کندی Markey سر به زندان به بحث عدالت کیفری اصلاحات

به گزارش ایسنا ، ادوارد Markey و در کنگره ایالات متحده جوزف کندی سوم به نام برای فراگیر عدالت کیفری اصلاحات که فراتر از زندان در طول یک فروم جمعه که نشان داد فضای کوچک بین دموکراتیک اولیه رقبای وقتی که می آید به پرداختن به پلیس و مسائل مربوط به سلامت روان.

نامزدها به نام سلامت روان و سوء مصرف مواد پشتیبانی برای شروع قبل از مردم وزش نسیم تا پشت میله های زندان و در ادامه پس از آنها دوباره وارد جامعه تنها یکی از بی شمار اجتماعی پشتیبانی از جمهوری گفته شد ندارد برای کمک به نگه داشتن مردم از سیستم به عنوان آنها در زمان پرسش از Suffolk County مجلس اصلاحات زندانیان در بازگشت به عقب جلسات به میزبانی کلانتر استیون Tompkins برجسته کندی ستایش.

  • بوستون ، – جولای 7: سنای آمریکا نامزد جو کندی صحبت می کند به زندانیان در طول یک فروم در Suffolk County SheriffÕs گروه در جولای 7, 2020 در بوستون ماساچوست است. (کارکنان Photo By Matt Stone/ MediaNews گروه/بوستون هرالد)

  • بوستون ، – جولای 7: اهل بیت, Kimba کولین می پرسد یک سوال به سنای آمریکا نامزد جو کندی در طول یک فروم در Suffolk County SheriffÕs گروه در جولای 7, 2020 در بوستون ماساچوست است. (کارکنان Photo By Matt Stone/ MediaNews گروه/بوستون هرالد)

  • بوستون ، – جولای 7: Suffolk County Sheriff استیون Tompkins و سنای آمریکا نامزد جو کندی به اشتراک گذاری یک نور لحظه قبل از صحبت کردن به زندانیان در طول یک فروم در Suffolk County SheriffÕs گروه در جولای 7, 2020 در بوستون ماساچوست است. (کارکنان Photo By Matt Stone/ MediaNews گروه/بوستون هرالد)

  • بوستون ، – جولای 7: Suffolk County Sheriff استیون Tompkins گوش به سنای آمریکا نامزد Ed Markey صحبت می کند به زندانیان در طول یک فروم در Suffolk County SheriffÕs گروه در جولای 7, 2020 در بوستون ماساچوست است. (کارکنان Photo By Matt Stone/ MediaNews گروه/بوستون هرالد)

  • بوستون ، – جولای 7: سنای آمریکا نامزد جو کندی صحبت می کند به زندانیان در طول یک فروم در Suffolk County SheriffÕs گروه در جولای 7, 2020 در بوستون ماساچوست است. (کارکنان Photo By Matt Stone/ MediaNews گروه/بوستون هرالد)

  • بوستون ، – جولای 7: سنای آمریکا نامزد Ed Markey صحبت می کند به زندانیان در طول یک فروم در Suffolk County SheriffÕs گروه در جولای 7, 2020 در بوستون ماساچوست است. (کارکنان Photo By Matt Stone/ MediaNews گروه/بوستون هرالد)

  • بوستون ، – جولای 7: اهل بیت, Gregory رایت می پرسد یک سوال به سنای آمریکا نامزد Ed Markey در طول یک فروم در Suffolk County SheriffÕs گروه در جولای 7, 2020 در بوستون ماساچوست است. (کارکنان Photo By Matt Stone/ MediaNews گروه/بوستون هرالد)

“آنچه ما باید انجام دهید این است مطمئن شوید که ما ارائه درمان دسترسی برای تمام کسانی که مردم قبل از آنها چیزی را که در نتیجه پلیس در نظر گرفتن آنها incarcerating آنها را برای چیزی است که نیاز به درمان” Markey گفت. “ما نادیده گرفته اند واقعیت این واقعیت سلامت روان ما سیستم کار نمی کند.”

به نام به آدرس چگونه برای بازگرداندن اعتماد در سیاه و سفید و قهوه ای جوامع Markey با اشاره به لایحه معرفی او با ایالات متحده سنسور. الیزابت وارن و برنی ساندرز به پایان واجد شرایط ایمنی – قضایی دکترین که سپر افسران و مقامات دولتی از دعاوی مدنی مگر اینکه رفتار خود را نقض “به وضوح تاسیس” قانون و یا حقوق اساسی. او همچنین صحبت از امضای قرارداد به گزارش ایسنا ، Cory Booker قطعنامه برای ایجاد یک کمیسیون غرامت که او به نام “فقط آغاز از ما غرامت بحث است.”

یک زن در طول Facebook Live رویداد به نام برای پلیس و اصلاح افسران به “پاسخگو زمانی که آنها انجام کارهایی به ما” گفت: “ما نباید در ترس زندگی می کنند هر روز.”

کندی در پاسخ ذکر خود را برای حمایت از عدالت در پلیس قانون به تازگی تصویب شده توسط مجلس نمایندگان که شامل یک رجیستری ملی برای پلیس در آوریم. او همچنین از رئیس حمایت از خم شدن به سمت عدالت عمل می کنند که پایین تر از استاندارد اثبات در امور کیفری در موارد مربوط به نقض حقوق مدنی با تغییر استاندارد از “willfulness” به “بی مبالاتی.”

اما کندی گفت: مبارزه با نژادپرستی نظاممند می رود بیشتر از پلیس اصلاحات و به نام برای پرداختن به “ساختاری نابرابری” که طاعون سیاه و قهوه ای و جوامع از مسکن به فرصت های اقتصادی که منجر به تکرار جرم سال.

“اجازه دهید مطمئن شوید که کمتر مردم به زندان و زندانها در وهله اول” کندی گفت.

در حالی که آنها نمی رفتن سر به سر در شنبه کندی و Markey که به درگیری بیش از خود عدالت کیفری سوابق قبل از. کندی به ناودان وقت سناتور برای رای خود در بحث 1994, جرم, لایحه که متهم شده است که برای کمک به جرم حبس. Markey انتقاد از کندی بیش از تلاش برای “جناح راست” جمهوری خواه کیپ و جزایر منطقه وکیل مایکل اوکیف.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im