جاستین ترودو خود منزوی در حالی که همسر او در انتظار COVID-19 نتایج آزمون: کامل بیانیه

سوفی Grégoire ترودو آغاز شد برگزاری نمایشگاه به آنفولانزا مانند علائم پس از سفر به انگلستان ساعت بدون علائم است.

عزیز مطبوعات,گالری

لطفا پیدا کردن زیر یک بیانیه از دفتر ما.

اخیرا در بازگشت از تعامل زبان در لندن و انگلستان و نخست وزیر و همسر سوفی Grégoire ترودو آغاز شد برگزاری نمایشگاه آنفولانزای خفیف از جمله تب پایین اواخر شب گذشته.

او بلافاصله به دنبال توصیه های پزشکی, و در حال آزمایش است برای COVID-19 ویروس. او خود منزوی در خانه در انتظار نتایج آزمایش و نشانه های او را پس از فروکش کرد.

مشاوره دکتر را به نخست وزیر این است که برای ادامه فعالیت های روزانه در حالی که خود نظارت او داده است که برگزاری نمایشگاه هیچ علائم خود را. اما از فراوانی از احتیاط نخست وزیر است که امید بستن به خود منزوی و کار از خانه تا دریافت بهترین نتایج.

جزئیات: Coronavirus: آنچه در کانادا می توانید انتظار برای رخ می دهد در دو هفته آینده

بر اساس این وقایع و گسترده تر در حال تحول COVID-19 وضعیت در سراسر کانادا در شخص اول نشست وزرای خواهد شد به تعویق افتاد. نخست وزیر و معاون نخست وزیر صحبت خواهد کرد با وزیران از طریق تلفن به بحث ما اقدام جمعی برای محدود کردن گسترش COVID-19 و حفظ کانادایی امن است.

نخست وزیر را صرف روز در جلسات تماس های تلفنی و جلسات مجازی از جمله صحبت با دیگر رهبران جهان و پیوستن به ویژه COVID-19 کابینه کمیته بحث و بررسی است.

ما همچنان به پایه تمام تصمیم گیری های ما در بهترین شواهد علمی و مشاوره از ما بسیار آموزش دیده حرفه ای پزشکی و مقامات بهداشت عمومی برای حفاظت از تندرستی از کانادایی ها و کاهش خطرات ناشی از COVID-19 به کشور ما است. به عنوان کانادایی ما خوش شانس به حساب خود صدای هدایت و ما از آنها به صورت فوق العاده ای خود کار می کنند.

از آغاز COVID-19 شیوع ما خواست کانادایی را به تمام اقدامات احتیاطی لازم و به دنبال توصیه های پزشکی به منظور ایمن ماندن. این چیزی است که نخست وزیر و خانواده اش در حال انجام است.

اطلاعات بیشتر در مورد کوروناویروس:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de