داوران را برای دومین روز مذاکرات در Weinstein محاکمه

نیویورک (AP) — هیئت منصفه بازگشت و در روز شنبه برای دومین روز مذاکرات در یک تجاوز به عنف در دادگاه است که می تواند ارسال Harvey Weinstein به زندان برای بقیه عمر خود را.

پانل از هفت مرد و پنج زن تا به حال تعداد زیادی از سوالات سهشنبه به عنوان آنها شروع به وزن اتهامات در نزدیک تماشا #MeToo مورد.

از آنها خواسته برای تعریف قانونی از عباراتی مانند رضایت و اجباری اجبار و می خواستم برای دیدن شواهد از جمله یک ایمیل Weinstein ارسال به سازمان جاسوسی در سال 2017, فهرست برخی از شاکیان او می ترسید به جلو می آیند به عنوان “پرچم قرمز.”

Weinstein, 67, که به اتهام تجاوز به یک زن در هتل منهتن اتاق در سال 2013 و به زور انجام سکس دهانی, در یک زن دیگر تلویزیون و فیلم دستیار تولید میمی Haleyi در سال 2006.

اما راه حکم فرم طراحی شده است که آنها به احتمال زیاد خواهید به صرف مقدار زیادی از زمان وزن بازیگر Annabella Sciorra حساب از اواسط 1990s تجاوز به عنف.

در حالی که او خواب و خیالى بیش از حد قدیمی به شارژ خود به خود به دلیل اساسنامه محدودیت ها در اثر در زمان قانون به دادستان اجازه می دهد تا به استفاده از اتهامات او را به عنوان یک پایه و اساس اتهامات وی از سوی مامورین Weinstein یک درنده جنسی.

که به اتهام حمل حداکثر حکم زندگی در زندان است.

در اوایل روز سه شنبه مذاکرات, هیئت منصفه ارسال یک توجه داشته باشید به دنبال وضوح چرا Weinstein نبود به اتهام جنایات دیگر ناشی از Sciorra بدخشان.

“شما نباید با حدس و گمان به هر اتهامات دیگر که قبل از شما” قاضی James Burke دستور اضافه کرد که هیئت منصفه باید در نظر بگیرید “تنها این اتهامات را که قبل از شما.”

دادستان ساخته شده خود را در مورد اطراف شهادت از زنان درگیر در اتهامات جنایی و سه نفر دیگر از شاکیان که بخشی از این مورد, اما اجازه داده شد به شهادت ایستاده چرا که آنها می گویند Weinstein با استفاده از همان تاکتیک را بر روی آنها.

Weinstein وکلا ادعا اعمال شد و با رضایت طرفین. آنها با تمرکز بر دوستانه, مخ زن, ایمیل, برخی از زنان فرستاده شده به Weinstein و بیشتر جلسات برخی از آنها تا به حال با او پس از اتهام ضرب و جرح.

آسوشیتد پرس یک سیاست از انتشار اسامی افرادی که ادعا می کنند تجاوز جنسی بدون رضایت خود را. آن است خودداری نام تجاوز به عنف متهم به دلیل آن روشن نیست که آیا او مایل به شناسایی publicly.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر