کیت گراهام تعجب آور آستین شات کمپین به رهبری لیبرال های انتاریو

با فقط پنج روز قبل از لیبرال انتاریو رهبری کنوانسیون نامزد کیت گراهام به تشکیل یک گروه از 16 غیر متعارف مشاوران. او مکان یک ورق از کدو و گردو & قره قاط قرص نان در شهرستان جدول همراه با یک جست و خیز کردن از دستمال و نارنگی و درخواست صاف و پوست کنده صداقت در سه موضوع: تجربه خود را به سطح. بارداری خود را. او سختی.

این تمام شده است خود توصیف “موانع” برای گراهام در مسابقه به اجرا و بازسازی یک حزب بود که به شدت نابود در ژوئن 2018 انتخابات است که آن را از دست, حزب, وضعیت و کنترل از استان به, مترقی, محافظه کاران به رهبری داگ فورد.

گراهام گوش مشتاقانه به آنها هش کردن که آیا او باید پا خط با بیشتر به طور سنتی فکر نمایندگان استفاده نمی شود برای دیدن یک چنین جوان بلند پروازانه زن برای رسیدن به قدرت و یا اینکه آیا او باید ناب و upend مفاهیم منسوخ آنچه در آن به معنی سیاسی جنگنده.

“شما فقط باید گفت “بله من سخت” نشان می دهد 22 ساله Hadia Fiaz که فقط آمد و یک تصدی به عنوان رئیس جمهور از پادشاه دانشگاه دانشجویان شورای. “من فکر نمی کنم که سوال این است که یک تپه شما باید می میرند.”

گراهام تعجب آور و صعود در این مسابقه رهبری پشتیبانی شده توسط مردم با ریشه های عمیق در حزب لیبرال—سابق کابینه وزیران دب متیوز و النور مک ماهونافسانه ای کمپین استراتژیست پاتریشیا Sorbaraو بسیج با چهره های جدیدتر مانند مدیر کمپین جورج Roterاین مدیر نوآوری باز و برنامه های در موزیلا.

اما آنچه در مجموعه جدا است و راه را به او می دهد برابر جدی وزن به مشاوره داده شده توسط این 16 زنان جوان در برخی از آنها گذشته علوم سیاسی دانشجویان او در دانشگاه وسترن انتاریو برخی از آنها در حال کمک به او در مبارزه و همه از آنها با الهام از تصمیم او برای اجرا به رهبر.

وجود دارد بسیاری از مقاله دلایل گراهام کمپین باید تو چهار: در سن 35 سالگی او جوانترین فرد در انتخابات. او وارد مسابقه در اواخر سپتامبر. 7, 2019. او یکی از بستگان خارجی از جنوب غربی انتاریو با یک تیم بیشتر از غیر خودی خود تنها تجربه سیاسی مشغول به کار در سالن London City Hall و از دست دادن دیرین لیبرال دژ بد به NDP در انتاریو 2018 انتخابات. او آوازی unapologetic فمینیستی—در حال حاضر باردار, یک, به, بوت, ساخت او اولین زن در انتاریو تاریخ اجرا برای رهبری حزب با مستی در فر.

ادامه مطلب: 338Canada: داگ فورد لغزش اعداد

اما او چرخید و همه آنها را به عنوان مثبت در زمین برای بازسازی لیبرالها مانند *در واقع* بازسازی آنها را مجبور به نگاه در آینه و چرخید سیاست های حزبی و توانمند سازی سیاستگذاران و رای دهندگان در مناطق خارج از GTA. برنامه های خود را برای در حال اجرا انتاریو شامل تیراندازی برای تبدیل شدن به کربن خنثی بهبود قیمت و قرار دادن تمرکز بر خوب بودن زمانی که تولید خوب “معنی دار” شغل.

این دیدگاه همراه با یک دوز سالم از شور و شوق و جاذبه و doggedness او ساخته شده یک مدعی واقعی البته یک آرمان یکی است.

با توجه به تفویض اختیار شماره آخر این هفته کنوانسیون است که در شکل دادن به یک تاجگذاری منجر نامزد و دیرین لیبرال وزیر کابینه استیون Del Duca. اگر رای می رود به انتخابات دوم او می تواند یک شات به همین دلیل است که گراهام به “وسواس نیم” چند ناکرده سابق مقام و فوق العاده نمایندگان (سابق و فعلی لیبرال MPPs گذشته حزب لیبرال انتاریو نامزدها و مدیران دانشگاه باشگاه روسای جمهوری) بعد از دیدار با زنان جوان این هفته رقص روی شاخ به اصل آنها بپرسید این است: آیا آنها می خواهند به بازسازی این حزب برای نسل بعدی ؟ و یا انجام آنها می خواهند بیشتر از همان ؟

***

که لیبرال انتاریو رهبری نژاد راه اندازی شد در برابر افت قابل توجه معلمان اتصالات برای گراهام. او اولین حافظه از دخالت های سیاسی بود که با دیدن پدر و مادر او هر دو معلم پیاده روی دستک خط در سال 1997 در طول مایک هریس خود توصیف “انقلاب عقل سلیم.” او می خواست به راه خود را دنبال کنید و یک معلم هنر اما مسیر خود را تغییر زمانی که او یک کار تابستانی در شهر لندن سالن قبل از ورود به دانشگاه به عنوان یک حوزه دستیار. “هر روز می شد و مردم در آینده با چیزی که اهمیت به آنها که آنها مایل به رفتن به دیوار برای,” او می گوید در مصاحبه ای در خانه اش در لندن, Ont. در جدول اتاق ناهار خوری آشغال با تشکر از شما یادداشت برای مبارزات انتخاباتی داوطلبان.

که به دادگاه تجدید نظر به او معطوف به علوم سیاسی عمده در دانشگاه وسترن انتاریو و کارشناسی ارشد خود را در دولت به سرعت رو به افزایش به سطح مدیر در شهر لندن سالن برای تبدیل شدن به جوانترین کارمندان ارشد. که در آن در نقش که شامل روابط دولت که او خود را برای اولین بار قرار گرفتن در معرض به دروازه-دروازه بان فرهنگ پارک ملکه با عنوان وجود دارد برای یک جلسه به تلاش برای امن حمل و نقل بودجه برای شهرستان.

“من تا به حال حفظ هر چرخش لین هر بیت از معیار است که آنها با استفاده از استانی به ایجاد چقدر پول جوامع می توانید دریافت کنید,” او می گوید. سپس-حمل و نقل وزیر Del Duca ارسال junior وزیر در عوض آنها روشن بود نمی دانم ترانزیت واقعیت در انتاریو ششمین شهر. گراهام و تیم تبدیل شد و سپس چندین بار پس از آن تنها در آستانه انتخابات انتاریو که آنها به برخی از پول نقد.

“من علاقه شخصی در استانی سیاست بود که قطعا موجب در آن لحظه” او می گوید. “من فکر کردم اگر تا کنون من این فرصت را به در یک موقعیت از نفوذ این چیزی است که من می خواهم به تغییر است که نگرش ما بهترین می دانم.'”

که نقش او نیز ملاقات کرد و سپس معاون نخست وزیر ماتیوز شد که یک دوست نزدیک و مربی. زمانی که متیوز تصمیم به اجرای دوباره در لندن شمالی مرکز, او خواست گراهام را به مشعل. او شناخت کامل و لیبرال ها بودند رفتن به از دست دادن. گراهام به او “پیروزی” سخنرانی شب 7 ژوئن گذشته حزب لیبرال انتاریو جمهور داگ فرگوسن خم شد در گوش گراهام شریک لندن, معاون شهردار جسی Helmer, و زمزمه “کیت برای رهبر.”

“جسی نوع خندید و او به من گفت که هنگامی که ما به خانه آن شب من تا به حال یک مورد آن خنده بیش از حد” او می گوید. “و سپس ما تا به حال گریه در مورد از دست دادن انتخابات و زندگی رفت.”

اما زشتی کارگردانی در خروجی برتر Kathleen Wynne, واقعا زحمت گراهام.

“زمان و دوباره در درب رای دهندگان می گویند “شما به نظر می رسد بزرگ, اما من نمی تواند حمایت خود را از رهبر است.” و من می گویند “خوب چیست؟” آنها نمی تواند نام آن را…[اما سپس گفت:] “آن را فقط صورت خود را.” یا “این فقط صدای او.” و من گفتم: “اما شما مانند داگ فورد چهره یا صدای خود را? چه ؟ کمک به درک که نمی تواند دلیل.”

برای کمک به او را درک او راه اندازی کانادا 2020 پادکست پروژه هیچ شانس دومکه در آن او مصاحبه تمام 12 زنان برای اولین بار وزیران (11 premiers و کانادا فقط زن نخست وزیر, کیم کمپبل) در مورد تجارب خود را که شامل باطل تبعیض آسمان انتظارات بالا و در بسیاری از موارد مخوف شیشه ای صخره.

“وجود دارد اشک درگیر تقریبا در تمام مصاحبه ها در هر دو طرف” او می گوید. “[و وقتی که من آنها را] ‘اگر شما می توانید به عقب زمانی که شما بودند 25 یا 30 یا 40 هر زمان که سفر آغاز خواهد شما آن را تمام انجام دوباره؟’ و هر یک از آنها بدون گم شده ضرب و شتم گفت: “بله.””

گراهام سوگند او نیست با توجه به رهبری در آن مصاحبه اما آن را تبدیل به بسیار مفید پژوهش است.

او و Helmer ازدواج در ماه ژوئن سال 2019 در سقف London City Hall و او تصمیم به اجرا تا زمانی که آنها در ماه عسل خود را سوار قطار از طریق اروپا به فکر کردن در مورد زندگی آینده خود را با هم. گراهام پیدا نکردم موجود (همگی مرد) لیبرال انتاریو رهبری نامزد بسیار الهام بخش و با کلمات از کسانی که برای اولین بار وزرای زنگ در گوش او فکر کردم “خب این لحظه در حال رفتن به می آیند دقیقا یک بار در زندگی خود را.”

گراهام در حال حاضر تصمیم به اجرا هنگامی که او ملاقات پاتریشیا Sorbara (که نشسته 2018 کمپین پس از تبرئه در سودبوری انتخابات آزمایشی سال قبل) برای ناهار.

“من فکر کردم او شجاع بود” Sorbara می گوید. به ویژه به دلیل گراهام بی حرکت شده توسط veteran کمپین استراتژیست بسیاری از هشدارهای.

“من هشدار او در مورد چگونه آن دشوار خواهد بود,” او می گوید. “من گفت: آن را برای رفتن به بسیار دشوار نبرد و شما در حال رفتن به نیاز به برخی از برگزارکنندگان در اطراف شما رفو سریع است.”

گراهام خواسته Sorbara برای پیوستن به تیم او و Sorbara گفت: هیچ. اما در ماه ژانویه Sorbara بود که در این کمپین تورنتو ستاد انجام سواری توسط سواری, نقد و بررسی پیش از انتخابات نماینده. “من به پایان رسید تا رفتن پشت در چون من می خواستم یک زن به پایان قوی است.”

در ضمن گراهام به نگه داشتن برخی از اخبار شخصی به او نزدیک جلیقه. در اواخر ماه نوامبر تازه داماد متوجه شدم او باردار بود. “من در طبقه بالا در حمام با آزمون فقط نشئه و وجد آمدیم و نمی توانستم باور ما بخت خوب. اما پس از آن نیز بلافاصله در سر من بود: “من چه کرده ام؟””

گراهام می خواستم به کودک اما نمی خواهید به اجازه کسی در کمپین پایین. و مردم در واقع اگر بخواهید ادامه مبارزات انتخاباتی شد آنچه شد “برای کودک” و در عین حال هیچ کس نمی خواست که از او بسیار شلوغ سیاسی ، او به یاد Niki اشتون زد برای فدرال رهبر NDP در سال 2017 در حالی که باردار با دوقلوها و فکر کردم: “اگر ما می خواهم برای دیدن بیشتر زنان در سیاست گاهی اوقات زنان نوزادان است.” به بعد.

گراهام و Helmer اعلام کرد در روز خانوادهپس از او پاک سه ماهه اول علامت داشتن سفر در سراسر استان زدم در هزاران درب جمع حامیان شرکت در بحث ها در حالی که بی سر و صدا مبارزه با خستگی و حالت تهوع. هنگامی که مردم پرسش در مورد اینکه آیا او می تواند حکومت با یک نوزاد گراهام و تیم او فقط نقطه به نیوزیلند نخست وزیر Jacinda protocol wine studio و دیگران در اسکاندیناوی. اگر آنها می توانید آن را انجام دهید, چرا نمی توانم از او ؟

***

در حالی که Sorbara می بیند گراهام به عنوان شجاع او همچنین فکر می کند او کمی ساده لوحانه. “من فکر می کنم او شگفت زده شده که تیم او است در مورد اینکه چگونه برخی از این کار در واقع در پشت صحنه.”

او صحبت کردن در مورد بازی خرید عضویت مرور این حزب رای گیری قوانین اجازه نامزدها از راه دور اجرا نمایندگان در سوار که می تواند اثر از خاموش کردن محلی صدای. اگر حزب ساخته عضویت رایگان و نمایندگان می تواند رای از راه دور Sorbara احساس می کند مانند این خواهد بود بسیار متفاوت مسابقه برای گراهام به خصوص اگر او وارد شده هر چه زودتر.

لیبرال انتاریو استراتژیست دن Moultonکه باقی مانده است خنثی در طول مبارزات انتخاباتی متوجه گراهام “به ارمغان آورد به جدول یک راه کاملا متفاوت از نگاه به سیاست و به دنبال در حزب” — اصرار لیبرالها به آدرس کاستی های خود را که شامل خود GTA محور خود تمایل به همکاری می شود آنها را به نظر می رسید برای جلوگیری از گوش دادن به اجزای تشکیل دهنده خود و پایه. او صحبت کمتر مورد ضرب و شتم داگ فورد در سال 2022 و بیشتر در مورد جرقه تغییر نسلی را با معرفی سیاست های او احساس می کند می خواهد مجموعه ای حزب برای موفقیت بلند مدت: مقرون به صرفه سبز حمل و نقل. جدید اقتصاد سبز طرح است. یک صلیب حزبی طرح بهداشت. یک بی خانمانی و طرح مسکن مقرون به صرفه به همراه طرح در برنامه ریزی یک “قوی تر و فراگیر تر حزب لیبرال انتاریو.”

ساخت یک بنیان قوی برای اولین بار Sorbara می گوید و فورد مسائل را مراقبت از خود. یک نماینده صحبت من با گفته او شگفت زده شد گراهام نبود پیشرفته تر در سیاست ایده ها—در حالی که او به نفع درآمد پایه او نمی کند برای مثال این باور در رایگان حمل و نقل عمومی به احتمال زیاد به دلیل پس زمینه خود را در شهرداری سیاست Sorbara می گوید.

و گراهام ارائه شده برخی از پلاریزه, ایده, Moulton امتیاز—به خصوص امیدوار کننده بحث و گفتگو در مورد اصلاحات انتخاباتی. این ایده معروف turfed توسط فدرال لیبرال ها می تواند منجر به نمایندگی تناسبیکه تحقیقات نشان می دهد کمک می کند را بیشتر زنان و مردم از رنگ به دولت اما ممکن است یک تهدید به حزب وفادار.

“من باور نمی کنم کسی که می گوید ما در حال رفتن به منفجر کردن راه ما سیاست حزب است [در واقع] رفتن به آن را انجام دهد می گوید:” کالین مک دونالدیک گراهام حامی و اصلی در ناوبر. “این یک حزبی نهاد. بیایید وانمود آن چیزی نیست.” اما هر دو Moulton و مک دونالد بودند تحت تاثیر انرژی و ایده های جدید گراهام به ارمغان آورد به جدول. “او آمد و در سوم [از نظر نمایندگان] در یک مسابقه باید او آمده ام در پنجم یا ششم. آن را در واقع قابل توجه است شاهکار” مک دونالد می گوید.

زمانی که کشت و متعهد نمایندگان فرود در Mississauga جمعه آنها را به طور خودکار رای برای نامزد خود و کسانی که هنوز مردد سابق officios و فوق العاده نمایندگان در حضور و غیاب را نیز به بازیگران در یک رای گیری. صبح روز شنبه همه نامزدها را به سخنرانی و سپس در اوایل بعد از ظهر آنها را یاد بگیرند برای اولین بار رای گیری نتایج. اگر Del Duca روشن نیست 50 درصد آن را به انتخابات دوم. اینجا جایی است که گراهام می تواند شانس — و اگر او نمی کند پیروزی مک دونالد می گوید: Del Duca (یا به طور بالقوه در جایگاه دوم دان در شرایط نمایندگان دیگر سابق لیبرال انتاریو وزیر کابینه مایکل Coteau) امر می تواند عاقلانه برای جلب او بریزید.

تاثیر ماندگار از گراهام کمپین Sorbara معتقد است که یکی از آن خواهد شد که در جوان های سیاسی درگیر زنان مانند گروه گراهام برگزار شده این هفته است.

“آیا من می توانم فقط بگویم چیزی ؟” دانشجو آن کمپبل می گوید که این گروه از 16 زنان بسته است. “بچه خود را در حال رفتن به luckiest به یک مادر مثل شما.” اشک بهار به گریم چشم و یک لبخند امتداد در سراسر چهره او. پس از ترک او نشسته و طول می کشد نفس. “اگر این زنان که در حال حاضر قابل توجه را حتی کمی از انگیزه به دور از این گفتگو به دور از دیدن این کمپین, من در حال حاضر به دست آورد.”

و البته او می افزاید: “من [2018] کمپین نشانه ها هنوز هم در حال ذخیره سازی است.”

اطلاعات بیشتر در مورد لیبرال انتاریو:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>