایت بسیاری از مترقی گروه ها و سازمان ها مانند ماساچوست انجمن معلمان منجر به درک که مبارزات انتخاباتی خود را به دست آوردن بخار.

کندی مبارزات انتخاباتی در حال حاضر مبارزه علیه این حدس و گمان که Markey تنگ است در این مسابقه است.

“ما انرژی با پذیرش جو گرفتن از رای دهندگان در سراسر کشور است که آماده هستند برای تغییر و برای یک سناتور که در واقع نشان می دهد تا در ماساچوست خارج از انتخابات سال” مدیر کمپین نیک Clemons گفت. “جو آمار بیش از 20 کسب و کارهای کوچک آخر هفته گذشته 40 متوقف می شود در سراسر کشور به هفته قبل و داوطلبان ما در حال شلیک در تمام سیلندر در هر جامعه است.”

واقعیت این است که فقط بیش از حد بسیاری از ابهامات برای هر دو طرف به دریافت بیش از حد اعتماد به نفس.

هر دو نامزد باید اجرای ناقص مبارزات و هیچکدام از اشتباهات مانند Markey نما در مقابل یک سیم پرچم آمریکا و کندی انتقاد از حریف خود را برای بازدید از سه ماساچوست شهرها که در حال حاضر زیر مخزن Quabbin.

نه نامزد تابیده در سال های اخیر خود را مناظره یکشنبه شب به خصوص Markey که بارها و بارها stonewalled تلاش برای به دست آوردن او را به می گویند که چگونه اغلب او شده است در ماساچوست است.

اولیه در سپتامبر. 1 می گیرد در حالی که بسیاری از رای دهندگان هنوز در تعطیلات تابستانی حالت ساخت مشارکت دشوار برای پیش بینی.

رای گیری نیز در جریان است در میان یک تاریخی coronavirus همه گیر خواهد شد که درایو برخی از رای دهندگان به دور از انتخابات. برآورد بر اساس دیگر ویژه انتخابات نشان می دهد که تنها حدود دو سوم از رای دهندگان خواهد شد و در واقع رای خود را در فرد.

ماساچوست مقامات به تازگی از طریق پست از برنامه های کاربردی برای تمام 4.2 میلیون رای دهندگان به ارسال رای خود را توسط پست الکترونیکی که به معنی رای گیری به زودی در جریان یک ماه از اصلی تاریخ است.

که بدان معنی است که هزاران نفر از آرا خواهد بود بازیگران قبل از نامزدهای نهایی بحث برخورد و یا تاریخ و زمان آخرین دقیقه آگهی blitzes.

عدم اطمینان است و احتمالا به همین دلیل هر دو نامزد در حال حاضر در وسط تلویزیون کمپین های تبلیغاتی حتی اگر آن را در وسط تابستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de