جان بیرد را انتخاب درب #2: ‘پاداش شغلی در بخش خصوصی’

خوش آمدید به دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن از maclean’s سیاست خودی عضویت در خبرنامه. ثبت نام برای دریافت آن را تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را.

جان بیرد است و بهتر است همه چیز را انجام دهید: به رهبری حزب محافظه مسابقه به دست آورده شهرت برای را-آنها-یا-نمی-آنها روایات بیرون کشیده شده برای هفته ها. Rona Ambrose. ژان Charest. Pierre Poilievre. آخرین مرد در نظری تیررس بود جان بیرد. Kory Teneyckeیک آوازی خودی در حاشیه این مسابقه خواست بیرد برای اجرای دیروز در آخرین CBC ستون. و خود ما اندرو MacDougallسابق استفن هارپر مدیر ارتباطات و ساخته شده همان درخواست—اما با یک دوز سالم از ضرورت. به شوخ طبعی: “پرتاب احتیاط به باد و اجرای با شکوه شما حرامزاده!”

اما آن را نمی شود. بیرد به جای اضافه شدن نام خود را به لیست طولانی از بزرگ نام محافظه کاران در نظر گرفتن یک پاس در مورد او خود را “رضایت شغلی در بخش خصوصی است.”

این آنگوس رید موسسه در زمان متوسط از کانادایی ها در این کشور محاصره در همبستگی با مرطوب’suwet’en ارثی ستاد که در مخالفت با پیشنهاد ساحلی GasLink خط لوله است. این نظرسنجی جدید نشان می دهد برخی از مجموعه نتایج: 39 درصد از پاسخ دهندگان به حمایت از معترضان 51 درصد حمایت از خط لوله و 63 درصد حمایت بیشتر مشورت با ستاد. تنها نه درصد می گویند خط لوله هرگز ساخته شده است.

جاستین ترودو و جان هرگن امیدوار هستند “گفت و گو” را گم پیشرفت به عنوان عواقب اقتصادی برای مسدود شده راه آهن شروع به کوه. ترودو اعزام خواهد شد تاج-بومی روابط وزیر کارولین بنت برای مذاکره با مرطوب’suwet’en و Gitxsan ندارند. Horgan, B. C. برتر متعهد به ارسال بومی روابط وزیر اسکات فریزر به یک جلسه مشابه. در ضمن مارک میلرفدرال بومی خدمات وزیر امیدوار است یک جلسه با نمایندگان Tyendinaga Mohawk east of Belleville, Ont., می تواند در نهایت یک راه آهن محاصره.

دیروز بعد از ظهر از طریق راه آهن در زمان فوق العاده ای گام لغو تمام عملیات در سراسر کشور “بلافاصله موثر و تا اطلاع ثانوی” (یدکی فکر برای از طریق رسانه های اجتماعی کارمند روی میز از امروز). در ضمن CN لغو همه خدمات در شرق کانادا اعلام کرد این امکان به طور موقت اخراج.

باور نکردنی, چیزهایی که بیرون آمدن از جیسون کنی را ‘اتاق جنگ’: نوشتن در maclean’s, جن Gerson می گوید آن را بد به دنبال انرژی کانادا مرکز—که $30 میلیون جنگی ساخته شده توسط Jason Kenney‘s دولت به tweetstorm مخالفت خود از نیویورک تایمز در مقاله ای در سرمایه گذاری از نفت ماسه. و آن را نشان CEC اساسی بی کفایتی:

کسی جایی در دولت آلبرتا نیاز به شنیدن آنچه که من میگویم و آن را نمی خواهید به لذت بخش است. چیزی وجود دارد که نشان می دهد عمیق محدودیت کوته نظری و نزديك از مردم در حال اجرا Alberta Inc. در حال حاضر از این واقعیت است که کسی که در اکثر سطوح ارشد دولت هنوز هم فکر می کند که انرژی کانادا مرکز یک ایده خوب است. این خوب نیست. این هوشمند نیست. آن را نه صالح.

*با خشم ادا کردن*: مجلس بودجه افسر گزارش می دهد که رشد تولید ناخالص داخلی کاهش یافته به خزیدن-0.3 درصد به صورت سالانه در سه ماهه آخر سال 2019. که از ماه نوامبر پیش بینی 1.6 درصد رشد برای Q4. ایو ژیرو سرزنش “موقت اختلال در معدن, نفت و گاز, موتور خودرو و حمل و نقل ریلی بخش” و همچنین گفت coronavirus می تواند اصلاح 0.3 درصد خاموش Q1 رشد در سال 2020 است. به سازمان برنامه و بودجه نیز پیش بینی کرد کسری بودجه فدرال برای 2019-2020 خواهد رسید $23.5 میلیارد.

C-ya بعد: بمب افکن های, مشهورترین, یارانه هوافضا شرکت در کانادا, گرفتن خارج از حمل و نقل هوایی تجاری کسب و کار. این شرکت در پایان سال مالی—خواندن گزارش کامل در اینجا—تایید بمب افکن است که فروش آن باقی مانده سهام در A220 برنامه (یک بار به عنوان شناخته شده “سری C”) به ایرباس. این شرکت با بیش از 9 میلیارد دلار در بدهی های بلند مدت.

ترودو از خواب بیدار امروز در آلمان که در آن او را از حضور در کنفرانس امنیتی مونیخ در کنار بی شماری از رهبران جهان, مارک زوکربرگ و وزرای کابینه فرانسوا-Philippe شامپاین و Harjit Sajjan (برگزار شد که در اواسط پرواز کوتاه-نشست).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر