جاستین ترودو آخرین مودبانه درخواست برای دخالت در استان

سیاست خودی برای مارس 26: PM اعلام کرد تلاش برای متقاعد کردن استان در گسترش مرخصی استعلاجی به هارپر/رسانه تف فقط هرگز به پایان می رسد و ریک Pauzé به خانه برگشت

خوش آمدید به دزدکی حرکت کردن زیرچشمی نگاه کردن از maclean’s سیاست خودی عضویت در خبرنامه. ثبت نام برای دریافت آن را تحویل مستقیم به صندوق پستی خود را.

اضافه کردن یکی دیگر از فدرال استانی پروژه به لیست. نخست وزیر جاستین ترودو متعهد به همکاری با استان در یک معامله است که می بینیم هر کانادا تضمین شده 10 روز از پرداخت مرخصی استعلاجی. او اعتبار جدید دموکرات فدرال رهبر Jagmeet سینگ و B. C. برتر جان هرگن—با فشار دادن سیاست. هرگن تا به حال این ایده برای اولین بار او گفت: اما سینگ اعمال پارلمانی فشار با استفاده از مرخصی استعلاجی به عنوان یک تراشه چانه زنی در مذاکرات در بازگشایی مجلس عوام.

البته سیگنالینگ تلاش برای رسیدن استان به توافق جدید بیمار-ترک تضمین و ترغیب استان به تصویب جدید بیمار-ترک تضمین می کند دو چیز بسیار متفاوت است. مثل همیشه: به مراکز استانی!

به عنوان منتخب مردم در ویکیانبار استدلال کردن جزئیات دقیقا چگونه آنها می خواهم نگه جلسه (بخوانید دولت طولانی پیشنهاد به گسترش کار از COVID کمیته), ترودو ساخته شده سوم خود را اعلام فدرال استانی اجاره برنامه امداد به منظور کمک به تجاری مستاجران. برنامه های کاربردی در حال حاضر اگر باز مبهوت استان—امروز برای صاحبخانه در B. C., آلبرتا, کانادا و اقیانوس اطلس استان ها.

به عنوان ساعت روزانه Rideau کلبه مراسم وارد آن 11 هفته maclean’s خواسته سازمان بنادر و دریانوردی اگر وجود دارد یک برنامه برای باد کردن دستی, صبح. پاسخ: نگه داشتن تماشای این برنامه های عمومی. (او خواهد بود و در مقابل خانه اش دوباره امروز صبح.)

دیروز ساعت در شاخ با آنجلا مرکل و امانوئل پاکسازییک جفت کلید زائری که فقط اتفاق می افتد به نشستن در شورای امنیت سازمان ملل متحد. آنها توافق کردند در محاسن multilateralism, انترناسیونالیسم و کمک به کشورهای آسیب پذیر مبارزه COVID-19 (کشورهای آفریقایی رو به طور صریح ذکر است با پاکسازی که ساخته شده آن را یک اولویت برای reengage با این قاره یک بار به شدت استعمار خود در کشور است. دیروز همچنین آفریقا روز است.)

Patty Hajdu زنده با پل ولز: فردا شب در 7 p. m. ET, پل حلقه چاه خواهد نشستن با وزیر بهداشت برای یک گفتگوی یک ساعته—از طریق زوم—در مورد فدرال پاسخ به کروناویروس همه گیر و وزیر نقش محوری در تمام یو پی اس و فراز زندگی. دریافت تمام اطلاعات در اینجا.

استفان هارپر در مقابل رسانه ها: هر یک تصویری از نخست وزیر سابق میآید آنلاین و riles تا بینندگان که مایل هارپر می تواند برای همیشه تبعید از کشور چشم انداز سیاسی. آن اتفاق افتاد این بار هنگامی که یک محافظه کار آمریکا talkshow میزبان کانال یوتیوب عطف به ماسبق ارسال شده چت با وزیر سابق از سال 2018 (سازمان دیده بان آن را در اینجا).

هارپر در زمان درد به سرزنش رسانه ها به درجه قابل توجهی برای 2015 از دست دادن به منفور لیبرال. اندرو MacDougallهارپر سابق comms سر می نویسد: در maclean’s که رئیس سابق خود نیست و تنها یک تحریک اون سوی خاکستر سوخته از آن شعله جنگ بین روزنامه نگاران و حاکم محافظه کاران است. روزنامه نگاران ندارد, بی گناه, یا, او می نویسد.

دیروز درس در ارتباطات بحران ممکن است که وزیران انرژی باید مراقب آنچه آنها می گویند در پادکست های میزبانی شده توسط Canadian Association of Oilwell Drilling Contractors. The Globe and Mail بازنویسی آلبرتا سونیا وحشی عنوان کرد و گفت این یک “زمان خوبی برای ساخت یک خط لوله به دلیل بهداشت عمومی محدودیت محدودیت تظاهرات در مقابل آنها.” این آرام بخش, با صدای بلند, در واقع.

این مورد برای یک ضربه محکم و ناگهانی انتخابات: Philippe J. فورنیر در زمان انبار اخیر چرتکه نظرسنجی که به لیبرال ها یک فرمانده سرب بیش از رقابت خود را در بسیاری از مناطق در سراسر کانادا است. مطمئن حزب محافظه کار رای دهندگان بیشتر مشتاق به رفتن به پای صندوق های رای. و شاید ترودو افزایش تصویب رتبه بندی تنها به طور موقت. اما هنوز هم ممکن است به ساعت بود حداقل کمی وسوسه به بازدید Rideau سالن ؟

با توجه به چنین قوی تصویب اعداد برای لیبرال ها از دیر و عجیب و غریب اشتیاق برخی از محافظه کاران به بازگشت به پای صندوق های رای مدت کوتاهی پس از رهبر جدید خود را طول می کشد نگه دارید از حزب آژیر تماس از سقوط/زمستان برگزاری انتخابات می تواند تبدیل به بیش از حد کشنده مقاومت برای نخست وزیر, به خصوص با وحشتناک مالی اخبار است که انتظار می رود در بودجه ماه مارس آینده.

به کانادا, واکنش اضطراری بهره مند شده است در صدر $40 میلیارد دلار در پرداخت های مورد همان ناخالص کل برآورد بودجه مجلس در اتاق اواخر ماه گذشته—اما مدتها قبل از برنامه احتمالی wind-up.

هفته گذشته ما از خوانندگان خود خواست برای شناسایی تیم NHL لوگو قابل مشاهده در سنا تور مجازی از مرکز بلوک. پنج خوانندگان پاسخ می دانستندو کاترین Leroux و الک Boudreau به خصوص سریع. اگر شما هنوز هم متوقف کرد نگاه زیر ساعت در سنا مجلسی. رسمی کلمه: “داستان این است که یکی از carvers بود برادر که برای [اتاوا] سناتورها و در پشت سر هم از خانه تیم غرور او حک شده این تیم نشان به چوب است.”

امن و صدا: به طور منظم خوانندگان می دانند که ما به دنبال داستان نوازنده ریک Pauzéکانادایی عضو خدمه روی عرشه دریایی شاهزاده خانم کروز کشتی بود که marooned در دریا برای ماه ناامید به خانه بازگشت اما مطمئن نیستید که چگونه او می خواهم وجود دارد. حتی یک گردباد با تاخیر خود بازگشت. او در نهایت فرود در تورنتو دیروز—32 دقیقه جلوتر از برنامه در 4:15 بعد از ظهر توسط راه از شهر نیویورک و سئول—و در حال حاضر بازگشت به خانه در Wasaga Beach,. اگر شما می خواهید برای جشن Pauzé بازگشت ما ارسال یک توجه داشته باشید و ما مطمئن شوید که آن را به ریک و فوق العاده بیمار همسر دوروتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de