جاستین ترودو می شود تشویق ایستاده از … معدن کنفرانس?

“نگاه کنید که تشویق ایستاده گفت:” نخست وزیر جاستین ترودو به او خطاب حزب faithf—اوه بود که یک معدن کنفرانس? در خاردار لحظه کانادا منابع بخش ترودو خطاب آینده نگر و توسعه دهندگان انجمن کانادا در تورنتو. پاسخ به بسیاری از این ساعت را تشویق خطوط مودب بود اما او تا به حال این جمعیت در پای خود را به عنوان او اعلام کرد که فدرال بودند گسترش مالیات بر نوشتن برای برقی کردن وسایل نقلیه جاده ای—از جمله شما حدس زده آن ناوگان مورد استفاده توسط شرکت های استخراج معدن. (شایان ذکر است: این معدن در انجمن کاناداکه تحسین نوشتن اخبار و اعتبار لیبرالها با “افزایش” در بخش “رقابت” بوده است چهارم فعال ترین گروه لابی گری پس از انتخابات است.)

لیبرالها ارسال یک جوخه از کابینه فدرال به تورنتو. تجارت وزیر مری Ng معرفی منابع طبیعی وزیر سایپا O’Reganکه معرفی ترودو. Mélanie Jolyوزیر توسعه اقتصادی نیز میله میله برای حضور در. دانش سطحی از لیبرال نمایندگان مجلس از جمله سخنران آنتونی روتا (که نشان دهنده یک انتاریو شمال سوارکاری) همچنین برش روبان در #PDAC2020.

نه به outdone انتاریو برتر داگ فورد نیز آورده خود را منابع طبیعی وزیر سابق هارپر cabmin گرگ Rickfordبه این کنفرانس است. آنها اعلام کرد با معاملات دو کشور در یک جاده به اصطلاح حلقه آتش منطقه غنی در استخراج منابع است.

پیتر مک کی می خواهد برای پایین آوردن دولت: کمک های مردمی حرف از مککی اردوگاه بنابراین اغلب سلاح از انتخاب برای وعده های تحریک آمیز می گوید محافظه کاران “نیاز به یک انتخابات در ماه اکتبر” تنها یک سال در خارج از کانادا در سفر قبلی به پای صندوق های رای. مککی نیست اول به تعهد سریع انتخابات: مرلین Gladu همیشه یک ممکن است تیره-اسب نامزد وعده داده است همان. ارین اوتول ساخته است یکسان تعهد است.

البته هر حزب محافظه کار که می خواهد برای سرنگونی لیبرال ها نیاز به حمایت از حزب دموکراتیک ملی و بلوک کبک. یک رای در مجاورت یک انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده کاملا غیر معمول نیست—کانادا رفت و به پای صندوق های رای در می افتد از سال 1988 و 2000 و 2008. لیبرال ها به نظر نمی رسد به ذهن brinksmanship.

پل چاه پرواز به لس آنجلس جایی که او شاهد یک برنی ساندرز تجمع مملو از مشاهیر از جمله دشمن و سارا سیلورمن و 94 ساله دیک ون دایک. اما واقعا در مورد افراد مشهور و یا حتی ساندرز رقبای بیا به آن فکر می کنم:

ساندرز واقعا اجرا در برابر دیگر دموکرات ها و یا اندازه گیری پیشرفت خود را توسط آنان است. در طول دو و نیم ساعت از این تجمع هیچ کس ذکر Buttigieg و یا جو بایدن یا الیزابت وارن. و آن را به زودی آشکار شد که کمی خیس هیئت از جهان نشان می دهد کسب و کار بود و نه مهم تر به موفقیت این رویداد از سخنرانان از اتحادیه های کارگری غیر دولتی, و, خوب, شیلی.

Suncor جدید نفت ماسه طرح در مراحل ابتدایی یک 200 متر مربع.-متر. پروژه های متصل به آن موجود عملیات فقط در شمال فورت مکمورری. تاثیر ارزیابی آژانس از کانادا باز درب به نظرات عمومی—از جمله جوامع بومی. Suncor را شرح پروژه می گوید: این شرکت صحبت کرده است به هشت گروه های بومی—در حال حاضر بسیاری پرچم جدی بالقوه نگرانی ها و لیست های دیگر 11 که ممکن است می خواهم به دیدگاه های خود را شناخته شده است.

چهار ماه بیشتر: یک کبک قاضی اعطا کرده فدرال درخواست تمدید در اصلاح قانون فدرال در نظر پزشکی مرگ کمک. کبک دادگاه عالی عدالت کریستین Baudouin به لیبرال ها تا 11 جولای به تصویب تغییرات به قانون—اما هنوز هم گفته کانادایی که به دنبال دسترسی به پزشکی کمک کساني که مرگ نیست “قابل پیش بینی” می تواند درخواست برای معافیت از قانون است.

وزیر دارایی لایحه Morneau خواهد پرش در تماس با G7 همتایان امروز به بحث در مورد اقتصاد جهانی تاثیر COVID-19. که تماس می آید یک روز پس از آژانس بهداشت عمومی کانادا اعمال محدودیت های جدید بر مسافران از خارج از کشور: هر کسی که از ایران خواسته خواهد شد که توسط مقامات در فرودگاه به خود منزوی دو هفته حتی اگر آنها در حال نشان دادن علائم.

این ضرابخانه سلطنتی کانادا در حال حاضر flaunting یک 10 کیلوگرم طلا و سکه در همان معدن کنفرانس که در آن ترودو ساخته شده سخنرانی خود را. سکه یک نسخه آزمایشی است که هرگز به فروش می رسد. اما اگر آن بودند, این, مرد قوی هیکل از 99.999 درصد خالص طلا را واکشی در مورد $840,000. نعناع در نهایت تولید تا 10 از این به صورت جمع. در اینجا چگونه سکه به نظر می رسد در مقایسه با یک انسان عادی ، امیدوارم این سکه به اشتراک بگذارند سرنوشت خود را بزرگتر و حتی بیشتر ارزشمند سلف—میلیون-دلار سکه به ارزش $5,8 میلیون دلار سرقت از یک موزه در سال 2017—یک whodunit شایسته هالیوود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>