فقط به خاطر اینکه شما در خانه به این معنا نیست شما باید به نوسازی

در میان همه اشکال از حواس پرتی در حال حاضر در حال کار را به انزوا فقط کمی کمتر خسته کننده وجود دارد که یکی من هستم و فرمان به خوبی روشن است.

مانند بسیاری از, من, پخت و پز, خواندن, استفاده از ماسک های صورت و پیدا کردن راه های مبتکرانه برای ورزش (اسکات در مقابل Netflix هر کسی؟) اما من در موقعیت خوش شانس نداشتن به حضور در هر خانه تعمیر و یا بازسازی.

شما ببینید در مورد زمان coronavirus شروع به پریدن کرد از خفاش به انسان در برخی از کون, چینی, خیس, بازار, من تخریب من بی سرپرست کلبه کوچک و گام گذاشتن در ساخت یک خانه جدید در سایت.

از من اجاره ملک در اطراف گوشه من تماشا کرده ام با سرگرمی به عنوان همسایه ها فارغ التحصیل شده اند از شستن ماشین و گلکاری چند نهال به مقیاس کامل DIY پروژه های جدید از جمله نرده حمام و آنچه به نظر می رسد جهانی پشیمانی به تصویر کشند ، Cheerily در سایه از رنگ صورتی و زرد. راستش شما لازم نیست به تماشای خانه بهتر و باغ در تلویزیون این اتفاق می افتد زندگی می کنند در هر کوچه و خیابان.

تنها مانعی در راه است که این میل برای بهبود صفحه اصلی – نیز که با صف های طولانی در خارج از Bunnings – همزمان با افزایش شدید مصرف الکل.

در سال 2020 خواهد نه فقط قابل توجه برای سلامتی بدترین فاجعه قرن بود اما تکان دهنده صفحه نمایش ناتمام نیمه arsed بازسازی اجرا شده توسط مردم در مراحل پیشرفته از مستی.

She makes it looks so wholesome and satisfying. Picture: iStock
media_cameraاو باعث می شود آن را به نظر می رسد بسیار سالم و رضایت بخش است. تصویر: iStock

ناگهان همه swaggering در اطراف در یک toolbelt تحت misapprehension آنها اسکات ،

در حالی که وجود دارد هیچ کار اشتباهی با کمی نقش بازی در این کسل کننده بار برخی به وضوح فکر می کنم روح “سطح” ضربه زدن به پشت سه عکس ویسکی بستن یک چشم و چشمانتان در عرشه آنها سیلی در پشت خانه.

نیز وجود دارد به نظر می رسد تازه و تفسیر “countersinking” (پس خود را 5pm آبجو با بطری قرمز در شام) “ورق” (سه به باد در نظر گرفته شده است بهترین عمل), “رندر” (لال) و “گچ کاری” (نیاز به هیچ توضیح).

در حالی که وجود دارد هیچ کار اشتباهی با زباله رنو – هیچ یک از جفت خود را در حال حاضر مجاز به نشستن در خود خطرناک عرشه و هیچ مهمان خانه به سخن گفتن خود را repurposing از مانده رنگ در اتاق یدکی – عوامل املاک و مستغلات در حال رفتن به یک زمان سخت فروش این “پیشرفت” هنگامی که ما در نهایت بیرون آمدن از انزوا.

All of a sudden everybody thinks they’re Scott Cam. Picture: Channel 9
media_cameraناگهان همه فکر می کنند که اسکات ، تصویر: کانال 9

مانند آووکادو حمام و سرویس بهداشتی از 1970s و یا آجر شیشه ای از 1990s یک “تاج” سیستم قفسه بندی و یا حیاط را معنی یک جنس بنجل قابلیت اجرا با شور و شوق زیادی اما سوال استعداد اغلب تحت تاثیر الکل. بدتر housebound هستند که به طور فعال تشویق به انجام shonky کار با انگلستان تلگراف در حال اجرا یک مقاله با عنوان: “10 صفر-هزینه راه خود را به روز رسانی صفحه اصلی این آخر هفته.”

خوانندگان می خواست به استفاده از تصویر زمینه offcuts ایجاد یک نقاشی دیواری از تستر گلدان و ایجاد تبادل نظر و هنر و پس از آن به نظر می رسد خوب “برای همه کسانی که زوم کنفرانس تلفنی”.

پرتاب در پنج ساله دوقلوها اقدام به کارآموزان خود 4798th روز مدرسه است و شما ممکن است شروع به آرزو می کنم شما می خواهم به کارگردانی و تلاش خود را در ساخت خمیر ترش و یا بافندگی یک لباس زمستانی برای سگ.

هفته گذشته در حالی که در تلاطم smugness که من خود را بسیار تیم مناسب سازندگان که به نظر نمی رسد به نوشیدن در کار و به نظر می رسد قادر به ناخن چوب در خشنود خطوط مستقیم و تعمیر سقف های پس از آن نمی افتد من دریافت یک تماس از رئیس.

او از من خواست برای انتخاب لوله کشی و تجهیزات از جمله توالت و شیپور خاموشی.

شما می توانید تصور کنید در تلاش برای انتخاب شیپور خاموشی در یک زمان هنگامی که ما همه با استفاده از آرنج به باز کردن درها و دروازه ها حتی اگر بدن ما جذب می شود بنابراین مقدار مواد ضد عفونی کننده است که هنگامی که ما در ادرار آن را پاک ،

None of your mates are currently allowed to sit on your dodgy deck. Picture: iStock
media_cameraهیچ یک از جفت خود را در حال حاضر مجاز به نشستن در خود خطرناک عرشه. تصویر: iStock

چگونه من که قرار بود به “احساس” از شیپور خاموشی – یا در واقع توالت – اگر من نمی توانستم در واقع ، همچنین به عنوان سه پرندگان بازسازی دختران طلسم در کتاب خود من تا به حال برای اطمینان از شیرهای آب نصب سینک ظرفشویی. وجود دارد هیچ چیز بدتر از آنها اشاره از یک دهانه که می افتد کوتاه از یک سوراخ تخلیه.

به طور جدی, خانم ها ؟ آنچه بدتر است این است متعاهد COVID-19 دلیل این که شما باید به لمس 40 مختلف میکسر که به خوبی می داند که چگونه بسیاری از دیگران لمس کرده اند قبل از شما.

خوشبختانه در سخت افزار و به طور کلی sympathised با من گرفتاری و به من اطمینان داد که هر ضربه بزنید تا به حال تمیز شده است. من احساس متاسفم برای فقیر استیو نیاز به ضد عفونی کردن چهار دیوار پوشش داده شده با چه شبیه 500 شیپور خاموشی که من تصمیم به خرید یکی از اولین بار است که نگاه و احساس خوب است.

خوب است که قبل از من یاد گرفتم که شیپور خاموشی در حال حاضر در چند فلزات. وجود دارد, برنج, مفرغ, سفید, سیاه و سفید, نیکل براق, طلا و استاندارد کروم. و فواره – آیا شما می دانید که آنها می توانید به ضمیمه یک بشقاب روی دیوار و یا بیرون آمدن از یک غرور?

ظاهرا من هم نیاز به سر دوش و توالت رول دارندگان و اگر من به اندازه کافی وجود دارد و حتی با تخفیف برس توالت در یک قوطی که زنگ نیست!

با شیپور خاموشی انجام می شود من تبدیل به انتخاب توالت که من مطمئن هستم که دولت با توجه به عنوان کسب و کار ضروری. بدیهی است که من نیاز به نشستن بر روی آنها اما چگونه به منظور بالا بردن پلک و بدون دست زدن به آنها را?

در پایان من یک سفید. که گر. و سپس من به خانه رفت و ریخت بسیار زیادی بنوشید.

@angelamollard

در اصل منتشر شده که فقط به خاطر اینکه شما در خانه به این معنا نیست شما باید به نوسازی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im