جان دورفمان: هیچ کس می خواهد سهام چین در حال حاضر — و به همین دلیل شما باید

حدود یک دقیقه پیش

سر جان تمپلتون یکی از بزرگترین سرمایه گذاران از قرن 20th معروف گفت: شما باید در سرمایه گذاری “در نقطه حداکثر بدبینی.”

در نقاط مختلف در زندگی حرفه ای او است که در ایالات متحده و ژاپن و نیوزیلند.

در حال حاضر من فکر می کنم سرمایه گذاران باید از این فرصت برای انجام کاری مشابه در چین است.

چینی سهام در اکثر سرمایه گذاران نفرت لیست این روز است. این COVID-19 ویروس wreaking ویران در چین, جنگ تجاری با ایالات متحده است ناقص حل شود و شهروندان هنگ کنگ در اعتراض پکن را به حکومت.

در بالا از آن چین دولت استبدادی خود را در اقتصاد کاهش پیدا کرده است و از دامداری سرعت در سال های اخیر و در آن بیش از سهم خود را از رسوایی های حسابداری.

پس چرا یک سرمایه گذار جدی بود علاقه مند در چین ؟ برای بسیاری از دلایل.

برای شروع با, چینی, سهام ارزان در مقایسه با کسانی که در بسیاری از کشورهای دیگر — همانطور که ژاپن در دهه 1960 است.

دوم چین دومین تولید ناخالص داخلی در جهان — حدود 14 تریلیون دلار پشت تنها ایالات متحده $در 21 تریلیون. (ژاپن سوم است در $5.1 تریلیون دلار و آلمان و چهارم در $3.9 تریلیون دلار بود.)

سوم دولت چین را مجبور COVID-19 اپیدمی برای تحریک اقتصاد این کشور با شور و نشاط.

آنهویی صدف حلزونی

یک موجودی است که به نظر می رسد خوب به من است, Anhui, صدف حلزونی سیمان Co. Ltd. (داد و ستد در ایالات متحده تحت نماد AHCHY). سیمان مورد نیاز است در همه کشورهای صنعتی و بیشتر از آن در چین است که در حال توسعه عظیم زیرساخت ها است.

آنهویی صدف حلزونی بسیار کمی بدهی و پول بیشتر از بدهی. آن معاملات سهام به صورت a down-to-earth, چند, هشت برابر درآمد. و بازگشت آن در حقوق صاحبان سهام سهامداران ” آخرین سال مالی بود 28 درصد است که فوق العاده بالا.

برای ده سال گذشته, Anhui, صدف حلزونی نشان داده است رشد درآمد حاصل از حدود 14 ٪ در سال است.

چین و Biopharmaceutical

برای 14 برابر درآمد شما می توانید خرید چین Biopharmaceutical Ltd. (SBHMY) یکی از بزرگتر های دارویی در چین است. با وجود نام آن نیست و صرفا یک شرکت زیست فناوری; همچنین فروش داروهای سنتی چینی و داروهای ژنریک.

چین و Biopharmaceutical است بریده سود در هر یک از 15 سال گذشته و به دست آورده 20 درصد و یا بهتر است در حقوق صاحبان سهام سهامداران ” هفت سال در یک ردیف. یکی از عوامل خطر است که کنترل دولت بر قیمت گذاری دارو. از جمله کنترل را می توان با سرعت بیشتری اعمال شده و بیشتر stringently در چین نسبت به آمریکا

این شرکت متنوع پایدار از داروهای تقویت اخیرا توسط یک زن و شوهر از داروهای جدید سرطان. این یک نیروی فروش و خدمات حدود 90 درصد از چین بيمارستان.

چین ساخت و ساز بانک

چین ساخت و ساز بانک پارسیان (CICHY) است یکی از چهار دولت بزرگ-کنترل بانک ها در چین. همانطور که از نام آن پیداست این کنسانتره در تامین مالی پروژه های زیربنایی و ساختمان (به خصوص مسکن شهری).

هر چند سودآوری آن آمار و ارقام معمولا کوچکتر از آن چین و Biopharmaceutical آن نیز 15 سال از سود. دولت کنترل مالکیت احتمالا باعث می شود بانک کمتر نوآورانه تر از آن خواهد بود اگر آن را خصوصی آن ارائه برخی از اطمینان از ثبات.

Daqo جدید انرژی

بیشتر نظری است Daqo جدید انرژی Corp. (DQ) یک ساز از سیلیکون برای پانل های خورشیدی. پس اخیر گسترش و نوسازی شرکت بسیار کم هزینه تولید — جهان کمترین اعتقاد من.

انرژی خورشیدی به سرعت در حال رشد هر دو در چین و در سراسر جهان. مسلما رشد آن شده است goosed یارانه و مطلوب قوانین و مقررات. با توجه به این دو مشکل آلودگی و گرم شدن کره زمین, من فکر می کنم خوش خیم نظارتی محیط زیست ادامه خواهد داد.

Daqo شده است publicly traded برای کمی بیش از یک دهه است. آن نوشته شده ضرر و زیان در سال 2012 و 2013 و تا به حال یک زن و شوهر از دست دادن و چهارم شده است.

خطر ابتلا با این سهام است که آن دو برابر شده است در سه ماه گذشته است. هیچ چیز بالا می رود برای همیشه لطفا برای. اما من heartened که سهام به فروش می رساند تنها هشت بار در حدود سال 2020 درآمد.

دولت چین تغییر ذهن خود را از زمان به زمان مورد چقدر خورشیدی-پانل تولید آن را می خواهد. که به طور مستقیم تحت تاثیر قرار Daqo مشتریان و به نوبه خود Daqo خود را. من اعتقاد دارم که یک لرزش در صنعت در حال پیشرفت است, اما من مطمئن هستم Daqo به خوبی انجام خواهد داد به دلیل تولید کم هزینه است.

مسیر رو به جلو

من نمی توانم پیش بینی این دوره از COVID-19 ویروس اپیدمی — و یا اینکه آیا آن را تبدیل به یک بیماری همه گیر. سوال کمی وجود دارد که آن را می توانید کلیپ رشد اقتصادی چین را برای حداقل یک زن و شوهر از محله های قدیمی و احتمالا بیشتر.

توصیه من در ستون امروز برای سرمایه گذاران که در یک افق زمانی حداقل یک سال و ترجیحا دو سال است. در قاب زمان که من فکر می کنم سرمایه گذاران که نگاهی جسورانه contrarian موضع در حال حاضر خواهد بود خوشحالم که آنها انجام داد.

افشا: من خود چین ساخت و ساز بانک شخصا و برای بسیاری از مشتریان من. من خود را Daqo شخصا و برای چند مشتری.

جان دورفمان است رئیس دورفمان ارزش سرمایه گذاری LLC در نیوتن Upper Falls, Mass., و همزمان نویس. شرکت خود و یا مشتریان ممکن است خود و یا تجارت اوراق بهادار مورد بحث در این ستون. او را می توان از طریق ایمیل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>