جاستین ترودو بزرگترین آزمون به آمدن

این شده است تا به آینده همراه است. بحران یا قفل سری از بحران که بلعیده اتاوا مارس ساخته شد از مسائل جاستین ترودو به صحبت در مورد برای بیشتر از یک دهه است. او شده است تلاش برای ساخت یک بشردوستانه در انرژی, محیط زیست و بومی آشتی زمانی که او شده است که مایل به کانادا نخست وزیر. آن را همیشه می تواند سخت باشد اما چیزی است که وجود دارد رضایت در تماشای یک مرد با یک آزمایش او می خواستم و دیدم آیند.

آن را نیز تسکین می دهد. تا به حال بیشترین بار ترودو شده است و مشکل آن را بیش از برخی از ظروف سرباز یا مسافر است که محیطی به عمل دولت و منتسب به شخصیت بقیه از ما نه به فکر کردن در مورد.

بنابراین اخلاق کمیسر تا به حال به صرف یک سال بررسی ترودو راز تعطیلات خانواده در, Aga Khan جزیره خصوصی چون ظاهرا ترودو را دوست دارد به احساس دوست داشت. نخست وزیر هند سفر درون منفجر دلیل عجیب و غریب انتخاب کمد لباس و loosey-احمق برنامه ریزی است. لیبرالها ” دوباره انتخابات شد ناخن-گازگیر به دلیل ترودو نازل شد به صرف یک سوم از عمر خود را اضطرارا رنگ سیاه چهره خود را برای مناسبت های اجتماعی.

حتی SNC-Lavalin بحث هر چند آن را جدی مطرح سوال از دادگاه جنایی روش و زنجیره ای از فرمان شد و باطنی برای بسیاری از کانادایی ها در آن ماده و سوخت حداقل در بخشی از این خبر تعجب آور است که این گلهای-ظاهری نخست وزیر بود و تنها گاهی اوقات مایل به گوش دادن به همکاران و یا قادر به می گویند فهم چیزهایی که به آنها است.

در این زمان هر چند این رشد تا مشکل.

ساحلی GasLink طبیعی-خط لوله گاز است که در بسیاری از راه های خوش خیم تر از هر تصور رقیق قیر خط لوله است. اگر آن را نمی تواند ساخته شده است هنوز بسیاری از زیرساخت های انرژی می توانید ساخته شده در این کشور است.

Supporters of the Wet'suwet'en hereditary chiefs block a CN Rail line just west of Edmonton, Alta, in February. (Jason Franson/CP)

حامیان مرطوب’suwet’en ارثی ستاد بلوک CN خط راه آهن فقط در غرب ادمونتون آلتا در ماه فوریه است. (Jason Franson/CP)

مرطوب’suwet’en ارثی ستاد که در مخالفت با این پروژه حلقه های متحد المرکز از هواداران و حامیان هستند مرتب کردن بر اساس از مخالفان است که می تواند بهار تا در برابر هر گونه توسعه پروژه است. اگر آنها حق وتو هر کسی ندارد. اما اگر آنها نمی, چه در بتن شرایط آشتی قرار است برای چیست ؟

این تک مرزی نفت-معدن شن و ماسه پروژه که طرفدار انصراف یک برنامه برای دولت تصویب و پس از هفته و مرطوب’suwet’en الهام گرفته از محاصره انداخت یکی دیگر از تست بر روی شمع. اگر این معدن نمی تواند ساخته شده است که هر توسعه های جدید در شنهای نفت امکان پذیر است ؟

ماهیت این آزمون نمی تواند داشته باشد و به عنوان یک شگفتی به ترودو. در هفته اول مبارزات انتخاباتی خود برای لیبرال رهبری در اکتبر سال 2012 او در بازدید از یک سیک سالمندان مرکز در کلگری. “من قول می دهم من هرگز استفاده از ثروت از غرب به عنوان یک گوه به دست آوردن آرا در شرق,” او گفت:. “این غلط است که ما استفاده از ثروت طبیعی برای تقسیم کانادایی در برابر یکدیگر است.” بیشتر چه, او گفت:, “وجود دارد نه یک کشور در جهان است که می توانید 170 میلیارد بشکه نفت در زیر زمین و ترک آنها وجود دارد.”

ادامه مطلب: outsized معنای مرزی نفت ماسه معدن

یک سال بعد به عنوان تازه ضرب رهبر مقام سوم حزب لیبرال او آمد به کلگری برای اطمینان عصبی نفت-igarchs در نفت ، “این مکان مهم: Calgary, Alberta و همه از غرب کانادا” او گفت:. “این مهم در حال حاضر و آن را حتی مهم تر در آینده مشترک ما آینده. کسانی از ما که در آرزوی به مواضع رهبری ملی نیاز به دریافت کنید که یا ما هرگز واقعا رهبران ملی.”

استفان هارپر “باید به کمک صنعت ساخت و مشارکت با سازمان ملل و سازمان محیط زیست,” ترودو chided چرا که “دولت ممکن است قادر به صدور مجوز اما تنها در جوامع می تواند این اجازه را صادر کند.”

در آن زمان هیچ بزرگ prescience برای دیدن این مسائل بلندی. دولت هارپر ناتوانی عمده خطوط لوله تایید شد در حال رشد اشتغال از سال 2011 به بعد.

جیم Prentice در حال حاضر استعفا داد و به عنوان هارپر وزیر محیط زیست زمانی که او نوشت: در ماه ژوئن سال 2012 که زاغه از سوالات در اطراف سواحل غرب خطوط لوله و تانکر ترافیک و بومی رضایت “به خوبی ممکن است سخت ترین سیاست های عمومی سوالات در کانادا امروز.” این سوالات او هشدار میدهد: “حل نمی شود نظارتی فیات—آنها نیاز به مذاکره است.” و گرفتن یک پروژه مصوب همیشه خواهد بود آسان تر از آن ساخته شده او گفت:. “خطر واقعی است نه نظارتی رد اما قانونی تصویب تضعیف بعدی چالش های قانونی و عدم وجود اجتماعی مجوز به کار گیرند.”

طی چند ماه بیکار بیشتر اعتراضات 2012-13 خواهد نشان دهد برای کل کشور, اجتماعی چه مجوز و به نظر می رسد مانند وقتی که از آن خارج شود. هارپر با احتیاط پاسخ—پس از هفته و ملاقات او با رهبران بومی و پذیرفته شده است که آنها در دیدار با فرماندار طور کلی بیش از حد بود و خیابان های حذف شده از ارزان پهلوانان این نامزدها برای موفقیت او را به عنوان رهبر محافظه کار.

من در زمان این قدم زدن پایین خط حافظه زیرا در حالی که آن را ممکن است برای هر گونه انتقاد از امروز دولت برای اداره خود از فوریه ظروف سرباز یا مسافر آن را واقعا سخت به سرزنش امروز رهبران به تنهایی برای ایجاد آن. آن جهانی و سقوط قیمت نفت است که تضمین جیم Prentice خواهد از دست دادن 2015, Alberta انتخابات. آن بود هارپر در سال 2008 عذرخواهی در مجلس برای بومی مسکونی مدارس است که مجموعه ای در حرکت یک فرآیند—دوبله حقیقت و آشتی و حدس می زنم که یکی دیگر را که کمک می کند تا توضیح بومی غم و اندوه و خشم.

مرتبط با: بیکار بیشتر ورزش در زودگذر infamy

اگر هارپر محافظه کاران تا به حال برنده 2015 و 2019 انتخابات و یا اگر تام michael crawford را NDP به حال خود دولت خواهد بود مبارزه با همان nexus افسرده قیمت و افزایش انتظارات در اطراف و در اطراف ابدی انرژی-محیط زیست-بومی مثلث.

هیچ کدام بهانه حدی که ترودو را اداره مارس بحران شبیه حرفه ای قصور. او لغو سفر به نشست سران در باربادوس به اجتماع افراد یک تیم با یک ad-hoc کابینه کمیته, این حادثه واکنش گروه و به روز رسانی ها در مجلس.

بیانیه خود به مجلس عوام بود بدتر از بی فایده است. او شروع به ساخت یک نشان از درک کانادایی’ احساسات. مردم “مشکل” آنها “هستند و درخواست آنچه در پیش روست” آنها “می دانم که این اعتراضات جدی هستند,” او گفت:. “پس از من.”

که عجیب و غریب بود. می تواند او را بیشتر از آن ؟

شما شرط می بندم. “در همه طرف مردم ناراحت و نا امید,” او گفت:. “من آن را دریافت کند.”

هو پسر. بعد آمد تناقضات. “از آن زمان گذشته برای این وضعیت به حل و فصل شود” ترودو گفت. اما “ما نمی خواهیم که [رهبران بومی] توقف ایستاده تا برای جوامع خود.” که اتفاق می افتد و سه روز بعد. “ما همچنین نیاز کانادایی نشان می دهد هر دو حل و فصل و همکاری او گفت:” بدون توضیح آنچه نشان دادن عزم و همکاری خواهد بود. “هر کس سهام در گرفتن این حق او گفت:” ارائه هیچ تذکرات در مورد آنچه در آن می خواهم نگاه.

به عنوان به زودی به عنوان ترودو را متوقف صحبت کردن اندرو Scheer که در حال حاضر شده است خجالت با او همکار محافظه کاران به استعفا به عنوان رهبر خود در مورد به سرقت ترودو تندر با یک گریم, متخاصم, سخنرانی خواستار دستگیری “یک گروه کوچک از فعالان رادیکال.” این به ترودو فرصتی برای سد نفوذ Scheer از رهبران حزب’ جلسه قبل سه روز بعد شروع به مناسب Scheer سخنرانی دستی به عنوان بحران-مشاوره مدیریت.

اما Scheer نیست نخست وزیر. ترودو در تئوری. در این بحران از ماده که در همه زودتر خود را از بحران سبک ترودو سوغات یک نوع stultifying هواپیماهای بدون سرنشین که مشابه اثر خوشبو کننده هوا, تان, بوی ناخوشایند بدون پیدا کردن و یا پرداختن به علت خود.

Trudeau during Question Period in February. (Patrick Doyle/Reuters)

ترودو در سوال دوره در ماه فوریه است. (Patrick Doyle/فردا نیوز)

“وجود دارد بحث در مورد آینده معیشت فرزندان ما آینده محیط زیست روابط ما با کشورها در سراسر جهان و موقعیت ما در چیزهایی که اساسی در یک زمان از اضطراب,” او گفت: عوام. “جایی برای این بحث است که در اینجا در این خانه است.” بزرگ. وقتی که شروع کنم ؟

Teck خروج از آن مرز معدن پیشنهاد ارائه می دهد یک بارقه از یک راه رو به جلو است. آن را عجیب و غریب پروژه به ایستاده به عنوان یک آزمون از هر چیزی نادرست مالی friendless در این صنعت است. “وجود دارد عدم اطمینان است که آن را از نظر تجاری قابل دوام برای تولید هر بخش از منابع” این شرکت نوشت و در آن 2016 گزارش سالانه. این حکم بود تا به سادگی درست است که این شرکت تکرار آن کلمه در آن 2018 گزارش.

اما تک رئيس جمهور همین لیندسی بود اشتباه زمانی که او نوشت: این به جاناتان Wilkinson فدرال وزیر محیط زیست: “وعده کانادا بالقوه را متوجه نمی شود تا زمانی که دولت می تواند در رسیدن به توافق پیرامون چگونگی سیاست آب و هوا ملاحظات را خطاب در زمینه آینده مسئول بخش انرژی توسعه است.”

ترودو درست است برای دیدن که در حکم ملامت به ضد مالیات بر کربن ائتلاف Scheer در پی منجر به یک سال پیش و حاضر به سوگواری. اما گفت: “من به شما گفته” نیست حاکم است. 2019 انتخابات دست نیروهای آب و هوا فعالیت یک پیروزی بزرگ. روز وجود دارد که آن را آشکار است که جیسون کنی می داند که. اما به طرز عجیبی آزمایشی فدرالیسم ترودو به تمرین به تاریخ—تماس های تلفنی صحبت نقاط تنهایی اعزامی توسط Chrystia Freeland که هرگز به نظر می رسد منجر به هر چیزی—خطرات باد که مزیت. این نخست وزیر در واقع درک چالش زندگی حرفه ای خود را در اوایل سال 2013 است. من شرط می بندم او فکر می کردم که اگر او شانس خود را, او می تواند جسورانه در مقابله با آن است.


این مقاله به نظر می رسد در چاپ در مارس سال 2020 موضوع maclean’s مجله با تیتر “جاستین ترودو تست.” اشتراک ماهانه چاپ مجله در اینجا.

بیشتر توسط پل ولز:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>