یک مرد ریشو رز صحبت در معماهای.

“مردم مشکل آنها چه بوده است شاهد این هفته” جاستین ترودو گفت: مجلس عوام.

“جوان پیر بومی و تازه وارد هستند درخواست خود را به آنچه اتفاق می افتد در این کشور است. آنها درخواست آنچه در پیش روست برای خود, برای جوامع خود و برای کانادا است.” این مردم می دانند که “این اعتراضات جدی هستند و این است که یک لحظه بحرانی برای کشور ما و برای آینده ما” نخست وزیر گفت. “پس از من.”

“این اعتراضات” به عنوان نزدیک به عنوان نخست وزیر خواهد آمد به تعریف آنچه که دقیقا این کار جدی و لحظه بحرانی است. و هنگامی که او در کنار نفس او گفت: “این است که در مورد چیزهایی که مهم” او نمی خواهد با عجله به ارائه یک مرتبه سفارش از این mattering چیز است. به جای او اعزام آنها را به عنوان یک خوشه: “حقوق معیشت حکومت قانون و دموکراسی ما.”

و دوباره کمی بعد نخست وزیر ارائه یک لیست از رقابت مدعیان در تظاهرات توسط برخی از Wet’suwet’en موهاک و دیگر فعالان در برابر یک-خط لوله گاز بدون گیریم برای رتبه بندی آنها. “حقوق محیط زیست, آب و هوا, اقدام, نظم و قانون و ایجاد یک اقتصاد پاک چیزهایی هستند که ما نمی خواهد با رسیدن به اهانت آمیز دموکراسی ما.”

چه اتفاقی می افتد زمانی که حقوق و معیشت جنگ ؟ زمانی که “قانون و نظم” و “آب و هوا” به صورت خاموش و آن را حتی روشن است که طرف “ساختمان یک اقتصاد پاک” است ؟ ترودو مقداری انرژی به تناقض خود را. “از آن زمان گذشته برای این وضعیت برای حل و فصل شود,” او گفت:. اما “صبر و شکیبایی ممکن است در تامین کوتاه مدت—که باعث می شود آن را با ارزش تر از همیشه است.” او با استفاده از کلمه “راه حل” دو بار و “حل و فصل” شش.

ادامه مطلب: جاستین ترودو سخنرانی در پاسخ به ضد خط لوله محاصره: متن کامل

و سپس او در مورد اهمیت مجلس. “جایی برای این بحث است که در اینجا در این خانه” را ب. ظ گفت. “جایی برای این بحث است که در اطراف میز آشپزخانه و مراکز جامعه در این کشور است. بله همیشه وجود دارد یک محل برای کانادایی ها به اعتراض و بیان ناکامی های خود را. اما ما نیاز به اطمینان حاصل شود که ما نیز گوش دادن به هر یک از دیگر. از پوپولیسم و آن آژیر آهنگ در دموکراسی ما این روزها تمایل به گوش دادن تنها به خود و افرادی که با آنها موافق و نه به مردم از منظر دیگر.”

تحویل این قصیده به مجلس عوام و برای گوش دادن به مردم از دیدگاه دیگری جاستین ترودو در سمت چپ خانه برای ملاقات با رهبران سه حزب نزدیک به خود را در چشم انداز. دعوت نشده: رهبر اعلیحضرت او را رسمی کرد.

اندرو Scheer, لنگ-اردک محافظه کار رهبر “رد صلاحیت خود را از سازنده بحث و گفتگو با او غیر قابل قبول گفتار اوایل امروز” ترودو به خبرنگاران گفت:.

آنچه تا به حال Scheer گفت ؟ خوب زیادی است. که ترودو سخنرانی یک “کلمه سالاد” و “ضعیف ترین پاسخ به یک بحران ملی در تاریخ کانادا.” که آن را از دست رفته “روشن انصراف که اقدامات این رادیکال فعالان غیر قانونی هستند.” که “اراذل و اوباش” از “فعالان رادیکال” بود “پایمال بیش از نظام حقوقی است که اداره کشور ما برای بیش از 150 سال است.”

دیگر رهبران اپوزیسیون—بلوک را Yves-François Blanchet حزب دموکراتیک ملی Jagmeet سینگ حزب سبز الیزابت مه غلیظ در ترودو و لیبرالها در خود سخنان. و آنها او را متهم کرد گرفته شده در این اعتراضات بیش از حد به آرامی در ابتدا و پس از انجام به اندازه کافی به آدرس بومی نگرانی. “این است که الهام بخش برای دیدن جوانان رو به افزایش” سینگ گفت: خوش. اما چشم انداز یک جلسه با ساعت بعد از آن ساخته شده آنها تمرکز خود را از انتقاد. جلسه خبرنگاران پس از بسته-درب جلسه سینگ به نام Scheer سخنرانی نژادپرستانه.

این یکی از فوق العاده ترین روز من دیده ام در یک زندگی حرفه ای طولانی در پارلمان هیل. بود و بسیاری در جریان است. بیایید سعی کنید به باز کردن آن.

اول آنکه تصمیم ترودو باید تماس سریع مراسم از سال 2008 ائتلاف تیم بود و نمایش های خاص تاکتیکی عیاری. در واقع جداسازی شیر بود فقط در مورد تنها شواهد ما تا به حال در چندین ماه است که این دولت می داند که چگونه به بداهه نوازی روی پای خود. توسط سوال دوره نیم ساعت پس از جدا Scheer اجلاس به پایان رسید رهبر محافظه کار بود و آشکارا عصبی مرزی. او مطمئنا تا به حال برنامه ریزی می شود تا کاملا در یک طرف از یک قطبی استدلال.

در حال حاضر شاید بد زمان به یاد Scheer که تقریبا قابل مقایسه لحظه در طول یک محافظه کار اکثریت دولت—Idle No More تظاهرات 2012-2013—حتی استفان هارپر تر بود تمایلی به درمان معترضان به عنوان اراذل و اوباش از فعالان رادیکال زیر پا گذاشتن قانون است. او ملاقات یک هیئت به رهبری توسط مجلس از سازمان ملل. تماس های خود را برای معترضان به اطاعت از قانون در حالی که بیشتر اشاره کرد از ترودو در روز سه شنبه—در حال حاضر که پاکسازی کم نوار—هنوز هم بسیار شیرین و مطلوب. افرادی که به واقع فکر می کنم در مورد چگونه بزرگ و پیچیده کشور اداره خواهد شد معمولا بیشتر محدود در زبان خود را از شیر بود صبح روز سه شنبه.

دوم, این واقعیت باقی می ماند که شیر را در گفتار و عمل به عنوان یک نوع از precipitant که به معنی آن معنی شده بود کاملا فاقد به ترودو اظهارات. نخست وزیر خواست برای بار نخست در عوام به وزن در “یک لحظه بحرانی.” کلمات خود را. و هنگامی که او صندلی خود را در پایان سخنان خود آن را غیر ممکن است برای گفتن چه جهنم او شده است صحبت کردن در مورد. Scheer تا به حال اثر از وادار کردن به, رتبه, سفارش که ترودو شده بود بسیار مشتاق برای جلوگیری از به شرح زیر است: معیشت و “نظم و قانون” را به صبر. آب و هوا و بومی حقوق به عنوان تعریف شده توسط هر کس را نشان می دهد تا به اعتراض خواهد شد که روز خود را برای مدتی طولانی تر است.

اما نکته سوم: صبر ترودو به عنوان معیار که او توجیه جداسازی بزرگترین حزب مخالف اتحاد نه چندان دور به دست آورده سود سهام بزرگ است. آن را تبدیل شدن به طور فزاینده آشکار است که هیچ کس می خواهد برای دیدار با کارولین بنت عنوانی وزیر تاج-بومی روابط با وجود ترودو تکرار پیشنهاد خود زمان و حضور. آن را سخت به تصور کنید که معترضان ناگهان تصمیم گیری خط لوله خوب است.

من کمتر از یک قانون نظم و گیج کننده در اینجا از بسیاری از همکاران من در کشور از نظر ستون. شما لازم نیست که برای پوشش کار پلیس در مونترال برای مدت طولانی و من قبل از شما اجرا در سراسر هر تعداد از تنش standoffs بین نیروهای نظم و نیروهای مختلف سیاسی contestation. آنها ذاتا رویدادهای سیاسی که در آن پلیس اقدام در عمل تنها به طور متناوب اگر در همه. من می دانم که یک نفر که ماه را صرف نشان دادن به تظاهرات خیابانی و رو خودش انتخاب نخست وزیر یک استان. صبر است که گاهی اوقات وکیل عاقلانه و اگر این تصور را از یک کشور در هرج و مرج گاهی وجود دارد کشورهایی که پلیس رفتار قابل پیش بینی تر راه و من به ندرت احساس نیاز به حرکت به یک است.

اما این به نوبه خود منجر به چهارمین چیزی که من خودم به فکر کردن در مورد امروز است. صبر یک فضیلت است اگر آن کار می کند. اگر این خط لوله از معترضان توجه پرچم و یا تبدیل شدن آنها بسیار سپاسگزار برای ترودو کلامی کلیات است که آنها موافقت خود را برای دیدار با وزیر و خود را رها تظاهرات پس از آن شور و هیجان را بیش از و آفتابی راه های برنده دیگری آرام ،

و اگر نه ؟

خواهد ترودو همیشه مشتاق برای قرار دادن صبر و شکیبایی پیش از هموار عملکرد شبکه حمل و نقل? خواهد وجود آمده یک روز هنگامی که آن را می گویند Jagmeet سینگ که نگرش disqualifies او را از ترودو زینت های خوب? حتی زمانی که یک دولت لیبرال باید عمل بیشتر در غم و اندوه از خشم خود را به مطمئن شوید که قطار اجرا میشه ؟ من نمی دانم و آن خواهید بود اگر این گره کور unties خود را قبل از ما پیدا کردن. اما آن را نمی خواهد اولین بار در این دولت بلعیده خود را تمام.

بیشتر توسط پل ولز:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de