‘جاستین, ما در اینجا به بحث در مورد جوراب خود را’

تصویر هفته: بازگشت در سال 2017 کانادا و استرالیا PMs به نظر می رسید sympatico. اما در یک کتاب جدید, Malcolm Turnbull می گوید که او در بر داشت ترودو به پوسته پوسته و دلچسب با ظاهر.

Turnbull, بالا, ردیف, مرکز نگهداری می شود تا با حضور ترودو به عنوان آنها در زمان مکان خود را برای رهبران’ عکس در اجلاس سران APEC در Danang ویتنام در نوامبر 2017. (Adrian microsoft developer/CP)

یک تصویر بزرگترجدید زندگینامه سابق نخست وزیر استرالیا مالکوم Turbull است تیره در رسوایی. روز قبل از انتشار آن در روز دوشنبه که به بیرون درز ده ها تن از نسخه دیجیتال به سیاستمداران و روزنامه نگاران در سراسر استرالیا. پس از انتشار آن روزنامه نگاران در آن کشور را به نام آن متناوب یک “اثر داستانی” و “scandalously فوتی و فوری است.” در میان بسیاری از مکالمات خصوصی Turnbull پرده در این کتاب یکی با جاستین ترودو که Turnbull بیرحمانه به تصویر می کشد که خود محور و فقیر ایران است که بدون توضیح دلچسب با جوراب. “جاستین همیشه عینک کاملا لباس طراحی شده است که نصب شده مانند یک دستکش روشن و به این مناسبت دو تن کفش” Turnbull می نویسد. “چه شما فکر می کنید از جوراب ؟’ او پرسید: عبور از پاهای خود را به عنوان او نشستم. ‘جاستین’ من گفت: “ما در اینجا به بحث در مورد جوراب خود را.'” با توجه به ملی پستTurnbull توصیف ترودو به عنوان پرسشگری دارد منحرف قصد دارد برای احیای مشارکت ترانس پاسیفیک در سطح بالا دیپلماتیک جلسات در ویتنام در نوامبر 2017. او می نویسد که دیگر رهبران جهان از جمله نخست وزیر ویتنام و ژاپن شد, humiliated, آنها به عنوان انتظار می رود ops عکس و دست دادن و کنفرانس های مطبوعاتی به مهر و موم معامله. در ترودو دفاع کرده و نسبتا صریح خود را در مورد رزرو پس از آن کنفرانس که در سوال — “من نمی تواند با عجله به یک معامله است که هنوز در بهترین مورد علاقه کانادایی ها” ترودو به خبرنگاران گفت: در آن زمان—و خود نگرانی های اولیه از جمله حفظ کانادا محتوای فرهنگی و خودکار تولید و کلمات بیهوده و احمقانه با Turnbull خاطره از اختلافات. اما آنچه ترودو را فاش نمی کند همه کسانی که سال پیش بود که دیگر اقیانوس آرام کشورها آمادگی خود را برای امضای یک توافقنامه به استثنای کانادا آشکار خیلی اذیت شد و آنها با اتاوا آچار-پرتاب نگرش است. کمتر از یک هفته بعد با توجه به Turnbull, ترودو اعلام کرد کانادا رسما در. خودرو بند نمی تکان دادن اما کانادا دریافت اتصال سمت توافق با هر کشور عضو در حفاظت از حق خود را به “اتخاذ و یا حفظ تبعیض آمیز الزامات” وقتی که می آید به حفظ می-باهم. پس حداقل ما رو که.

بیشتر تصاویر این هفته:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im