Keith Lockhart را مستند زندگی: بچه ها, پیانو, ساخت نان

بسیاری از هنرمندان بستگی دارد همکاری برای ایجاد. و طیف وسیعی از کسانی که هنرمندان بزرگ است — Stevie Nicks, Lin-مانوئل میراندا, سوفیا کاپولا و RuPaul همه بستگی دارد دیگران را به سحر و جادو خود را. اما چند نیاز به عنوان بسیاری از کمک به دست به عنوان بوستون میآید استاد Keith Lockhart.

“یک هادی را صدای کاملا وابسته به صدای دیگران” لاکهارت گفت. “هنگامی که ما انجام ما کمک 40 و 70 و 100 و یا بیشتر نوازندگان در مجموع ایجاد چیزی است که هیچ یک از ما نزدیک می تواند به صورت جداگانه. آن را خسته کننده به صدای سکوت. من مشتاقانه منتظر به دوباره پیوستن به همکاران من در آوردن لذت و شادی و تطهیر جامعه از مردم که عشق میآید و گروه های دیگر با آنها کار کنم.”

میآید برنامه ریزی شده بود با استفاده از این فصل به جشن لاکهارت را 25th anniversary به عنوان ارکستر هادی. به جای لاکهارت خانه است مثل بقیه از ما. انتظار برای بازگشت به حالت عادی او در مورد خانواده, طبیعت و موسیقی در این قسط سوم از هرالد سری در چه هنر رهبران صرف وقت خود را (دو برجسته آمریکایی مجموعه تئاتر دایان Paulus و ایزابلا استوارت گاردنر هلگا Davis).

کیفیت (و مقدار زیادی از) هم خانواده

لاکهارت هرگز قادر به صرف این مقدار زمان با بچه های خود (چیزی میلیون ها نفر از دیگر پدر و مادر می دانند). “من با الهام گرفتن از خود خلاقیت و انعطاف پذیری خود را و شور و شوق آنها برای یادگیری,” او گفت:. “همه چیز من با آنها … مشکلات کلمه در ریاضی, پایتخت های اروپایی, پیانو, تمرین, ساختار دولت آمریکا کار بر روی یک بهتر مارپیچی در فوتبال … به نظر می رسد به نوعی مهم تر از آن یک ماه پیش.”

بازگشت به طبیعت

مانند بسیاری از ما لاکهارت به بلند شدن و رفتن به محل کار پنج روز در هفته (حداقل). او صرف زمان بیشتری را با یک باتون در مقایسه با صفحات گسترده و مطمئن شوید که او ساعتها در در Symphony Hall, اما او هنوز هم در داخل خانه و زحمتکش در روز آفتابی تابستان. خوب نمی کنه. “خوشبختانه من و همسرم تصمیم به سوراخ در ما جای کمی در کیپ و بسیار وجود دارد را در تمام اطراف ما,” او گفت:. “من زمان بیشتری را صرف نگاه کردن به طبیعت است. … وجود دارد یک زن و شوهر از عقاب که شکار بیش از مرداب پشت خانه ما و شده اند وجود دارد برخی از دیدنی ترین طلوع و غروب من تا کنون شاهد بود.”

سرگرمی و زندگی احساسات بازبینی

لاکهارت شروع به مطالعه پیانو به عنوان یک بچه و باقی مانده اختصاص داده شده به دستگاه را از طریق کالج. اما انجام نمی دهد که یک مقدار زمان برای هر چیز دیگری. “من شده است بازی پیانو که چیزی است که من انجام داده اند به صورت جدی بسیار در طول دهه گذشته یا بیشتر,” او گفت:. “نوازندگان نیاز به برقراری ارتباط و آن را به یاد داشته باشید که چگونه برای ایجاد صدا توسط خودم.” و مانند بسیاری از ما او را در بر داشت یک چند استعداد های جدید. “من نیز ساخت نان و در نهایت پرداختن به یک زن و شوهر از نوکر پروژه هایی که من شده است گفت: من می خواهم به مراقبت از برای سال.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rutny.im