قاضی اجازه می دهد تا شواهد Zhukovskyy را ایجوام مصرف بیش از حد در دوچرخهسواری تصادف مورد

ولدیمیر Zhukovskyy را مصرف بیش از حد در ایجوام یک ماه قبل از سقوط که منجر به کشته شدن هفت دوچرخه سواران در ماه ژوئن گذشته در نیوهمپشایر اجازه خواهد داشت در محاکمه با حضور هیئت منصفه جدید, Hampshire قاضی حکم داد.

شاهدان ادعا می کنند که آنها را دیدم Zhukovskyy رانندگی وانت کامیون و تریلر مسطح نامنظم ساعت قبل از برخورد سر در نیز ممکن است شنیده می شود توسط یک هیئت منصفه بسته به مدارک شنوایی, نیوهمشایر, برتر, دادگاه, قاضی پیتر Nbsp حکومت در اواخر هفته گذشته.

Zhukovskyy غرب اسپرینگفیلد مرد رو به 23 فقره از جمله قتل غفلت سقوط که منجر به کشته شدن هفت دوچرخه سواران با Jarheads باشگاه موتور سیکلت در رندولف N. H. باقی می ماند در نیوهمپشایر قفل جلوتر از برنامه ریزی نوامبر محاکمه.

دادستان ماه گذشته نشان داد Zhukovskyy را مه 5 2019 مصرف بیش از حد که در آن پاسخ اضطراری اداره سه دوز Narcan به راننده کامیون قبل از او پاسخگو است. Zhukovskyy گفت که گفته ایجوام پلیس و آتش او snorted به سه کیسه هروئین.

“در اینجا متهم را قبل از مصرف بیش از حد مواد مخدر نشان می دهد که او آگاه از تجربه شخصی خود که استفاده از مواد مخدر می تواند منجر به شدید فیزیکی عوارض جانبی مانند از دست دادن کلی آگاهی” و Nbsp نوشت.

Zhukovskyy که او نیز تحت تعقیب در هفت قتل غفلت-DUI شمارش مورد اختلاف است خصوصی آزمایشگاه تست مواد مخدر نشان داد که یک ماده شیمیایی مقدار نشان دهنده های اخیر استفاده از هروئین. عمومی مدافعان برای Zhukovskyy ادعا شیمیایی تشخیص زیر به آزمایشگاه سیاست محدود می کند.

Nbsp پرتاب یکی دیگر از اتهام اعتراف از هروئین استفاده Zhukovskyy زمانی که او از محققان گفت: “خوب منظورم اینه که من انجام هروئین” هنگامی که بحث در مورد یک نیمه تراکتور-تریلر rollover در تگزاس فقط 18 روز قبل از نیوهمپشایر سقوط.

“آن را به عنوان نشان داده شده توسط هر دو دولت و متهم متهم در بیانیه ای به نظر می رسد شده اند بی ربط و انجام نشده به هر سببی زبان اتصال متهم در استفاده از هروئین به 3 ژوئن 2019 تصادف” و Nbsp نوشت.

Zhukovskyy که چهره تا 378 سال در زندان است و تقاضای مهلت در ماه اوت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید