کیت ویلیامسون: سیستم متمرکز بوروکراسی است مقید معلمان دست

26 دقیقه پیش

هر کسی که ایستاده در مقابل یک کلاس درس می داند: شما باید در انطباق با موفقیت. Coronavirus بحران ثابت شده است که انعطاف پذیری پادشاه است که آن را به مهارت های ضروری برای معلمان است.

مانند بقیه از ما معلمان هستند که مجبور به انطباق با ایالت تعطیلی مدارس و محلی قرنطينه. به عنوان افراد مربیان در حال دست زدن به این واقعیت جدید با حرفه ای خاص و استعداد است. را نیوجرسی معلم مهد کودک جیل هممل که برازنده تبدیل به کلاس درس گوگل اجازه می دهد تا او را به ارسال یادداشت به پدر و مادر, پیگیری برنامه ها و یا ویدئو کنفرانس بچه ها او را به عنوان خوانده شده “کاترپیلار بسیار گرسنه.”

هر معلم می خواهد چه هممل شده: گزینه ای برای بداهه نوازی و ابزار برای انجام این کار است. متاسفانه فیلادلفیا معلمان ممنوع شد از بداهه راه حل های جدید در این بحران — حتی اگر آنها زنده حق در سراسر رودخانه دلاور از Hammel مدرسه در چری هیل.

مدرسه منطقه فیلادلفیا ممنوع همه اعتبار و درجه بندی آموزش که coronavirus تعطیل, مدارس و ممنوع استفاده از فن آوری دیجیتال برای کمک به حفظ تداوم برای دانش آموزان است. آنها به طور کامل بسته معلمان دست.

چرا ؟ زیرا در حالی که فردی معلمان آماده محوری در یک لحظه متوجه نهادهایی که مدیریت محل کار خود را خارج از تاریخ سیستم متمرکز و encumbered توسط فرآیندهای اداری.

چه معنی آن را به سیستم متمرکز شده است ؟

هنگامی که یک مدرسه در منطقه به نقل مبهم مقررات از افراد معلول در آموزش و پرورش عمل می کنند (ایده) به بان جدید آموزش و پرورش گزینه های در طول coronavirus بحران به عنوان فیلادلفیا بود که سیستم متمرکز است.

زمانی که یک توافق دسته جمعی شامل تنها یک اشاره از پس 1980s تکنولوژی و این کمک هزینه که اتحادیه کارگری می توانید با استفاده از منطقه مدرسه کپی به صورت رایگان که سیستم متمرکز است.

زمانی که مدرسه منطقه نیروهای معلمان به دروغ به دانش آموزان خود را که “البته کار شما حساب خواهد شد برای اعتبار” برای جلوگیری از دوزخ که سیستم متمرکز است.

چرا که نه تمرکز بر معلمان و دانش آموزان — به همین دلیل کل سیستم وجود دارد در وهله اول ؟

معلمان خوب نیست مایل به درمان coronavirus مانند در سراسر جهان “روز برفی.” معلمان خوب می دانم که آن را در بهترین مورد علاقه دانش آموزان به از دست دادن نیست نیم ترم مدرسه.

اما برای قدرت بازیکنان در آموزش و پرورش ما بوروکراسی — به خصوص معلمان اتحادیه های کارگری — به دانش آموزان نیست اولویت; خود حفظ است. حتی در یک بحران آنها تنها به دنبال شماره 1. معلمان به اتحادیه پرداخت حق عضویت و دنبال سفارشات. دانش آموزان آنچه را که به آنها داده می شود.

ما نیاز به فکر می کنم در خارج از جعبه و یا خواهیم بود درماندگی در برابر بحران های آینده. این بدان معناست که غیرمتمرکز آموزش و پرورش و نوسازی معلمان قرارداد بلافاصله. در حال حاضر ما در حال مواجهه با یک بیماری همه گیر اما آنچه اتفاق می افتد در این رویداد از یک سیل مانند ما تا به حال در هوستون یا نیواورلئان? یک گردباد مانند اخیر یکی در نشویل? مدبر معلمان هستند که به بداهه نوازی در حال کلید انعطاف پذیر سیستم آموزش و پرورش.

آن را ممکن است به نظر می رسد مانند این منسوخ معلم قرارداد اساسا مجموعه ای در سنگ. آنها اتحادیه-مذاکره و تنها زمانی که آنها منقضی هر چند سال. چند قرارداد ذکر فن آوری دیجیتال به دلیل آنها نمی شده است به روز شده در دهه. “این پیچیده … ما یک فرایند” شما احتمالا شنیده ام یک مدیر نادیده گرفتن.

اما این درست نیست — من تجربه مبارزه برای معلمان حقوق مدنی پس از دادگاه عالی Janus v. AFSCME تصمیم به پایان رسید که نیاز است که معلمان پرداخت یک اتحادیه برای حفظ کار خود قرارداد منوط به تغییر. حتی وجود دارد یک مکانیزم ویژه به نام یک یادداشت تفاهم (MOU) که اجازه می دهد تا حقایق جدید به توافق در مورد یک موجود منقضی نشده قرارداد.

این مکانیزم آزاد است هزاران نفر از معلمان از شرایط قرارداد که نقض حقوق مدنی خود را. و در حال حاضر آن می تواند کمک به آنها را از obstructionist بوروکراسی است که تنظیم خود بچه ها هفته ها و حتی ماه.

معلمان مجبور به قربانی همبستگی برای رسیدن به استقلال و ورزش نوآوری است. واقعی همبستگی معنی معلمان ایران در یک هدف مشترک و نه سرکوب خلاقیت فردی به خاطر یک اتحادیه جمعی.

در سال من به عنوان یک معلم مدرسه و معلم, مدافع, من آموخته ام یک درس بسیار مهم: زمانی که اتحادیه ها و بوروکرات ها را از راه دریافت معلمان می توانند با هم کار کنند برای رسیدن به هر چیزی.

کیت ویلیامز تدریس دبیرستان زبان انگلیسی برای 21 سال است و پنسیلوانیا مدیر در آمریکایی ها برای درمان, یک سازمان غیر انتفاعی کمک به بخش عمومی کارگران حقوق قانون اساسی خود را.

دسته بندی:
Coronavirus | ویژه تفسیر | نظر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de