جان Steigerwald: تجلیل به Jalen سبز برای انتخاب G لیگ بیش کالج

به روز شده در کمتر از یک دقیقه پیش

خوب برای Jalen سبز.

او تصمیم به رفتن به کالج. در عوض او را به $500,000 بازی بسکتبال در G لیگ. که رسمی جزئی لیگ NBA است.

آن استفاده می شود شناخته شده به عنوان D لیگ برای لیگ توسعه NBA. آن را به G لیگ در سال 2017. چه گرم برای ایستادن ؟ Gatorade.

Gatorade هنوز هم می ایستد D. دلار است.

سبز در نظر گرفته شده است بهترین دبیرستان چشم انداز در کشور و به احتمال زیاد انتخاب اول کلی در 2021 NBA پیش نویس است. اما به دلیل NBA احمق قانون است که مانع از بچه ها از ورود به لیگ راست کردن آن را به عهده گرفت او می خواهم فضای یک دانشگاه برای یک سال.

آن را به نام یکی و گنگ — با عرض پوزش — منظورم یک و انجام می شود.

این حقوق برای G بازیکنان لیگ برتر است $125,000 یک سال اما او انتظار می رود به یکی دیگر از سه یا چهار صد هزار نفر در حمایت مالی است.

چرا هر بچه به عنوان خوب به عنوان سبز تا به حال اتلاف وقت خود را در بازی در کالج ؟ بخشی از معامله سبز خواهد شد شامل یک بورس تحصیلی کالج. اگر آن را ندارد او را به اندازه کافی در یک سال به پرداخت هزینه برای آموزش و پرورش خود.

و بورس تحصیلی سبز گرفته اند که اگر او تا به حال تصمیم به نوبه خود نرم افزار می توانید رفتن به یک بچه که در واقع ممکن است جدی در مورد گرفتن مدرک.

بسیاری از بازیکنان مدرسه بالا فکر می کنم آنها در حال رفتن به بازی من بخش کالج بسکتبال. می دانم که چگونه بسیاری انجام دهید ؟

یک درصد است.

بسیاری از همان کسانی که بچه ها فکر می کنم آنها در حال رفتن برای پایان دادن به در NBA. آنها احتمالا نه. تنها 1.2 درصد از پیش نویس واجد شرایط NCAA بازیکنان به بازی اصلی بسکتبال حرفه ای و بین المللی است که شامل.

خیلی بیشتر — 52% — را بازی حرفه ای جایی اما معمولا در مکان های که در آن شما نمی خواهید به صرف تعطیلات آخر هفته. چین به عنوان مثال.

G لیگ یک راه طولانی از رقابت با NCAA بسکتبال. اما باید آن را قادر به رقابت با لیگ کوچک بیس بال و فوتبال.

وجود دارد تیم در ایری و کانتون اوهایو, اگر شما علاقه مند هستید.

اگر شما تا به حال یک پسر بود که یک دانش آموز با آرمان تبدیل شدن به یک مهندس و ارائه می شد $125,000 به انجام کارآموزی در یک شرکت مهندسی بیرون آمدن از مدرسه به شما ارسال خواهد او را به کالج ؟

تنها اگر تمام شرکت های مهندسی با هم پیوست و آمد تا با یک قانون ممنوع است که او را از انجام آن است.

بیشتر بچه ها باید چه سبز انجام شده است. تعداد بسیار کمی هستند که به اندازه کافی خوب به بازی در G لیگ از دبیرستان اما اگر آنها به اندازه کافی خوب به استخدام توسط برنامه های بالا در آنها احتمالا می تواند آن را اداره کند.

و آنها را به اندازه کافی در یک سال به پرداخت برای بسیاری از آنها تحصیلات دانشگاهی اگر آنها می خواهند برای رفتن در offseason.

اگر بالای 20 چشم انداز در کشور تصمیم به رفتن به G لیگ نمی شود آن را به پایان کالج بسکتبال. اما ممکن است ابتدا از دادن بورسیه تحصیلی به کودکان و نوجوانان بودند که جدی در مورد گرفتن مدرک.

چرا نمی NFL رشدی لیگ ؟

کانتون شارژ کلیولند کاوالیرز وابسته است. چرا نمی تواند Browns باید یک تیم در کانتون? این ایری خلیج بازها هستند وابسته به New Orleans Pelicans. چرا نمی تواند استیلرز یک جزئی تیم لیگ وجود دارد ؟

شاید برخی از این انرژی صرف تلاش برای کشف کردن که چگونه به پرداخت هزینه کالج فوتبال و بسکتبال بازیکنان صرف می تواند در تلاش برای ایجاد جزئی لیگ فوتبال و بسکتبال کار راه لیگ کوچک بیس بال و هاکی کار کرده اند و برای صد سال گذشته یا بیشتر.

جان Steigerwald یک تریبون-بررسی مشارکت نویسنده.

دسته بندی:
دانشگاه | جان Steigerwald ستون | ورزشی | آمریکا/جهان ورزش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im