کندی Markey بحث و یکشنبه می تواند به اثبات محوری در آمریکا نبرد

با مشخصات بالا سنای آمریکا اولیه نبرد بین وقت وزیر بهداشت ، ادوارد Markey و در کنگره ایالات متحده جوزف کندی III می تواند همه می آیند به این هفته.

آن مقدار زیادی از فشار بر روی یک بحث است. اما با رای گیری توسط برنامه های کاربردی ایمیل فرود در صندوق های پستی در سراسر کشورهای مشترک المنافع, get-out-the-رای تلاش بر این اساس در جریان هر دو کمپین و آنلاین سولفات بین دو طرف در تمام زمان بالا, یکشنبه مرحله نهایی مسابقات می تواند اثبات نامزدهای مهم ترین برخورد نشده است.

“این بحث در انبوه مهم برای این افراد که ممکن است مردد که ممکن است با تکیه به یک راه یا دیگری” اسپرینگفیلد-بر اساس دموکراتیک استراتژیست تونی Cignoli گفت. “قوی بحث عملکرد و یا قوی بحث اشتباه و یا اشتباه ممکن است تفاوت به خصوص اگر آنها که رای گیری در دست در چند روز آینده.”

خیمه matchup آمده است یک راه طولانی از کندی راه اندازی شد پیشنهاد خود را با یک دو رقمی سرب بیش از Markey پاییز گذشته. داخلی نظرسنجی ها و به طور کلی خلق و خوی در مبارزات نقطه به یک فاصله در حال حاضر محدود — سفت منعکس شده در پول مسابقه به پایان رسید که در سه ماهه گذشته در حرارت مرده.

“شما دو کمپین رفتن در جهات مختلف. یکی است که در ادامه به بستن شکاف و یک احساس سرب لغزش دور” Markey مدیر کمپین جان والش گفت: “این جهت و این حرکت برای ما چیزی است که ما قصد داریم به دنبال به ادامه حفظ است.”

اما کندی کمپین معتقد مسابقه بود که همیشه رفتن به, از, با, سخنگوی امیلی کافمن و گفت: “ما هیچ توهمی در این خواهد بود cakewalk.”

روز یکشنبه 7 p. m. بحث در NBC10 بوستون و NECN و چرخش آن به شرح زیر است ثابت کند می تواند عامل تصمیم گیری برای رای دهندگان که با رای گیری برنامه های کاربردی در حال حاضر در دست دارند و در عین حال به را انتخاب کنید بین Malden مترقی و قلمه از یکی از امریکا مشهور سیاسی سلسله — و یا اینکه آیا آنها رای در همه.

“شما باید یک مقدار قابل توجهی از undecideds برای دو نفر که به خوبی شناخته شده و دوست بسیار خوبی در حزب دموکراتیک” مدرسه بازرگانی Suffolk دانشگاه سیاسی مرکز تحقیقات دیوید Paleologos گفت. “اینجا جایی است که این بحث در می آید — قانع کردن مردم که یا مطمئن نیست و یا آنها پاره شده و یا آنها می تواند در هر راه بروید و با هر کدام از این نامزدها.”

کندی شده است ramping تا حملات خود را به عنوان مسابقه به پایین به سیم های کشتی جودو با وقت بیش از Markey 2013 رای در یک تخصیص بودجه لایحه که شامل بحث برانگیز “تخت سهمیه” به صورت مهاجر در بازداشتگاه.

Markey رفت تا در هوا با اولین آگهی تلویزیونی این هفته پس از انتظار و صرفه جویی در. کندی که غرق بیش از 2 میلیون دلار به تبلیغات پس ممکن است در حال حاضر شنود گذاشته جانباز مشاور نی نی Devine برای هدایت مبارزات انتخاباتی خود را در سراسر خط پایان.

و آنلاین کینه بین حامیان دو نامزد تنها تشدید با یک برنامه ریزی کندی جمع آوری کمک های برادوی ستاره رسم چنین واکنش به تازگی است که این کمپین تصمیم گرفت به تکان شدید و سخت آن است.

به عنوان Markey حامیان سیل توییتر و کمپین سیاهی آن میلیون ها نفر از دیجیتال برداشت کندی تیم را می بیند “کاملا متفاوت” داستان بازی در زمین.

“ما احساس بسیار با اعتماد به نفس در آنچه که ما در حال دیدن” Kaufman گفت. “جو نامزد برای تغییر در این انتخابات و این کشور نیاز به تغییر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net