کندی خانواده سوگوار به عنوان مادر و پسر که رفت از دست رفته در خلیج چساپیک دیشب

کندی خانواده هایی است که یک بار بیشتر.

به عنوان جستجو برای Maeve کندی تاونسند McKean, 40 و 8 ساله و پسر جدعون جوزف کندی McKean, تبدیل از نجات برای بازیابی شب جمعه — بیش از 24 ساعت پس از آنها رفت و از دست رفته در یک قایق رانی در خلیج چساپیک در نزدیکی آناپولیس, Md. — یکی از ترین طبقه و در عین حال فاجعه زده خانواده دوباره متحد در عزاداری.

“از آن شده است بیش از 24 ساعت و شانس آنها جان سالم به در حال غیرممکن کوچک” McKean شوهر, دیوید McKean نوشت: در طولانی Facebook post. “روشن است که Maeve و گیدئون گذشت.”

خانواده شده بود quarantining در طول شیوع کروناویروس در یک خانه در خلیج متعلق به McKean دختر سابق مریلند سرهنگ رژیم صهیونیستی است. کاتلین کندی تاونسند. McKean و پسر او بازی می کردند kickball زمانی که آنها از دست زدن به توپ در عمق کم یارو شوهرش گفت.

“آنها را به قایق رانی قصد به سادگی برای بازیابی توپ و به نحوی تحت فشار قرار دادند توسط باد یا جزر و مد به باز bay,” او نوشت. “حدود 30 دقیقه بعد آنها خال خال توسط یک ناظر از زمین را دیدم که آنها را دور از ساحل و به نام پلیس. پس از آن آخرین رویت آنها دیده نمی شود دوباره.”

نجات یافت و لغو قایق رانی مطابق تقریبی شرح یکی که گم شده بود در حدود 7 p. m. دوشنبه. به جستجو ادامه دادند تا جمعه شب هنگامی که تاونسند اعلام کرد: “با غم و اندوه عمیق” که ماموریت بود “تبدیل شده است از نجات به بهبود است.”

هوایی سطحی و سونار بهبود تلاش ها ادامه داد: روز شنبه توسط مریلند منابع طبیعی و پلیس دولت, Anne Arundel County police and fire و چارلز شهرستان کلانتر دفتر شیرجه تیم.

“او همه چیز من” دیوید McKean نوشت: از همسر خود توصیف شکستگی تنظیم برای او و زن و شوهر را دو بازمانده کودکان 7 ساله گابریلا و 2 ساله توبی.

McKean و پسرش آخرین پيوندک از کندی خانواده به تجربه نابهنگام فاجعه است. ناپدید شدن خود را می آید فقط هشت ماه پس از سوارس کندی تپه, 22, درگذشت یک مصرف بیش از حد تصادفی در خانواده Hyannisport ترکیب.

McKean یک نوه سابق سناتور مارک کرک رابرت اف کندی و بزرگ زاده از رئیس جمهور جان اف کندی. او به عنوان مدیر اجرایی دانشگاه جورج تاون بهداشت جهانی ابتکار عمل.

“در صلح و آرامش استراحت Maeve و گیدئون” رابرت اف کندی جونیور نوشت: در یک Instagram پست با یک عکس از خانواده است.

“ما شما را دوست دارم Maeve. ما شما را دوست دارم Gideon. خانواده ما از دست دو تا از درخشان ترین چراغ” در کنگره ایالات متحده یوسف Kennedy III, D-Mass., توییتی. “ممنون برای نماز. نگه داشتن شما عزیزان تنگ است.”

سابق, رود آیلند, ایالات متحده Rep. Patrick J. Kennedy توییتی که او و همسرش امی “می باشم ، Maeve و گیدئون زیبا بودند روح که لمس زندگی بسیاری از جمله خود ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im